רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

חולדה במזגן

חולדה במזגן – למה זה בעייתי?

הנוכחות של חולדה בבית היא מציקה תמיד. אבל כשהחולדה נמצאת בתוך המזגן, הבעיה עלולה להיות קשה הרבה יותר. חברת הלוכד – החברה המובילה בלכידת חולדות, עכברים ומכרסמים אחרים, מנוסה גם בלכידה של חולדה במזגן, במהירות וביעילות. איך אפשר ללכוד חולדה שהפכה את המזגן לבית? מה עושים עם חולדה שנתקעה בתוך המזגן? איך חולדה יכולה בכלל להגיע לתוך המזגן? למה חשוב לקרוא ללוכד ולא לנסות ללכוד את החולדה באופן עצמאי? כאן תקראו כל מה שצריך לדעת על חולדה בתוך המזגן.


מצאתם חולדה בתעלה של מזגן מה עושים?
הזמינו לוכד חולדות מוסמך 24 שעות ביממה
לכידת חולדות דחופה מחיר נוח לכל כיס
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 

 
חולדה במזגן


נזקים אפשריים שחולדה גורמת למזגנים

חולדה שהצליחה לחדור לבית ולהגיע לתוך המזגן יכולה לגרום לנזקים משמעותיים מאד, במיוחד אם לא לוכדים חולדה בזמן. הנזקים נגרמים משום שהחולדה אוכלת בעצם את כל הקרביים של המזגן. מדובר בחוטי חשמל וגם בצינורות המובילים את האוויר המקורר לתוך הבית. זה כולל גם את הצינורות שמנקזים את המים מתוך המזגן. לפעמים אפשר למצוא חולדה בתעלה של המזגן ואז הנזקים שלה הם לא רק משמעותיים, אלא קשים מאד לאיתור ולתיקון. כמו כן יש צורך לבדוק את כל התעלות אחרי שלוכדים את החולדה.

 

לכידת חולדה במזגן – איך הכי טוב ללכוד אותה

כאשר חולדה מגיעה לתוך המזגן, היא מוצאת שם מקום שמבחינתה הוא טוב ומתאים. יש שם מסתור שאף אחד לא מגיע אליו לעיתים קרובות ויש לה הרבה מזון. כדאי להסביר למי שלא יודע – חולדה היא יצור שאוכל הכל, וזה כולל גם חוטי חשמל, צינורות גומי וחומרים שונים שבתוך המזגן. לכן לכידת חולדה במזגן היא לא רק חיונית בשביל למנוע נזקים לדיירים בבית, אלא חשובה גם בשביל למנוע את הנזקים העצומים למזגן שעלולים לגרום לכך שלא תישאר ברירה אלא להחליף אותו.

חולדה שנתקעה במזגן

 חולדה שנתקעה במזגן


חולדה שנתקעה במזגן - איך זה קורה?

לפעמים, חולדה יכולה להיתקע בתוך המזגן. המחילה שממנה היא נכנסה נחסמת או החשש שלה לצאת מונע ממנה לברוח. אבל לא צריך ממש לשמוח, כי חולדה שנתקעה בתוך המזגן עלולה לגרום לנזקים משמעותיים. בשביל לחיות היא אוכלת חלקים פנימיים של המזגן, כמו שכבר אמרנו קודם. אבל בגלל שהיא לא יכולה לצאת, הנזקים שהיא גורמת הם משמעותיים מאד ובדרך כלל הם הופכים את התיקון של המזגן לבלתי משתלם. לכן אם יש חשש שחולדה באמת נתקעה בתוך מזגן, חשוב לפנות ללוכד מנוסה כמה שיותר מהר, כדי להפחית את הנזק הפוטנציאלי.

 

איך חולדה מגיעה למזגן?

חולדה יכולה להגיע לתוך מזגן ולהיכנס אליו ישירות מהרחוב, אם המזגן קרוב לחלון. מבחינת החולדה, המחסן הוא המסתור הזמין ביותר אחרי שהיא נכנסה לתוך הבית. במיזוג מרכזי החולדה יכולה לגור בתוך תעלות המיזוג ומשם להיכנס לתוך המזגן ולצאת ממנו. החולדה היא אמנית ההסתתרות, ואם היא מספיק קטנה כדי להיכנס למזגן הוא יכול להיות המחבוא האולטימטיבי מבחינתה. החדירה לתוך המזגן עצמו היא ממש לא בעיה בשבילה ובתוכו היא יכולה למצוא, לפחות למשך זמן מה, אוכל ושקט יחסי. ככל שמגלים את החולדה שבתוך המזגן מהר יותר, כך הנזקים שהיא תגרום יהיו קטנים יותר.

אם יש לכם בעיה של חולדה בתוך הבית ובמיוחד אם החולדה הצליחה לחדור לתוך המזגן, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לפנות למדביר חולדות או ללוכד עם ניסיון. צרו קשר כבר כעת והלוכדים המומלצים של הלוכד יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הבעיה ויעשו כל מה שצריך כדי ללכוד את החולדה במהירות הגדולה ביותר האפשרית.