חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

הדברת עכברים

הדברת עכברים 24 שעות ביממה – בפריסה ארצית

מה קורה אם לא מזמינים הדברת עכברים בזמן, איך יודעים שבכלל צריך להזמין מדביר נגד עכברים, איך מוצאים עכברים בבית, כיצד מדבירים עכברים ולמה מגיעים עכברים לבית העסק שלכם? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות לשאלות האלה.

אם אתם לא מגדלים עכבר כחיית מחמד, מציאת עכבר בבית יכולה להיות אירוע מאוד מלחיץ. המכרסמים האלה מהווים סכנה בריאותית, במיוחד כשהם נכנסים לארונות עם פרטי מזון במטבח ומשאירים שם את הגללים שלה, והם יכולים להתרבות במהירות גבוהה מאוד ולהוות בעיה רצינית אם לא מזמינים הדברה נגד עכברים בזמן. הבעיה היא עם זאת למצוא את המדביר הנכון, ובשביל זה צריך לחפש המלצה על חברה להדברת עכברים, ואם הגעתם לכאן אתם יכולים להיות בטוחים שכבר מצאת את ההמלצה הנכונה. אנחנו בחברת הלוכד מתמחים בהדברת מכרסמים ועוסקים בתחום כבר למעלה מ-15 שנה, כשביכולתנו להגיע לכל אזור בארץ להדברה מידית 24 שעות ביממה. התקשרו אלינו כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת.


שירות מעכשיו לעכשיו לבית פרטי, בניין או דירה
הזמינו מדביר עכברים 
החל מ-300 ש"ח
הדברת עכברים בבית, בחצר ובעסק
מתחייבים לפתור את הבעיה
זקוקים להדברת עכברים בלילה? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 הדברת עכברים עם תיבות האכלה

למה חשוב להזמין מדביר עכברים בזמן

אל תחשבו שהעכבר יעלם כמו שהוא הגיע, כי זה לא יקרה. למעשה, מה שכן יקרה זה שהעכבר יתמקם ואף יקים לעצמו משפחה בסביבתכם, ואז תוכלו לראות עוד ועוד ממנו ומחבריו. אם לא מזמינים מדביר עכברים ומשתלטים על הבעיה בזמן, העכברים עלולים לגרום לנזק לרכוש, לגורמי בידוד, לצינורות, לכבלים, לדלתות, למשקופים, לפרקט וכדומה. בנוסף, הם עלולים לזהם מוצרי מזון על ידי פתוגנים מזיקים שמצויים בשתן ובצואה שלהם ושמעבירים מחלות לאדם.

 

הדברה של עכברים באמצעות מלכודות

הדברה נגד עכברים

 

איך יודעים שצריך להזמין מדביר עכברים מומלץ?

העכבר הוא חיה לילית, כלומר הוא מסתתר במהלך היום ויוצא החוצה ממקום המסתור שלו רק כשהוא יודע שבחוץ חשוך, וכך הוא נשאר מוגן. איך יודעים שיש עכבר בבית? סביר להניח שתראו את הסימנים הבאים מאשר את העכבר עצמו, והם אלו שאמורים לגרום לכם לחשוד שיש אצלכם עכבר:

√ גללים – בכל לילה העכבר יכול להשאיר עד 80 גללים באורך 3-8 מ"מ שמפוזרים באקראיות בתוך ארונות המטבח או לאורך שביל ההליכה שלו.

√ שבילים שומניים לאורך הקירות – אלו מעידים על מסלול ההליכה של העכבר, והם יהיו בצבע כהה.

√ רעשי שריטות – אם תאזינו היטב בלילה אתם תוכלו לשמוע כמו צלילי שריטות שחוזרים על עצמם, בדרך כלל מעל תקרות אקוסטיות או מתחת לפרקט, וגם במרתף ובעליית הגג. לא פעם אנחנו נקראים לצורך הדברת עכברים בגג לאחר שנשמעו רעשים שכאלה ונמצאו עשרות עכברים.

√ עקבות קטנות – במרתפים מאובקים ניתן לראות עקבות צעדים של עכברים, וכן עקבות של הזנבות שלהם שמשתרכים אחריהם. אם אתם מעוניינים לבדוק את זה בסביבה שלא מאובקת, פזרו קמח או אבקת טלק בצמוד לקירות ובדקו האם בלילה שאחרי יש עקבות.

√ פגרים – אם הבחנתם בפגר של עכבר בביתכם, סביר מאוד להניח שיש עוד כמוהו, אולם חיים.

√ ריח שתן חזק – לשתן של עכברים יש ריח חזק של אמוניה, והריח הזה ייגבר ככל שפעילות העכברים היא גדולה יותר. הריח הזה יכול להישאר למשך זמן רב, גם אחרי שמסיימים עם הדברת עכברים בבית.


הדברה של עכברים בבית באמצעות מלכודות קפיץ

איפה לחפש עכברים אם נמצאו סימנים?

אז מצאתם סימנים לעכברים ועכשיו אתם מעוניינים לחפש את המכרסמים עצמם ולמצוא את המחילה שלהם. ובכן, ראשית עליכם להבין שמדובר ביצורים זריזים וגמישים מאוד. כל כך גמישים למעשה שהם יכולים להידחס לחריצים ולחורים הקטנים ביותר שאפילו לא הייתם מדמיינים שזה אפשרי עבורם. ייתכן שהעכברים מסתובבים בחצר שלכם, ואז צריך לבצע הדברת עכברים בחצר, אולם אם הם בתוך הבית, חפשו במקומות הבאים:

1. עליית גג – עכברים יחפשו קרטונים, ניירות, בדים וחומרי בידוד שיוכלו לקרוע ולקחת איתם לתוך המחילה שלהם. בעליית הגג הם ימצאו אותם ושם אין אף אחד שיפריע להם, ויהיו שם ככל הנראה ריח אמוניה וגללים שלהם.

