אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

מחירון

מחירון לכידה והדברת מכרסמים – הזול ביותר בישראל

הדברה ולכידה של מכרסמים לא חייבת להיות יקרה, כשאצלנו בחברת הלוכד תקבלו את הצעת המחיר הזולה ביותר האפשרית ללכידת או הדברת מכרסמים מכל הסוגים. אנחנו מבטיחים לפתור לכם את הבעיה במהירות ובזול, ונוזיל גם כל הצעת מחיר אחרת שתקבלו מכל מדביר אחר. התקשרו אלינו כבר עכשיו ובררו כמה נוכל לחסוך לכם על הדברת או לכידת מכרסם. אנחנו מגיעים באופן מידי – תוך פחות משעתיים – ועובדים בפריסה ארצית רחבה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. גלו כבר עכשיו כמה יעלה לכם להדביר או ללכוד מכרסמים בעזרתו.


הזמינו לוכד עכברים וחולדות במחיר נוח לכל כיס
לכידת מכרסמים מחיר החל מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה
ייעוץ בחינם וללא התחייבות עם לוכד מוסמך
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

מחירון לכידת עכברים וחולדות

 

מחירון הדברת עכברים

עכברים הם מכרסמים קטנים ולא מתוחכמים במיוחד, כשקל מאוד לזהות את דרכי הפעולה שלהם כל עוד מוצאים את הסימנים שהם משאירים אחריהם. המקום שבו העכבר השאיר גללים הוא מקום שאליו העכבר יחזור בשנית, ותוכלו אפילו לשים לב שבשעות הלילה הוא מתהלך בצמוד לקירות, כשהוא מנסה להסתתר כמה שיותר מאחורי רהיטים ומכשירי חשמל גדולים. בדרך כלל נעדיף נלכוד את העכברים שנמצאים באזורכם על המקום, זאת למעט במקרים שבהם הם מסתתרים עמוק בתוך המחילה שלהם ולא יוצאים ממנה – אז נעדיף להציב מלכודות עם פיתיון חזק באזורים שבהם העכבר מסתובב.

איפה יש עכברים?

מחיר לכידת או הדברת עכברים

כמה עולה לכידת עכברים בחנות?

ניתן ללכוד את העכבר מיד עם הגעתנו לחנות, כל עוד נדע את מיקומו. אם לא נדע, נוכל להשאיר מלכודת עם פיתיון שמושך את העכבר, והוא יילכד תוך פחות מ-24 שעות.

500 – 300 ₪

מה עלות הדברת עכברים במסעדה?

נעדיף להדביר את העכברים בעזרת מלכודות על מנת שניתן יהיה לפנות את העכברים שנתפסו באופן מידי, כמו כן מכיוון שנדע בדיוק לאן יגיעו העכברים כדי לחפש מזון.

500 – 300 ₪

מה מחיר הדברת עכברים בחצר?

עלות ההדברה תשתנה לפי גודל החצר וכמות פתחי הביוב שבאזור. ככל שהחצר גדולה יותר, כך נאלץ לפזר יותר תיבות האכלה עם רעלים, ואותו הדבר תקף בנוגע לכמות פתחי הביוב. העכברים ימותו הרחק מהחצר כשיבינו שהם עומדים למות, כך שלא תצטרכו להתמודד עם פינוי הפגרים.

750 – 300 ₪

כמה עולה לכידת עכבר מאחורי המקרר?

כל עוד מיקומו של העכבר ידוע, ניתן יהיה ללכוד אותו בלי שום בעיה – אפילו בידיים. אנחנו היחידים בארץ שלוכדים עכברים בידיים, ללא שום אמצעים שמצריכים תוספת מחיר.

500 – 300 ₪

כמה עולה הדברת חולדות בעליית גג?

המחיר משתנה על פי הגישה שיש לעליית הגג, כשנעדיף להציב שם מלכודות. אם זה לא מתאפשר, נצטרך להשאיר תיבות האכלה עם פיתיון מורעל באזור מסוים בבית או בחצר שאליו הם מגיעים.

