אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

הרחקת מכרסמים

הרחקת מכרסמים מהביתאיך עושים את זה?

המשותף לעכברים, חולדות ועכברושים זה שכולם מכרסמים שיוצרים נזק בבית ושאתם לא רוצים שיכנסו אליכם. כל אחד מהמכרסמים עלול להעביר מחלות, להשאיר שבילי שתן, גללים של צואה ובמקרה של איום אפילו להגיב בתוקפנות ולנשוך. ללא כל ספק, אתם לא רוצים להיכנס למלחמה עם מכרסמים אלא תמיד תעדיפו לאתר את הבעיה במהירות ולהזמין שירות הרחקת מכרסמים מלוכד מוסמך.

הרחקת מכרסמים מהגינה, מהבית ומהעסק
100% הרחקה מהבית מחיר החל מ-300 ש"ח
שיטות הרחקה מוצלחות ובטוחות
שירות בפריסה ארצית רחבה
 
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 הרחקת מכרסמים לצמיתות


כיצד תזהו שהגיעו אליכם מכרסמים לבית?

ישנם אנשים אשר מעלים ספק האם הסימנים שהם ראו מצביעים באמת על מכרסם שנכנס לבית. עוד שאלה שעולה היא כיצד אפשר לדעת שהמכרסם לא יצא החוצה וגם איך אפשר לדעת שיש עכבר בבית. כדאי שתדעו כי סימני המכרסמים בולטים וכי לרוב הם ימשיכו לשהות בבית. אם הם יחוו איום ממשי יכול להיות שהם ימצאו את דרכם החוצה, אך גם על זה אי אפשר לסמוך ואי אפשר להיות בטוחים מה מבחינתם ייתפס כאיום.

סימנים של שתן וגללים הם סימנים מובהקים לכך שיש לבצע הרחקת מכרסמים. רעשי צעידות קטנטנות ומהירות באמצע הלילה מצביעים גם כן על בעיה. קופסאות אוכל מכורסמות וכבלים שנחתכו עם סימני שיניים, גם הם יכולים להיות סיבה טובה להזמין לוכד עכברים או חולדות. חשוב לזכור כי בכל מקרה המכרסמים הגיעו כי הם מרגישים נינוחים בבית והם לא מתכוונים לצאת על דעת עצמם.

 

איך להרחיק מכרסמים?

בשלב הראשון יש לזהות את המכרסמים ולקרוא ללוכד מוקדם ככל האפשר. כל המתנה עשויה לגרום להחמרה של הנזק ולהתרבות של המכרסמים. הלוכד יוכל להחליט איך להרחיק מכרסמים כשהוא מתחשב בסוג המכרסם, כמות המכרסמים והמיקום שהם החליטו להשתכן בו.

בשלב השני יחליט הלוכד היכן לפזר את המלכודות ואילו מלכודות לפזר ולבסוף, לאחר שהמכרסמים השונים ילכדו הוא יאסוף אותם וישחרר במקום מרוחק המתאים לכך. יש לציין כי היום פחות נהוג לבצע הדברת מכרסמים (רק במרקים בהם מדובר במצב חמור) אלא הרחקה ואפשר לבצע זאת ביעילות רבה. בסיום העבודה מומלץ לבדוק אם ישנם פתחים דרכם המכרסמים נכנסו ולאטום אותם.

 

הרחקת מכרסמים אלקטרונית – האם היא באמת יעילה?

שיטה נוספת להרחקה של המכרסמים היא אלקטרונית. ישנם מכשירים שונים המוצעים בשוק אשר מאפשרים לכל אחד ואחת להתקין אותם במרחב הביתי או העסקי ולהפעילם בלחיצת כפתור. המכשירים השונים מבצעים הרחקת מכרסמים אלקטרונית אשר מתבססת על צליל עדין שרק המכרסמים אמורים לשמוע.

בפועל הדיווחים הנפוצים ביותר הם שאין כל קשר בין אותם מתקנים לבין הגעת או התרחקות המכרסמים. אולי נדמה כי המכשירים השונים אינם פוגעים ומקסימום הם לא יעזרו, אך הם עולים כסף ונותנים תחושה שאתם מוגנים כשבדרך כלל זה אינו המצב.

 

המכרסמים חכמים ועליכם להיות חכמים יותר

תופתעו לגלות כי המכרסמים יודעים לתקשר זה עם זה. חוש הריח שלהם שונה משלנו והם יודעים להעביר סימנים ואזהרות דרך הריח. במקרה של עכברים, הם נחשבים לפחות תקשורתיים, אך אם תפזרו רעל נגד חולדות, חולדה אחת תתריע מיד על כך לכל חברותיה. לכן חשוב להזמין לוכד חולדות או מכרסמים בהקדם ולא להמתין שכל אלו יחליטו לעזוב את הבית מרצונם החופשי.

 

הרחקת מכרסמים – רק עם מקצוענים בתחום

ההרחקה של המכרסמים השונים תתבצע רק על ידי מקצוען. רק לוכד עכברים מנוסה שמכיר היטב את דרך החשיבה של המכרסמים ושמשתמש באמצעים המותרים על פי חוק יוכל לתת לכם את הפתרון המתאים. הלוכד נותן מענה מלא משלב אפיון המכרסמים, זיהוי מקום ההתיישבות שלהם, לכידה ושחרור במקום מתאים. גיליתם סימני מכרסמים בבית? אל תמתינו, הזמינו את הלוכד בהקדם.