אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

הרחקת חולדות

הרחקת חולדות – למה כדאי לבצע את העבודה במהרה?

כניסתה של חולדה אל הבית או המבנה נעשית דרך פתח קטנטן. היא לא מחכה שתפתחו לה את הדלת ואפילו לא דורשת שהבית יהיה מלוכלך במיוחד. החולדה מצליחה לחדור דרך חריצים שנמצאים בצדי החלונות, המשקופים, בעליית הגג ואפילו דרך הצנרת. ברגע שהיא נכנסה אל הבית היא מתחילה לסרוק אותו, לאתר את מקורות המזון והמים ולאחר שהיא תרגיש בטוחה היא תקים במקום את משפחתה. הרחקת חולדות שאינה מתבצעת מיד עם הופעת החולדה הראשונה עשויה להיות מורכבת יותר ולהוביל לנזק.


הרחקת חולדות מהבית בזמינות 24 שעות ביממה
לוכד חולדות מומלץ מחיר החל מ-300 ש"ח
רוצים ייעוץ בחינם דרך הווצאפ? לחצו כאן
שירות בפריסה ארצית רחבה
 
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

הרחקת חולדות לצמיתות

הרחקת חולדות מהבית לפני יצירת הנזק

חולדה אשר נכנסת לבית מביאה איתה מחלות. היא מטילה את השתן על מוצרי המזון, השיש, הרצפה ומשאירה אחריה גללים. כל אלו יכולים להעביר אלינו, בני האדם, מחלות. ביום יום אין לחולדה עניין לפגוש את בני האדם והיא לא מתכוונת לתקוף אלא אם היא במצב מצוקה. במפגש עם בני האדם היא יכולה להגיב בנשיכה וזו תהיה כואבת אבל חמור מכך, תהיה מסוכנת מאד. רק הרחקת חולדות מהבית יכולה למנוע את המחלות שהן מפיצות.

היבט נוסף של הנזק שנגרם כתוצאה משהות החולדות בבית הוא לציוד. הן מחפשות אחר מזון ומקור שתייה ובאופן טבעי מכרסמות את מה שנמצא בדרכן. הן אמנם לא מעוניינות בכבלים וצינורות, אך אוכלות אותן בדרך לדברים אחרים ופוגעות במבנה. ישנם מקרים בהן החולדות מכרסמות אפילו את כבלי החשמל ויוצרים קצר ונזק משמעותי אותו צריך לתקן חשמלאי מוסמך בלבד. חוששים שיש לכם חולדה בבית? הזמינו לוכד חולדות באופן מיידי!


סרטון איך מרחיקים חולדות מחצר


לפני הרחקת חולדות – סימני זיהוי

ככל שתגלו את החולדה מוקדם יותר כך יהיה קל יותר להרחיק אותה. הרחקת חולדה יחידה תהיה תמיד פשוטה יותר מהרחקה של משפחה שלמה. לכן, כבר עם הסימנים הראשונים יש להזמין לוכד מומלץ. הסימנים יהיו הופעה של שתן עם ריח חזק, תנועות מהירות בבית בשעות הלילה, גללים גדולים (גללים קטנים מצביעים על כך שיש להזמין לוכד עכברים מוסמך) וכמובן מראה של חולדה. כדאי שתדעו כי החולדות פחדניות, הן מוצאות להן אזור מסתור קריר וחשוך ויצאו ממקומן בשני מצבים: אם ירגישו בטוחות ושאף אחד לא עשוי להזיק להן או אם הן מרגישות סכנה מידית במקום בו הן נמצאות.


איך להרחיק חולדות?

היום נהוג להרחיק את החולדות ולא להרוג אותן ברעלים. הסיבות לכך הן שהחולדות חכמות ומתקשרות זו עם זו ואם חולדה אחת תאכל רעל היא תדע להזהיר את חברותיה. כמו כן, חולדה אשר אכלה רעל תמות במקום שיכול להיות קשה להגעה ומהריח שיגיע לאחר מספר ימים יהיה קשה להיפטר. הרחקת חולדות בעליית הגג ובבית היא השיטה הנהוגה היום.

 

√ שלב ראשון – זיהוי החולדה

בשלב הראשון יש לזהות כי ישנה חולדה בבית או במבנה. אין צורך להתמהמה עם הזמנת הלוכד ובמקרה של ספק אפשר להתייעץ בטלפון ולעתים לשלוח תמונה של הסימנים שנמצאו כדי שהוא יוכל להעריך באיזה מכרסם מדובר וכמה מכרסמים מחכים בבית.

 

√ שלב שני – פיזור מלכודות

בשלב השני הלוכד ירצה לאתר את אזורי המחייה של החולדות ולפזר להן מלכודות. הברחת חולדות תעשה לאחר שהן נלכדו ועל הלוכד לחזור ולקחת אותן. כלומר, הן לא אמורות למות בתוך המלכודת אלא לעבור למקום מגורים אחר.

 

√ שלב שלישי – לכידה ושחרור במקום מרוחק

בשלב האחרון נעשית הרחקת חולדות למקום מרוחק ובאופן שאינו עלול להזיק לבני האדם. התפקיד של הלוכד הוא לדאוג לכך שכל המכרסמים יעברו ושלא יחזרו שוב לבית. יש לציין כי בסיום שלב זה מומלץ לבדוק אם ישנם פתחים בבית שהובילו לכניסת החולדות ובמקרים מסוימים יש לבדוק כיצד לבצע פעולות של הרחקה של מכרסמים מהאזור כולו.


לא מצליחים להרחיק חולדות? הזמינו את הלוכד!

הרחקת או הדברת חולדות תתבצע רק על ידי לוכד מוסמך אשר למד את המקצוע וצבר ניסיון רב. על הלוכד לעבוד על פי הכללים, לתפוס את המכרסמים ולדאוג לשחרור במקום מתאים. עליכם לברר כבר בשיחה הראשונה כיצד הלוכד מתכוון להרחיק מכרסמים מסביבתכם, שיש לו רישיון לעסוק בתחום וכי הוא ידאג לשחרור החולדות במקום המתאים לכך.

הלוכד מזמין אתכם ליצור קשר מיד עם הופעת הסימנים הראשונים להופעת החולדה ולהיפטר ממנה הרבה לפני שהיא תספיק ליצור נזק בבית.