750 – 300 ₪

 

מחירון הדברת חולדות

את החולדות (עכברושים כפי שקוראים להם בשפה העממית) קשה יותר לתפוס במלכודות, מכיוון שמדובר במכרסמים אינטליגנטיים מאוד. למעשה, אם חולדה ראתה חולדה אחרת שנלכדה במלכודת, היא תדע להימנע מאביזרים דומים ותבין שהם מסוכנים לה. לכן את החולדות אנחנו מעדיפים לחסל בעזרת רעלים, זאת למעט במקרים שבהם אנחנו יכולים ללכוד אותן בעצמנו – בעזרת לוכדן או אפילו בידיים.

איפה יש חולדה?

כמה עולה להדביר או ללכוד חולדות

כמה עולה הדברת חולדות בבניין?

ההדברה תיעשה עם פיתיונות מורעלים שמכילים brodifacoum 0.005%, ומחירה משתנה בהתאם לגודל הבניין.

750 – 300 ₪

מה מחיר לכידת חולדות בפיצוציה?

לוכד חולדות מטעמנו יגיע ויתפוס את החולדה על המקום בלי שתצטרכו לחכות. את החולדה נשחרר בטבע, הרחק מהפיצוציה.

600 – 300 ₪

מה עלות הדברת עכברושים בסופרמרקט?

המחיר הוא להגעת מדבירים בשעות הלילה לניטור אזורי פעילות החולדות, מציאת מקומות המסתור שלהם והצבת תיבות האכלה עם רעלים באזורים אסטרטגיים ומוצנעים בכל רחבי הסופר.

800 – 300 ₪

כמה עולה לכידת עכברוש במחסן?

אם מדובר במחסן שנותר נטוש למשך זמן רב, לא תוכל להתבצע לכידה בשל כמות העכברושים הגדולה שתהיה בו. נצטרך להדביר את כולם עם פיתיונות מורעלים – תוך 48 ימותו כל העכברושים.

650 – 300 ₪

מה מחיר הדברת חולדות מתחת לדק?

מדבירים ללא צורך בפירוק הדק, כשניתן לפזר במחילות של החולדות אבקה מרוכזת עם  bromadiolone 0.25% שתסייע לחסל אותם.

600 – 300 ₪

 

מחירון הדברת חפרפרות וחולדים

חפרפרת וחולד יכולים לעשות נזק רב לגינה שלכם על ידי יצירת מחילות מתחת לאדמה, אך יש לא מעט דרכים לחסל ולהרחיק אותם. כשנגיע אליכם נבחר בשיטה המתאימה לפי מצב וגודל הגינה שלכם. מכיוון שהחולד נשאר בתוך האדמה בתקופות חמות או קרות במיוחד, בדרך כלל ננסה ללכוד אותו במלכודת רק בסוף הקיץ או סוף החורף. בכל מקרה אחר הפתרון העדיף יהיה לחסל את המכרסם או להרחיק אותו.

גודל שטח הגינה

עלות הדברת חולדים וחפרפרות

מה מחיר הדברת חולד בגינה 5-20 מ"ר

מדבירים חולד בגינה קטנה בעזרת מלכודת שמציבים מחוץ למחילה שלו, לאחר שהורסים אותה ומכריחים אותו לצאת ממנה.

550 – 300 ₪

כמה עולה הדברת חפרפרת בגינה 20-40 מ"ר

ניתן להציף את המחילות של החפרפרת במים ולגרום לו לצוף לפני השטח, וברגע זה אנחנו לוכדים אותו.

600 – 350 ₪

כמה עולה הדברת חפרפרות בגינה 40-60 מ"ר

מפרזים רעל מגורען במחילות של החפרפרת – לרעל לוקח שבועיים לעבוד, ולאחר מכן החפרפרת מחוסלת.

650 – 400 ₪

מה מחיר הדברת חולדים בגינה 60-80 מ"ר

ניתן להשתמש במכשירים אלקטרוניים שמרעידים את האדמה ופוגעים ביכולת של החולדים לתקשר אחד עם השני. החולדים מוצאים לעצמם מקום אחר לחפור בו, הרחק מגינתכם.

700 – 450 ₪

מה עלות הדברת חפרפרת בגינה 80-100 מ"ר

בגינות גדולות משתמשים לעיתים בכמה שיטות במקביל כדי להגיע לתוצאות מובטחות.

750 – 500 ₪