2. מטבח או חדר כביסה – בדקו מאחורי כל מכשירי החשמל, כולל מכונת כביסה, מייבש כביסה, תנור, מקרר ומדיח כלים, ובדקו האם ייתכן שהעכברים מגיעים דרך צינורות.

3. מרתף – בדרך כלל עכברים מגיעים למרתפים דרך חריצים בקירות או תעלות אוורור.

4. קירות או תקרות חלולים – כל מקום שבו יכולים להסתובב עכברים מבלי שיראו אותם צריכים להיות חשודים. תקרה אקוסטית למשל היא מקום קלאסי למצוא בו עכברים.

מצאתם את העכבר? מעולה! אל תעשו דבר נוסף וקראו לנו מיד. אנחנו נגיע ונלכוד את העכבר על המקום בלי שיהיה אפילו צריך לחכות. אנחנו לוכדים עכברים עם לוכדן ולעיתים אפילו בידיים עם כפפות מגן, ורק במידה ויש חשד להימצאות עכברים נוספים, נבצע פעולות נוספות שיעזרו לנו להדביר מכרסמים. בסופו של דבר הבעיה תיפטר, ומהר יותר ממה שאתם חושבים.


הדברת עכברים במחסן

הדברת עכברים אורגנית בלי נזק לאדם או לסביבה

אז איך בעצם אנחנו מדבירים את העכברים? דבר ראשון חשוב לנו לציין את העובדה שאנחנו עובדים בשיטות שבטוחות לשימוש ולא מסכנות את בריאותכם או את בריאות הילדים וחיות המחמד שלכם בשום צורה. גם אם אנחנו משתמשים ברעלים, אנו עושים זאת בצורה מבוקרת ועם תיבות האכלה מיוחדות שאי אפשר לגשת בתוכן לרעל, אלא אם כן אתה עכבר שיכול להיכנס לתוכן.

בכל מקרה אחר אנחנו נבצע הדברת עכברים ירוקה עם מלכודות כלוב, דבק, חשמל או קפיץ, כשהפיתיונות שבהם נשתמש יהיו חומרים פשוטים כמו חמאת בוטנים, שמושכת עכברים ביעילות מפתיעה. לאחר שהעכבר יילכד או ימות כתוצאה מצריכת רעל, נוכל להגיע שוב לפינויו, ואם הוא נותר חי במלכודת נשחרר אותו בטבע והרחק מאזורכם.

בשום שלב לאורך התהליך הזה אתם לא נמצאים בכל סכנה, אולם שימו לב שמומלץ מאוד שלא לנסות להתעסק עם העכברים לבד. אם למשל הצבנו מלכודת דבק ונתפס בה עכבר, אתם עלולים להסתכן בנשיכה אם תנסו להרים אותה לבד. מומלץ שתזמינו אותנו לפנות עבורכם את המכרסם כך שלא תיקחו סיכון מיותר.


למה לא ריסוס נגד עכברים?

לקוחות רבים פונים אלינו ודורשים שנבצע ריסוס כטיפול מונע לחדירת עכברים וגם להרחקת עכברים (או לחיסול שלהם) שפעילים באזורם, אך פעם אחרי פעם עלינו להסביר שאין כזה דבר ריסוס נגד עכברים. מי שיטען שהוא מספק טיפול שכזה הוא שרלטן שאסור לכם לסמוך עליו, מכיוון שאין חומר הדברה לריסוס שיעיל נגד עכברים, וגם אם קיים אחד שכזה, אין אישור להשתמש בו מטעם המשרד להגנת הסביבה, משמע הוא לא בטוח לבריאותכם.


הדברת עכברים מקצועית בבתי עסק ומשקים

עכברים יכולים להגיע לכל מקום, אך ברוב הפעמים מזמינים לוכד עכברים דווקא לבתי עסק או מחסנים. הסיבה לכך היא ככל הנראה שבבתי עסק ובמחסנים מאחסנים פריטי מזון רבים או קרטונים, והיעדר אנשים ממקומות אלה בשעות הלילה רק מהווה כר פורה עבורם לפעילות ללא חשש. ניתן למצוא גם עכברים במשקים שבהם יש מזון זמין וחשוף, וגם בהם אנחנו מבצעים הדברה לעיתים קרובות. אם אתם חושדים שיש אצלכם עכברים בבית העסק, במחסן או במשק, אל תהססו והזמינו אותנו מיד להדברה – אנחנו מתחייבים להצלחה!


שאלות ותשובות לפני טיפול במכת עכברים

דרך אחת היא פיזור מלכודות בנקודות אסטרטגיות, ועוד אפשרות היא תיבות האכלה שבתוכן חומר רעיל. חשוב להדגיש שאין ריסוס אפקטיבי נגד עכברים.
עכבר שיילכד במלכודת דבק לא יצליח להשתחרר ממנה ברוב המקרים, ולכן ימות מרעב, צמא ותשישות. חשוב להדגיש שהמוות לא מידי, ולכן אתם עלולים להיחשף למראות לא נעימים של עכבר גוסס.
כן – באמצעות מלכודת כלוב. לאחר שהעכבר נכנס למלכודת, המדביר מגיע ולוקח איתו את הכלוב כדי לשחרר את בעל החיים בשטח פתוח רחוק מהעיר.
מחלה אחת שעלולה לעבור מעכברים לבני אדם דרך ההפרשות שלהם היא עכברת – מחלה שגורמת לכאבי ראש ושרירים ובמקרים חמורים גם לדלקת קרום המוח, אי ספיקת כליות ודימום ריאתי. נוכחות של עכברים עלולה להוביל גם לזיהום עקב סלמונלה.