אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

מה חדש
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/11/2021, 15:53
חולדה במטבח:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:55
איך יודעים שיש עכבר בבית:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:53
הדברת חולדות בגג רעפים:

עודכן לאחרונה: 27/10/2021, 15:23
מה ההבדל בין עכבר לחולדה:

עודכן לאחרונה: 09/10/2021, 18:25
לוכד עכברים בגני תקווה:

עודכן לאחרונה: 26/08/2021, 18:55

איך למנוע חולדות

איך למנוע חולדות מלהגיע אל הבית או העסק?

חולדות נחשבות לאחד מהמכרסמים הכי בעייתיים שיש. הן חכמות מאוד, זריזות, מטפסות במהירות וכך עשויות להגיע למקומות גבוהים, מעבירות מחלות ומכרסמות כל דבר שנמצא בדרכן. הבית או העסק שלכם הם המקומות הכי נוחים עבורן כי הם מספקים תנאי מחייה הכוללים מזון ומים בשפע. נשאלת השאלה, איך למנוע חולדות בבית או בעסק כאשר אנו לא יכולים להימנע מלשים אוכל ושתיה בהם. אז חשוב לדעת שיש דרכי מניעה ויש גם דרכי לכידה במידת הצורך ועל כך נדבר כעת.

איך למנוע מחולדות ועכברים להגיע לבית ולעסק?
ייעוץ בחינם וללא התחייבות עם לוכד מוסמך
לכידת עכברים וחולדות במקום!
מתחייבים לפתור את הבעיה!
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים הרימו טלפון:

 

איך למנוע חולדות

 

דרכים טובות למנוע מחולדות להיכנס אליכם לעסק

איך מונעים חולדות? זו אחת השאלות שמעסיקות אנשים בעסקים השונים. החולדות מחפשות בדיוק את המקומות הללו ואם זו מסעדה למשל, אז הפוטנציאל גבוה הרבה יותר. אז איך עושים זאת נכון? דואגים שלא יהיו מקורות פיתוי זמינים. בעסקים רבים ובבתים רבים האוכל נמצא באזור המטבח או המטבחון והמון פעמים אנו שוכחים אוכל על השיש. החולדות מריחות כי קיים אוכל פתוח ונמשכות למקום. על מנת למנוע את הגעתן, חשוב לדאוג שבסוף יום כל האוכל יהיה ארוז ויכנס למקום סגור, עדיפות לתוך המקרר. גם ריקון הפח בסוף היום הוא חשוב בשביל מניעת חולדות במטבח בפרט ובבית בכלל. במהלך היום נאסף בפח המון אוכל שעשוי להפוך למטעמים של החולדות.

 

הדרכים למנוע מחולדה להיכנס אליכם הביתה

רוצים לדעת איך למנוע מחולדות להיכנס לבית? פשוט מאוד! תדאגו לא לאכול בחדרי הבית, אל תשאירו אוכל פתוח על השולחן בסלון, שולחן האוכל והשיש במטבח. תדאגו לפנות אזורים בהם יש ארגזים או כוכים שנחשבים למקום מחבוא מצוין עבור חולדות. כמו כן, מומלץ לבצע בדיקה של אזור הצנרת מידי פעם ולדאוג שחולדות לא יגיעו אליכם מאזור הביוב שנחשב לאזור שהן מאוד אוהבות, וכך הן מגיעות אליכם הביתה דרך חדר השירותים לדוגמה. כל הפעולות הללו יחד יעזרו לכם במניעת חולדות ועכברים בבית.

 

עכברים הם מכרסמים חמודים? לא בהכרח!

לעכבר יש חזות נחמדה, עדינה יותר והרבה אנשים רואים אותם כמכרסם יותר נעים מהחולדה. המראה בהחלט מטעה, וגם העכברים הם מכרסם שמעביר מחלות והורס כל פינה בבית. לדעת איך למנוע עכברים בבית או בעסק חשוב לא פחות ממניעה של חולדות. העכברים הם קטנים, נכנסים לחורים ומחילות בבית באזורי המזגן, המקרר ומאחורי הספות, מכרסמים ללא הרף ויוצאים בלילה לאכול שאריות מזון שהשארתם. בדומה לחולדות, איך מונעים עכברים בבית או בעסק? פשוט דואגים לא להשאיר אוכל ומים זמינים לא במטבח ולא שום מקום אחר בבית או בעסק.

 

מה הבעייתיות של חולדות במסעדה?

מסעדה זה מקום עם הרבה אוכל לאורך כל היום וחולדות ועכברים נחשבים למפגע תעבורתי אשר עשוי לסגור מסעדה. מניעת עכברים ומניעה של חולדות זה אחד הדברים החשובים ביותר במסעדות על מנת שהעסק ימשיך להתנהל באופן תקין. כמו כן, מכיוון שהמכרסמים הללו מעבירים מחלות, מספיק שחולדה תפזר את השתן שלה בארונות האחסון וחומרי הגלם עשויים להיות נגועים ולגרום לנזק עבור באי המסעדה. לבעל מסעדה אסור לקחת את הסיכון ועליו לדאוג למניעה וללכידה מיידית במידה וראה חולדה או עכבר.

 

למה שחולדה תיכנס למשרד או לחנות?

טריגר הכניסה של החולדה למשרד או החנות יהיה אוכל או מקום נעים ובטוח לשהות בו. מעבר לכך, מכיוון שלא רק אוכל של בני אדם משמש את החולדה כמזון, אלא גם קרטונים, חוטי חשמל וכל דבר הניתן לכרסום, משרד או חנות שבהם ציוד רב עשוי להיות מקום מאוד נעים עבור החולדות. איך למנוע מחולדות להיכנס לעסק שהוא משרד או חנות? פשוט מאוד לדאוג שלא יהיה אוכל זמין, כאשר מגיעים קרטונים של ציוד, לזרוק אותם במידי לקרטוניה ולדאוג באופן כללי שהחנות או המשרד נקיים תמיד.

 

איך ניתן לזהות שיש חולדה בבית או בעסק?

חשבתם איך למנוע חולדה בבית, ביצעתם כל מה שצריך, אך בכל זאת נדמה לכם כי נכנסה אליכם חולדה לביקור. בעניין זה חשוב לומר שכאר חולדה מגיעה אליכם הביתה היא לא מגיעה סתם כך לביקור, היא באה כדי להישאר. הדרך לזהות כי קיימת אצלכם חולדה בבית היא לחפש גללים חומים ארוכים, שאריות שתן או ריח חזק של שתן וסימני כרסום של אוכל ושל חוטי חשמל בבית או בדים של וילונות או ספות. אם ראיתם אחד מאלו, יש חשד סביר שיש אצלכם חולדה וכדאי ללכוד אותה במידי בעזרת לוכד חולדות מקצועי.

 

איך לוכדים חולדות וכמה זה עולה?

לכידה של חולדות תיעשה על ידי לוכד מומלץ עם רישיון ללכידה והדברה. בעל מקצוע בתחום יודע לזהות מקומות שבהם מסתתרת חולדה או מספר חולדות וידע ללכוד אותה מבלי להרוג אותה. לאחר הלכידה, יחזיר אותה למקום מרוחק בטבע. אצלנו בחברת הלוכד ישמחו לעזור לכם ללכוד את החולדה בכל שעות היממה ואם מדובר במספר חולדות, נבצע פעולות מקצועיות כדי לנקות את הבית או העסק שלכם ממכרסמים.