אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

מה חדש
קקי של עכבר או חולדה:

עודכן לאחרונה: 26/06/2022, 13:54
חולדה במטבח:

עודכן לאחרונה: 25/05/2022, 16:45
הדברת חולדות:

עודכן לאחרונה: 25/05/2022, 16:41
הרחקת חולדות:

עודכן לאחרונה: 20/04/2022, 17:01
חולדה ברכב:

עודכן לאחרונה: 20/04/2022, 16:27
מלכודת עכברים:

עודכן לאחרונה: 20/04/2022, 16:16

איך יודעים שיש עכבר בבית

איך יודעים שיש עכבר בבית?

הם מלכלכים, משאירים אחריהם גללים, עושים רעשים מוזרים, מחפשים אחר מזון ואתם בטוח לא רוצים שהם יבואו להתארח אצלכם. עכברים בבית נתפסים כחדשות רעות ולא במקרה. הגללים שלהם מסוכנים והשתן שלהם עלול לפגוע בבריאות האדם. אם כבר זיהיתם עכבר בבית תרצו לנקות את האזור ולהרחיק אותו במהירות. אם אתם לא בטוחים אם מדובר בעכבר או לא, תצטרכו לבדוק זאת על ידי בחינת סימנים מזהים.


גיליתם עכבר בבית מה עושים?
למה עכברים או חולדות חדרו לבית שלכם?
לחצו כאן ושלחו תמונה בווצאפ - מענה מיידי
ייעוץ בחינם וללא התחייבות עם לוכד מוסמך
מתחייבים לפתור את הבעיה!
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים הרימו טלפון:
 איך יודעים שיש עכבר בבית


איך יודעים שיש עכבר בבית – מה הסימנים?

ישנם מספר סימנים ברורים אשר יעזרו לכם לגלות אם יש או אין לכם עכבר. יכול להיות שאתם תוהים אם יש לכם רק עכבר אחד או משפחה שלמה או אולי בכלל חולדה. רוצים לגלות איך יודעים שיש עכבר בבית? עקבו אחר הסימנים הבאים:

סימן של חולדה בבית - כרסום הווילון

סימן של חולדה בבית

√ סימן ראשון – גללים של עכברים

הגללים (הקקי) של העכברים נראים כמו גליל קטן ושחור. הם יכולים להופיע בתוך הארונות, מאחורי המקרר ובפינות נסתרות, אך ברגע שאתם רואים אותם דבר אחד ברור, יש לכם עכבר בבית ויתכן שגם עכברים. אם הכמות של הגללים גדולה במיוחד, יכול להיות שמדובר במשפחה שלמה ואם הגללים גדולים ככל הנראה מדובר בחולדה. לקריאה נוספת על זיהוי קקי של עכבר לחצו כאן.

√ סימן שני – רעשים בשעות הקטנות של הלילה

העכברים זקוקים למקום מוגן. הם לא מסתובבים בקרבת אנשים סתם כך ולכן יעדיפו מקומות חשוכים, נסתרים ורוב הפעילות שלהם תתקיים בשעות הלילה. רעשים של תנועות קטנות או רעשי כרסום יכולים להעיד על אורחים לא רצויים.

√ סימן שלישי – כרסום האוכל

אם מצאתם במטבח סימני כרסום על האוכל, מחוץ או בתוך הארון, ככל הנראה זה סימן שיש לכם לפחות עכבר אחד שבא לבקר והוא לא עומד לעזוב בעצמו. שימו לב כי סימנים קטנים של כרסום יעידו בדרך כלל על עכבר וגדולים על חולדה.

סימני כרסום של חולדה

סימני כרסום של חולדה


סימנים של עכבר בבית - כרסום בננה

סימנים לעכברים בבית


למה יש עכברים בבית?

תופתעו לגלות כי עכברים מגיעים גם לבתים נקיים למשעי. כדאי לדעת כי העכברים בסך הכל מחפשים מקור מסתור נעים וחשוך, מים זמינים ואוכל. אם הם ימצאו את אלו הם פשוט יישארו ויהפכו את הבית שלכם לסביבת המחייה שלהם. התשובה לשאלה למה יש עכברים בבית שלכם מכל הבתים בסביבה היא שהם מצליחים להיכנס פנימה.

העכברים זקוקים לפתח קטנטן כדי להצליח לחדור אל הבית. הם יכולים להיכנס דרך חריץ בעליית הגג, בקיר ואפילו מתוך צינור שיש בו חור קטן. מכאן אתם יכולים להבין כי הדבר אינו קשור לניקיון בבית אלא ליכולת החדירה אליו ואתם לא תמיד יכולים לדעת שישנו פתח שמאפשר לעכברים להיכנס. לאחר שהבנתם זאת השאלה הבאה שבוודאי תעלה אצלכם היא אם גילתם עכבר בבית מה עושים איתו והאם כדאי להזמין לוכד עכברים באופן מיידי.

סימן של עכבר בבית - כרסום בתפוח אדמה וגללים

איך יודעים שיש עכבר בבית


מה עושים כשיש עכבר בבית? 

הדבר הראשון שאתם לא רוצים לעשות הוא להשלים עם העובדה שיש לכם עכבר בתוך הבית. הוא מכרסם ומסוכן ועלול להביא מחלות שאתם לא רוצים בסביבה שלכם. ברגע שאתם חושדים בכך שישנו עכבר בסביבה אתם רוצים לסלק אותו ובמקביל תרצו לנקות את האזור בו הוא כבר הספיק להיות על ידי זריקת אוכל פתוח וניקיון האזור בו יש גללים ושתן עם אקונומיקה ובידיים מכוסות בלבד.

אז אם יש לכם עכבר בבית מה זה אומר? אתם צריכים לדעת כי הדבר לא מעיד עליכם, על הניקיון שלכם אלא על דבר אחד בלבד – הגיע הזמן לתפוס אותו ולשחרר אותו (או את כל המשפחה) בשדה מרוחק מבתים. תהליך זה יכול לקחת זמן אך תוכלו לקצר אותו בעזרת מדביר עכברים מנוסה. הלוכד יבצע עבורכם לכידת עכברים תוך זמן קצר באמצעים יעילים וידאג להרחיק אותם מאזור המגורים.

סימנים לחולדה בבית - כרסום הבגדים

סימנים לחולדה בבית


שאלות ותשובות על זיהוי עכבר או חולדה

גלילים קטנים בצבע שחור ובגודל של גרגרי אורז.
סביר להניח שכן. עכברים חייבים לחדד את השיניים שלהם באופן קבוע, ולכן מכרסמים כל דבר שהם נתקלים בו.
מוזמנים לספר לנו מהם הסימנים שגיליתם, ואיפה, ועל בסיס המידע הזה נוכל להעריך כמה עכברים מתארחים אצלכם.
השיטה היעילה ביותר היא לכידה.