אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים ביעילות ובמהירות

עכברים הם מכרסמים שנכנסים לבית כדי לחפש מקום מסתור נעים, אוכל ושתייה. הם יכולים להתחבא במקומות קטנטנים כולל מאחורי ארונות, מכונת כביסה, בעליית גג ועוד אזורים שלבני האדם ובעלי החיים קשה להגיע אליהם. זיהוי העכברים יעשה בדרך כלל על פי הסימנים שהם משאירים לרבות גללים ושבילי שתן וסימנים אלו דומים לאלו של החולדות, רק בגודל שונה. הרחקת עכברים צריכה להתבצע בשלב מוקדם ככל האפשר, לפני שהם מצליחים ליצור נזק.


הרחקת עכברים בשיטות מוכחות - אחת ולתמיד!
הרחקת מכרסמים מהבית מחיר מ-300 ש"ח
רוצים להתייעץ עם לוכד בווצאפ? לחצו כאן
שירות בפריסה ארצית רחבה
 
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

הרחקת עכברים בשיטות יעילות

הרחקת עכברים מהבית - למה זה חשוב?

לפעמים נדמה כי העכברים הם יצורים קטנים ולא מזיקים. למען האמת הם לא באים כדי לפגוע באף אחד ואין להם עניין אישי נגדכם. עם זאת, הם מעבירים מחלות דרך השתן והגללים שהם משאירים במטבח, בארונות, על המזון ואפילו בחדרים. במקרה שהם ירגישו סכנה ממשית הם יפעלו באחת משתי הדרכים: האחת היא לברוח והשנייה היא לתקוף. גם אם אתם לא מתכננים לנסות לבצע הרחקת עכברים מהבית בעצמכם, אם תתקרבו אליהם יכול להיות שתחוו נשיכה שהיא גם כואבת וגם מסוכנת מאד. האם כדאי לסכן את עצמכם כשאפשר לפנות ללוכד עכברים מומלץ? ממש לא!


איך למנוע כניסת עכברים לבית?

עכברים שנכנסים לבית עושים זאת כדי ליהנות ממזון זמין, מים, מקום נעים לחיות בו ובאופן כללי כדי ליהנות מהגנה. מבחינתכם, זה לא משנה מדוע הם נכנסו, אתם רוצים שהם לא יהיו אצלכם ולהזמין לוכד עכברים מקצועי בהקדם. אם אתם רק חוששים מכניסה של עכברים או שהלוכד סיים את עבודתו, תרצו לפעול למניעת כניסתם. האמצעים הטבעיים למניעת העכברים יהיו:


√ פיזור ריח שמבריח עכברים

עכברים משתמשים בריח לתקשורת. הם יודעים לזהות האם המקום בטוח עבורם או לא, האם יש בסביבה בני או בנות זוג פוטנציאליים וכמובן, האם ישנם אויבים באזור. על פי תרופות הסבתא, פיזור ריח מנטה יכול לעזור בהרחקת עכברים. יש להניח סמרטוט ספוג בשמן מנטה באזור בו יש עכברים כדי לנסות להרחיק אותם.


√ חתולים

חתולים תופסים עכברים להנאתם ונוכחותם יכולה להרחיק את כניסת העכבר. יש לציין כי שיטה זו ככל הנראה לא תעבוד במלואה על מנת להרחיק חולדות שהן הרבה יותר מאיימות, אך חתולים צעירים רבים ינסו ללכוד את העכבר ויהוו סיבה טובה עבורו לחפש בית אחר.

 

√ איטום הבית

ללא כל ספק, לאחר הרחקת עכברים או כמניעה, יש לדאוג לכך שהבית יהיה אטום. העכברים לא זקוקים לפתח גדול כדי להיכנס פנימה והם ימצאו גם חריץ קטנטן במשקוף החלון. לא תמיד אפשר למצוא את כל הפתחים אך מומלץ בחום לאטום מיד כל פתח שמצאתם.

 

איך להרחיק עכברים באופן יעיל?

ברגע שהעכברים נכנסו אל הבית יש לפעול להרחקתם. כל התמהמהות עלולה להחמיר את הנזק שהם יוצרים ולגרום להם להתרבות (מה שמחמיר את הבעיה). היום לא נהוג להמית את העכברים אלא להרחיק אותם, גם מסיבות הומניות וגם מסיבות פרקטיות כיוון שאף אחד לא רוצה שביתו יריח מעכברים מתים. הרחקת מכרסמים תתבצע על ידי פיזור מלכודות בבית באזורים הקרובים למקום בו הם התמקמו ולאחר שהם נתפסו הם ישוחררו למקום מרוחק מתאים.

 

הרחקת עכברים והדברה

הדרך האידאלית להתמודדות עם עכברים היא הרחקתם בצורה הומנית. לוכד בעל רישיון וניסיון מתאים יוכל לפזר את המלכודות, לתפוס את העכבר או העכברים ולאחר מכן לשחררם במקום מרוחק. לאחר מכן מומלץ לעבור בבית ולראות אם ישנם פתחים אותם ניתן לסתום כדי למנוע מעכברים או מכרסמים אחרים להגיע למקום. במקרים מסוימים יש צורך לבצע הדברת עכברים וזאת אם מדובר בכמות גדולה של עכברים, כשאף פעולת לכידה לא עבדה ובמקומות שיש בהם רגישות רבה (במקרים מסוימים הדבר יהיה רלוונטי למפעלי מזון).

 

הרחקת עכברים טבעית עם הלוכד המתאים

ברגע שזיהיתם עכבר או סימנים של עכבר בבית עליכם להזמין לוכד. המטרה של הלוכד היא לבצע הרחקת עכברים טבעית אך אם יהיה צורך בכך הוא יפעל בדרכים נוספות וזאת על פי התקנות בלבד. המתנה עם הזמנת הלוכד עלולה להוביל להחמרת הבעיה, להתרבות של העכברים וליצירת נזק לציוד הביתי.

הלוכד מספק שירותי הדברת עכברים וכן לכידת עכברים מקצועית ויוכל להגיע אליכם בהקדם האפשרי. הלוכד ישתמש באמצעים המתאימים ביותר לשטח ולגודל הבעיה, יאתר את נקודות המסתור של העכברים, יפזר את המלכודות במקומות המתאימים וירחיק אותם בהקדם.