רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/11/2021, 15:53
חולדה במטבח:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:55
איך יודעים שיש עכבר בבית:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:53
הדברת חולדות בגג רעפים:

עודכן לאחרונה: 27/10/2021, 15:23
מה ההבדל בין עכבר לחולדה:

עודכן לאחרונה: 09/10/2021, 18:25
לוכד עכברים בגני תקווה:

עודכן לאחרונה: 26/08/2021, 18:55

הבדלים בין סוגי חולדות

הבדלים בין סוגי חולדות בישראל– למדו כיצד לזהות אותם

מה ההבדל בין סוגי חולדות שאפשר למצוא בישראל – חולדות החוף וחולדות מצויות – ולמה כדאי להזמין לוכד חולדות כבר ברגע שבו רואים אפילו רק אחת מהן? המשיכו לקרוא ותגלו את הכל.

בישראל ניתן למצוא 2 סוגי חולדות – האחת היא חולדת חוף והשנייה היא החולדה המצויה. שתיהן נפוצות מאוד בערים ובסביבת מגורי האדם, ונדרשת התייחסות שונה להדברת כל אחת מהן. אנחנו בחברת הלוכד רוצים שתדעו כיצד להבדיל בין החולדות האלה כדי שכשתתקשרו אלינו תוכלו להגיד לנו בדיוק איזו חולדה מצאתם. אז נדע לשלוח אליכם מדביר חולדות או לוכד עכברים (במידה והיה זה בכלל עכבר) ונוכל לטפל בבעיה ביעילות ובמקצועיות. תוכלו גם לצלם את החולדה ולשלוח אלינו את התמונה דרך הוואטסאפ, ותוך חצי שעה נהיה אצלכם ללכידה או להדברה.


מה ההבדל בין סוגים שונים של חולדות?
לא מצליחים לזהות איזו חולדה חדרה אליכם לבית?
ייעוץ בחינם וללא התחייבות עם לוכד מוסמך
לכידת חולדות במקום והדברת חולדות מקצועית
מתחייבים לפתור את הבעיה!
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים הרימו טלפון:

הבדל בין סוגי חולדות 

איך לזהות את חולדת החוף?

לחולדת החוף (Rattus norvegicus) יש שמות רבים נוספים, כשהיא ידועה גם בשם חולדה נודדת, חולדת ביוב וחולדה נורווגית, על אף שהיא לא מגיעה מנורווגיה והשם הזה פשוט ניתן לה בטעות על ידי חוקר שהאמין שהיא הגיעה משם (היא בכלל הגיעה מסין). זהו למעשה המין הנפוץ ביותר של החולדות והיא נחשבת לחולדה גדולה, כשאורכה הוא 31-48 ס"מ ואורך הזנב שלה הוא בין 12-22 ס"מ. משקל חולדות חוף נע בין 150-500 גרם, והפרווה שלהן היא בצבע חום או אפור.

החולדה הזו נפוצה בכל מקום שבו חיים בני אדם, ולכן ניתן לראות אותה בעיקר באזורים עירוניים, כששם היא משגשגת בזכות יכולת הסתגלנות שלה. עם זאת, היא נחשבת למזיק מסוכן מאוד מאחר שהיא נושאת איתה מחלות מדבקות שעלולות לפגוע באדם.

 

איך לזהות חולדה מצויה?

החולדה המצויה (Rattus rattus) היא השנייה הנפוצה ביותר מבין כל סוגי החולדות, כשגם היא הגיעה מאזור אסיה. גם לחולדה הזו יש מספר שמות, ביניהם חולדת העליות וחולדת הבתים. היא פעילה מאוד בלילה וחיה בלהקות, לכן אם מצאתם אחת שכזו, סביר להניח שיש עוד הרבה בסביבתה. בניגוד לחולדות החוף, יש אצל חולדה מצויה מאפיינים מיוחדים שמאפשרים לזהות אותה בקלות, כמו למשל הבלוטות הכהות שבבטן שלהן, שמהן היא מפרישה חומר לסימון טריטוריה.

משקל חולדה מצויה נע בין 75-230 גרם, אורכה הוא בין 12.75-18.25 ס"מ, אורך הזנב הוא 15-22 ס"מ וצבעה בדרך כלל שחור, אך היא יכולה להימצא גם בצבעים אחרים ובהירים יותר. מדובר במכרסם סופר אינטליגנטי שמסוגל ללמוד מניסיונן של חולדות אחרות, כך שאם ראה חולדה אחרת נתפסת במלכודת, הוא ידע להימנע ממנה בעתיד. החולדה הזו תוקפנית מאוד, לכן מומלץ שלא לנסות ללכוד אותה בעצמכם, ובמקום להזמין מדביר מוסמך שיבצע עבורכם הדברת חולדות עם פיתיונות רעילים.

 

מצאתם חולדה? הזמינו מיד לוכד חולדות מומלץ!

אל תחשבו לרגע שהחולדה תעזוב בהפתעה בדיוק כפי שהגיעה, אלא ההיפך. אם מצאתם גללים שלה בסביבתכם זה סימן לכך שהיא מסתובבת באזור כבר זמן מה ומוצאת בו אוכל, שתיה ומחסה. כל אלה מסייעים לה להתרבות ללא חשש, וזה יקרה מהר מאוד, לכן אם מצאתם אפילו חולדה אחת, הזמינו מיד מדביר מקצועי.

גם אם לא הצלחתם לזהות את המכרסם, הזמינו דרכנו לוכד עכברים או חולדות ואנחנו נזהה את המזיק עבורכם, נאתר את הנקודות שדרכן הוא חדר לביתכם, נאטום אותם וכמובן שנטפל בכל מכת החולדות. תקבלו מאיתנו אחריות לחודש שלם – עד שהנגיעות תסתיים – כך שבמהלך אותו חודש נחזור להדברה ולכידה שוב ובחינם אם נמצאו עוד מכרסמים.