חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

איך להרוג חולדה

איך להרוג חולדה והאם כדאי לעשות את זה לבד?

חולדה היא בעל חיים נפוץ מאוד בערים רבות ברחבי העולם, וגם במרחבים העירוניים בארץ ניתן להיתקל בלא מעט מכרסמים מסוג זה. כשחולדה נכנסת לבית או לעסק, התוצאה היא תמיד, או לפחות כמעט תמיד, חשש ורתיעה. חולדות עלולות להזיק לבני אדם, ולכן רצוי לסלק אותן - כשבמקרים רבים הדרך המועדפת היא פשוט להרוג את בעל החיים. בעמוד זה תמצאו מידע לגבי הרג חולדות, כך שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר מבחינתכם.


איך הורגים חולדה?
לא כדאי להרוג חולדות ללא עזרה!
ייעוץ בווצאפ עם לוכד - לחצו כאן
שימוש ברעלים, מלכודות, פיתיונות ועוד
מגיעים אליכם מעכשיו לעכשיו
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים הרימו טלפון:

איך להרוג חולדה 

איך להרוג חולדה בבית?

קודם כל כדאי לדעת שהחולדה היא לא בעל חיים מוגן, ולכן החוק מתיר להרוג אותה (בניגוד למשל לנחש, שמוגדר כבעל חיים מוגן). למעשה, יש שני סוגים נפוצים של חולדות בארץ - חולדת החוף והחולדה המצויה. שני המינים לא מוגנים ע"י החוק. ולכל מי שגילה בבית שלו חולדה ישנה בחירה אם להרוג אותה. אז כיצד אפשר להרוג חולדה בבית? ישנן לא מעט דרכים שיכולות לעזור לכם להיפטר מחולדות, אך אנחנו לא ממליצים לכם להתמודד עם הבעיה הזו לבד - הזמינו לוכד חולדות מומלץ שיוכל להרוג את החולדה בחדרה לבית או לעסק באופן בטוח ומהיר.

 

שיטות איך להרוג חולדות – מה יותר טוב?

דרך נפוצה אחת להרוג חולדות היא באמצעות רעל. את הרעל מניחים בתיבות האכלה ייעודיות כך שבעלי חיים אחרים (חתולים, כלבים וכו') לא ייגעו בו. הרעל גורם נזק חמור ובלתי הפיך למוח של החולדה, ללב שלה או למערכת הדם, ולכן תוך פרק זמן לא ארוך היא תמות.

החיסרון העיקרי של הריגת חולדות באמצעות רעל היא שאין דרך לשלוט במיקום הפגר. למעשה יש לא מעט מקרים שבהם חולדה גוססת בתוך קיר גבס או בתוך תעלות מזגן, בעליית גג או במחסן מבולגן. במקרים כאלה עלול להיווצר מפגע תברואתי חמור, כשרק אחרי שהגופה תרקיב ותפיץ ריח רע בני הבית יבינו שהחולדה מתה - וכאמור לא תמיד ישנה גישה נוחה אל הפגר.

אופציה נוספת שעומדת לרשות מי שרוצה להרוג את החולדה היא הצבת מלכודות. יש גם אנשים שמדווחים על תפיסת החולדה ביד והטבעתה בדלי מים, אם כי לא מומלץ לנסות לעשות זאת בגלל שחולדות שמרגישות מאוימות עלולות לנשוך.

 

איך אפשר להרוג חולדה בלי רעל?

כשרוצים להרוג חולדה וגם להימנע מנוכחות של פגר במקום לא מתאים, הפתרון הוא מלכודת. יש מלכודות קנויות ויש מלכודות מאולתרות. באופן עקרוני מלכודת הורגת בעל חיים ב-3 דרכים: מכת חשמל, הפעלת כוח פיזי משמעותי על הגוף היחסית קטן (באמצעות קפיץ רב עוצמה) או הרעבתו למוות. האופציה השלישית מתממשת עם מלכודות דבק שמונעות מהחולדה לאכול ולשתות עד שהיא מתה. כדאי לקחת בחשבון שהמחזה של חולדה גוססת לאיטה עקב רעב וצמא עלול להיות לא נעים.

 

האם מותר להרוג חולדה או שצריך לשחרר בטבע?

חשוב להדגיש כי לפי החוק מותר להרוג חולדות אך יחד עם זאת לוכד חולדות מיומן יכול לתפוס את החולדה, ובמקום להרוג אותה פשוט לשחרר אותה בשטח פתוח ובמרחק משמעותי מהבית שבו נתפסה - כך שאין סיכוי שהיא תחזור.

ברוב המקרים התפיסה תתבצע באופן מידי, בעזרת מוט מיוחד שמנטרל את החולדה ואפילו ביד (כמובן תוך שימוש באמצעי הגנה מתאימים). כשאין גישה אל החולדה או כשהמיקום שלה לא ידוע, ניתן להציב מלכודות כלוב - שבניגוד למלכודות האחרות לא הורגות את החולדה אבל כן פותרות את הבעיה. לוכד מנוסה ומיומן יבנה אסטרטגיית לכידה חכמה כך שהחולדה תיתפס תוך זמן קצר, ולאחר מכן הוא ייקח את הכלוב וכאמור ישחרר את החולדה הרחק מהבית.

תשובות לשאלות נפוצות

חולדות שהופכות לחיות מחמד חיות בין שנתיים לשלוש. בטבע חולדות חיות בדרך כלל שנה עד שנתיים.
כשחולדות מרגישות מאוימות הן עלולות לתקוף בני אדם. לחולדה שיניים חדות כך הנשיכה שלה מכאיבה.
בהחלט, לא חייבים להשתמש ברעלים על מנת להרוג חולדות, ניתן לפזר מלכודות שיגרמו לכך שהחולדה תיכנס לתוכה ותמות.