רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/11/2021, 15:53
חולדה במטבח:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:55
איך יודעים שיש עכבר בבית:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:53
הדברת חולדות בגג רעפים:

עודכן לאחרונה: 27/10/2021, 15:23
מה ההבדל בין עכבר לחולדה:

עודכן לאחרונה: 09/10/2021, 18:25
לוכד עכברים בגני תקווה:

עודכן לאחרונה: 26/08/2021, 18:55

איך חולדות נכנסות לבית

איך חולדות נכנסות לבית?

בארץ קיימים המון מזיקים קטנים שנכנסים אליכם הביתה, אבל אף אחד מהם לא דומה למזיקים ממשפחת המכרסמים. חולדות ועכברים הם מכרסמים שעשויים להיכנס אליכם הביתה כי הם מחפשים מזון ומים שאצלכם יש בשפע. ואם אתם תוהים איך חולדות נכנסות לבית או עכברים, המשיכו לקרוא ותבינו איך זה קורה בפועל.


איך חולדה נכנסה לבית שלכם ואיך מסלקים אותה?
הזמינו לוכד חולדות מנוסה דרכנו
לחצו כאן ושלחו תמונה בווצאפ - מענה מיידי
ייעוץ בחינם וללא התחייבות עם לוכד מוסמך
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים הרימו טלפון:

 איך חולדות נכנסות לבית

באילו דרכים עשויה חולדה להיכנס לבית?

ראיתם חולדה בבית שלכם באמצע הלילה ותהיתם איך חולדה נכנסה לבית? אז בעניין זה כדאי שתכירו כי החולדה היא אחת מבעלי החיים החכמים שיש. יש לה חוש ריח מפותח מאוד, היא זריזה מאוד, בעלת כושר טיפוס מרשים במיוחד והיא יודעת להסתתר היטב ומתי לצאת. אל הבית שלכם היא עשויה להגיע מהביוב ישירות אל הצנרת ואז תראו אותה יוצאת אפילו מאזור השירותים. כמו כן, היא מטפסת מצוין על מרזבים ונכנסת דרך חלונות ופתחים בבית.


האם עכברים נכנסים לבית כמו חולדות?

אם תהיתם איך עכברים נכנסים לבית והאם יש להם את אותן התכונות של החולדות, אז התשובה היא לא. עכברים הם יצורים קטנים יותר מהחולדות, הם נכנסים לבית הרבה יותר בקלות ומחפשים מקומות נעימים לשהות בהם. תעלות מזגן, דלת פתוחה בבית, חלון פתוח ללא רשתות, כל אלו מהווים דרך כניסה פשוטה לעכבר הקטן. המטרות העיקריות של העכבר הן למצוא מקום נעים ונוח שיש בו גם אוכל וגם מים ואם יש לכם את כל אלו באופן זמין עבורו, אל תתפלאו איך עכבר נכנס לבית, כי למעשה הוא פשוט מצא מקום נוח להתביית בו.

 

מצאתם סימני חולדה בבית, מה עושים עכשיו?

אם ראיתם סימני כרסום על פירות, מאפים או רהיטים ובדים בבית, אם ראיתם גללים חומים ארוכים בפינות מסוימות, אם אתם מריחים ריח שתן מאזורים מסוימים בבית ואין לכם בעלי חיים או ילד בגמילה, זה הזמן להבין שכנראה מסתתרת אצלכם חולדה בבית. ואם בטעות ראיתם אותה מסתובבת במהלך היום, כנראה שיש עוד ממשפחתה אצלכם בבית. בשני המצבים יש להזמין באופן מהיר ככל האפשר לוכד חולדות.

 

האם חולדה בבית מהווה סכנה עבורכם

למה חשוב להזמין לוכד חולדות? במה החולדה מזיקה לכם? אז בענייני חולדות חשוב שתדעו כי החולדה היא מכרסם שלמעשה מכרסם כל. רהיטים, בדים, חוטי חשמל וכל מה שנקרא בדרכה היא תכרסם. מעבר לכך, היא נושכת ומעבירה מחלות באמצעות השתן והצואה והיא מתרבה ומאוד מהר. לכידה שלה והחזרתה לטבע זה הדבר הנכון לעשות. לוכד החולדות ידאג לשים מלכודות עם פיתיונות שאינם רעילים אשר יביאו ללכידתה בקלות.

 

איך לוכדים עכברים בבית?

העכברים הם מכרסמים קטנים ולכן כושר המחבוא שלהם גבוה מאוד. הם מתחבאים מאחורי המזגן, המקרר, מאחורי הארונות ועוד. הם מתרבים בקצב מאוד מהיר, מכרסמים כל דבר ומפזרים גללים ושתן. אם ראיתם עכבר בבית, זה הזמן להזמין לוכד עכברים. בדומה לחולדות, לוכד העכברים יזהה את המיקומים בהם נמצאים העכברים על פי סימני הגללים והשתן ושם יניח מלכודות עם פיתיון שאינו רעיל. לאחר מספר שעות העכברים יתפסו ויוצאו מביתכם.

 

איפה מסתתרים חולדות ועכברים בבית?

חולדות ועכברים אוהבים מקומות מוסתרים מעיני האדם, מקומות שקרובים למזון ומים. המזגן שבו יש מים, לחות ופירורים שנכנסו מהאוויר שהוא מוציא, הם מקום מצוין. מאחורי המקרר ובתוך ארונות המטבח הם אוהבים מאוד להסתתר ובעליית הגג, במיוחד אם יש לכם שם אזור מזווה. כל מקום שעוזר להם להמשיך לחיות ולהתרבות הוא מקום מצוין עבורם וברגע שנוח להם, הם פשוט נשארים.