אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

הדברת חולדות בגג רעפים

הדברת חולדות בגג רעפים והחזרת השקט לבית

החולדה היא יצור חכם שיודע להסתגל במהירות לתנאים חדשים. לכן, אין להתפלא על כך שחולדות מוצאות דרכים שונות להיכנס לתוך בתים. לא מעט פעמים קרה שחולדות חדרו לבתים ולמבנים שונים דרך גג הרעפים של המבנה, אחרי שאיתרו פתח כניסה. חברת הלוכד שמתמחה בלכידת מכרסמים מסייעת באיתור החולדות במבנה ובהרחקה שלהן.

הדברת חולדות בגג רעפים חייבת להתבצע בצורה מקצועית ובמהירות רבה ככל שאפשר. איך מגיעות חולדות לגג רעפים? איך אפשר למצוא את החולדה? מהי הדרך הנכונה להדביר חולדות שהפכו את גג הרעפים לבית שלהן? מה עוד חשוב לעשות כדי למנוע חזרה של החולדות לגג אחרי ההדברה? מה עלות ההדברה של חולדות במקרים כאלה? את כל התשובות ניתן למצוא כאן!

 

הדברה נגד חולדות ועכברים בגג רעפים
מדביר חולדות מוסמך מחיר החל מ-300 ש"ח
פיזור רעלים על ומניעת כניסה של חולדות לבית
לייעוץ בחינם עם לוכד דרך הווצאפ לחצו כאן
זקוקים להדברת חולדות דחופה? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

  הדברת חולדות בגג רעפים ללא ריסוס


איך החולדות מגיעות לגג?

החולדות יכולות להגיע לגג בכלל, ולגג רעפים בפרט, בכמה דרכים. הדרך היותר מקובלת היא בדרך כלל טיפוס על מרזבים, חוטי חשמל ואמצעים אחרים שמאפשרים לחולדה להגיע לגג הרעפים. לכן, אחד השלבים החשובים בביצוע הדברת חולדות בגג רעפים נוגע לניסיון למצוא את המקום שדרכו החולדה חדרה לשם. זאת בתקווה לעצור ולמנוע מקרים דומים בעתיד, ולנסות לאתר את החולדה אם היא כבר נמצאת בתוך המבנה. איתור החולדה מתחיל במקום שממנו היא נכנסה, ועוקב אחר הנתיב שהיא משאירה. בדרך כלל מזהים את הנתיב באמצעות ההפרשות והצואה שלה. כאשר מדביר חולדות מנוסה מצליח לאתר את נתיב התנועה הקבוע של החולדה, הוא מניח מלכודות שיש בהן פיתיונות כדי לנסות ללכוד את החולדה.

טיפול בגג רעפים לכידה בלייב

 

למה קשה להגיע לחולדות כשמבצעים הדברה בגג

אחת הבעיות שמתעוררות מעצם העובדה שהחולדות הגיעה לגג נובעת מהקושי היחסי לאתר את החולדה. הגג הוא מקום גדול יחסית, ומכל סוגי הגג דווקא גגות הרעפים הופכים את החיפוש לקשה יותר. הקושי נובע מכך שהמבנה של הגג מזמן לחולדה מקומות מסתור בשפע. הדברה בגג של חולדות דורשת מידה רבה של מיומנות ומקצועיות. הדבר הראשון שחשוב לעשות הוא לאתר את מסלול התנועה של החולדה. חשוב גם למצוא ולסמן את מקומות המסתור הפוטנציאליים ואת המקומות שמהם החולדה נכנסת ויוצאת מהמבנה ועוברת בין החללים השונים בו. הקושי באיתור חולדה על הגג נובע מהשילוב של ריבוי מקומות מסתור, קושי להגיע אליהם וקושי לאתר מסלול התנועה הקבוע של החולדה על הגג.


עכברים בגג רעפים והנזק האפשרי שהם גורמים

כשעכברים מגיעים לגג גם הם, בדומה לחולדות, מאתרים מקום מחבוא מועדף ומסתתרים בו. בדרך כלל, עכברים גרים בקבוצות שלפעמים יכולות להיות גדולות. עכברים בגג רעפים מהווים מטרד מכמה בחינות. הם מהווים, כמובן, מטרד בריאותי נוכח העובדה שהם מתגוררים במקומות מזוהמים, נושאים על גופם טפילים שונים, אוכלים כל דבר ולא ממש שומרים על היגיינה. הם מטרד לדיירים, משום שהם מסתובבים על הגג וגורמים רעשים ורחשים במשך כל היום. אפשר לשמוע אותם רצים על הגג דווקא בלילה, כשהסביבה שקטה. בנוסף, מכרסמים אלו עלולים לגרום לפציעות ונזקים של ממש בעיקר לילדים קטנים ולחיות המחמד בבית במידה ולא פונים ללוכד עכברים בזמן.

 

רעש של חולדה על הגג – מה זה אומר?

כאשר עכברים, ובעיקר חולדות, מצליחים להגיע לגג של המבנה, הדבר הראשון שהם עושים הוא למצוא מקומות מסתור. הדבר הבא הוא להתחיל לכרסם כל דבר אפשרי. הם מכרסמים חוטים ויכולים גם לחדור לתוך תעלות המיזוג ומשם לתוך המזגנים. גם שם, הנזקים שחולדות ועכברים יכולים לגרום הם בלתי נתפסים ויכולים להגיע לכדי אבדן מוחלט של מזגן והעדר אפשרות לתקן אותו. אבל המטרד הבעייתי ביותר הוא רעש של כרסום בגג. מכרסמים שנמצאים על הגג רצים הרבה, ואפשר לשמוע את זה בצורה ברורה. אם יש מישהו שמתגורר בקומות העליונות, הוא יכול לשמוע את הרעשים הללו היטב. רק ביצוע מהיר של הדברת חולדות בגג רעפים יכול לפתור את הבעיה ולהוריד את מפלס החרדה של הדיירים בבית.

 

כמה עולה הדברת חולדות בגג רעפים?

לרוב, מחירי ההדברה יכולים לנוע מסכום של 300 ₪ עבור לכידה של חולדה אחת ועד לסכום כפול מזה ואפילו יותר כשמדובר על מספר חולדות על הגג. גובה הסכום תלוי במספר הפעמים שהמדביר צריך להגיע ולבצע הדברת מכרסמים, וכן במספר החולדות והעכברים שיש ללכוד. לכידת העכבר מתבצעת באמצעות הטמנת מלכודות על מסלול ההליכה של העכברים, לכידה שלהם והרחקה שלהם מהמקום. לפעמים, ורק אם אין ברירה אחרת, מניח לוכד העכברים פיתיונות רעילים, במטרה לגרום לכך שהחולדות או העכברים יאכלו אותם.

 

למה כל כך חשוב לבצע הדברה או הרחקה של חולדות מהגג?

לכידת עכברים וחולדות חייבת להתבצע זמן מאד קצר אחרי שהתגלתה הנוכחות שלהם. הסיבה לכך היא יכולת ההתרבות יוצאת הדופן של המכרסמים האלה, שיכולים להמליט מספר גדול של צאצאים בתוך תקופה קצרה. לכן, כאשר מזהים את הנוכחות של חולדה צריך לקחת בחשבון רק חלון זמן קטן מאד. בדרך כלל, בתוך מספר שבועות הם יתחילו להתרבות. למרבה הצער, בשלב הזה קשה מדי לעצור את ההתרבות שלהם. פעילות מהירה ונחרצת יכולה, לפיכך, להטות את הכף לצד השני.