חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

אודות

חברת הלוכד מספקת שירותי לכידת מכרסמים, ביניהם עכברים, חולדות, חפרפרות וחולדים, כבר למעלה מ-15 שנה בפריסה ארצית רחבה. הלוכדים המיומנים שלנו – מתחייבים לפתור לכם את בעיית המכרסמים תוך זמן קצר, וזמינים בכל יום בשבוע ובכל שעה.

√ תוצאות מובטחות – הניסיון העשיר של עוז ושגיב מאפשר להם לסרוק את השטח וללכוד מכרסמים מסוגים שונים בכל סביבה, כששום מכרסם לא יכול להסתתר מפניהם בלי שידעו איפה הוא נמצא ומבלי שיוכלו ללכוד או להדביר אותו.

√ המחירים הכי זולים – ניתן לקבל מאיתנו הצעת מחיר בטלפון ללא התחייבות, כשאנחנו אף מתחייבים להוזיל כל הצעת מחיר שקיבלתם ממדביר או לוכד מכרסמים אחר.

√ מדבירים עם רישיון – אנחנו עובדים עם רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשתמשים בחומרי ושיטות הדברה שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ונמצאים תחת הפיקוח שלו.

√ הדברה בשיטות בטוחות – שימוש ברעלים נעשה אצלנו בצורה שאינה מסכנת ילדים או חיות מחמד, והדברה בשיטה זו מיועדת אך ורק לחיסול המכרסמים.

√ זמינות מידית – נוכל להגיע אליכם תוך שעה אחת בלבד ללכידה על המקום. אין צורך לחכות זמן רק ללוכד, ותוכלו לראות תוצאות מידיות כבר עם הגעתנו.

√ שירות בפריסה ארצית רחבה – איננו מוגבלים באזורים שלהם אנו נותנים שירות, וביכולתנו להגיע לכל עיר ומושב בארץ תוך זמן קצר.

√ זמינים 24 שעות ביממה – יום או לילה, סוף שבוע או ערב חג, אנחנו תמיד זמינים עבורכם ללכידה והדברה מידית של מכרסמים.

 

רישיון בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה - שגיב שלום

שגיב שלום