חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

חולדה באסלה

לכידת חולדה באסלה - תשאירו את המשימה למקצוענים

חדירה של חולדה הביתה עלולה להיות עניין לא נעים. הבעיה הופכת להיות יותר קשה אם החולדה חודרת לבית דרך האסלה. הלוכד היא חברה שמתמחה בלכידת חולדות, עכברים ומכרסמים ואצלנו תוכלו למצוא לוכדים מיומנים שאפשר לפנות אליהם במקרים אלה. איך החולדה מגיעה לאסלה ולמה זה כל כך מלחיץ? מהם הנזקים שחולדה כזאת יכולה לגרום? איך מתבצעת לכידת חולדה באסלה? איך מונעים כניסה של חולדות הביתה דרך האסלה? תמצאו את התשובות כאן.


מצאתם חולדה באסלה מה עושים?
הזמינו לוכד מוסמך שזמין 24 שעות ביממה
לכידת חולדות עכשיו לעכשיו מחיר פצצתי
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

חולדה באסלה  

איך חולדה מגיעה מהביוב לאסלה ולמה משם?

אחת התכונות הדומיננטיות של החולדות היא הפיקחות הרבה שלהן. בבניינים שבהם צינורות הביוב פגומים חולדות יכולות להיכנס לתוכם. דרך הצינור הן מגיעות לצנרת הביתית. בדרך כלל, פתח היציאה של המים בשירותים הוא גדול, ולכן והוא גם מאפשר לחולדה להיכנס משם לתוך הבית. לכידת חולדה צריכה להתבצע, אם הדבר אפשרי, לפני שהחולדה יצאה מתוך השירותים לתוך הבית. אחרת יהיה קשה למצוא אותה ומלאכת הלכידה תתארך. כאשר בודקים בדיוק איך הגיעה החולדה לאסלה מתברר שלפחות בחלק מהדרך היא פשוט צללה ועצרה את הנשימה, עד שהגיעה לפתח שממנו היא יכולה לצאת – שזה בעצם השירותים.

 חולדה שהוצאה מהאסלה ושחרור בטבע

חולדה שהוצאה מהאסלה


לכידת חולדה שנמצאת באסלה - איך עושים את זה?

כאשר מתברר שחולדה נמצאת בבית, חשוב לנסות וללכוד אותה במהירות הרבה ביותר האפשרית. זה חשוב בעיקר כדי למנוע התרבות של החולדות שהיא ממש מהירה. כאשר מוצאים חולדה באסלה בשירותים חשוב מאד להימנע ממגע איתה. ראשית, בגלל שהיא מזוהמת ומלוכלכת בכל מיני דברים מגעילים. שנית, חולדה שנלחצת עלולה לנשוך. והדבר האחרון הוא שאם חולדה הגיעה לדירה דרך השירותים כנראה מדובר בחולדה פקחית במיוחד, שרק לוכד מוסמך שמכיר את אורח המחשבה שלה יכול ללכוד אותה.


חולדה בשירותים

 

מה האמצעים ללכידת חולדה שנכנסה לבית דרך האסלה?

הדרך הטובה ביותר היא ללכוד את החולדה עוד לפני שנכנסה לתוך הבית. לשם כך, חשוב להזמין מדביר חולדות מקצועי ברגע שהחולדה התגלתה. חשוב לציין שחוץ מתפיסת החולדה יש לתקן את צינורות הביוב ולשמור על חצר נקייה ומסודרת. צינורות תקינים וחצר נקייה לא יאפשרו לחולדות להסתתר וממילא ימנעו את הכניסה שלהן לתוך הבית.

אם החולדה התחמקה, חשוב להטמין מלכודות במקומות המשוערים שבהם היא תעבור. אחרי כמה ימים, אם החולדה לא נלכדה, יגיע המדביר ויחקור את מסלול התנועה הקבוע של החולדה. בהמשך הוא יטמון שם מלכודות ופיתיונות.

 

לכידת חולדה בשירותים עם מלכודת קפיץ

 

כמה עולה להדביר חולדה שהגיעה מהאסלה

אופי העבודה של המדביר משפיע בדרך כלל גם על המחיר. אם החולדה נלכדה מייד, מחיר הלכידה יכול להגיע ל-300 שקלים, וליותר מכך אם הקריאה ללוכד חולדות הייתה בשעה מאוחרת בלילה. אם המדביר היה צריך להגיע עוד פעם או פעמיים, המחיר יכול להגיע גם ל-500 ₪ בהתאם לאופי העבודה.