שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

חולדה במטבח

לכידת חולדה במטבח – משימה למומחים בלבד

נוכחות של חולדה בתוך המטבח היא הדבר הבעייתי ביותר. לא מספיק שהחולדה מסוכנת, היא גם מזהמת את המזון ועלולה לגרום למחלות. בחברת הלוכד – החברה המובילה בלכידת חולדות ומכרסמים אחרים – פועלת במהירות כדי למצוא את החולדה הפולשת ולהרחיק אותה מהבית תוך זמן קצר כמה שיותר. לכידת חולדה במטבח היא פעולה מקצועית שדורשת מיומנות ומחייבת גם הכרה של צורת החשיבה של המכרסמים. למה חולדה מגיעה למטבח? מהן השיטות ללכוד חולדה? איך לוכדים חולדה שנמצאת בארון המטבח? את כל התשובות תמצאו כאן.


מצאתם חולדה שנכנסה למטבח מה עושים?
הזמינו לוכד חולדות מוסמך מהרגע להרגע
מחיר הכי זול - בהתחייבות
מתחייבים לפתור את הבעיה - לכידה במקום!
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 חולדה במטבח

למה ואיך חולדה מגיעה למטבח?

התשובה לשאלה ברורה, אבל מורכבת. חולדה מגיעה למטבח פשוט כי היא יכולה. לפעמים היא נכנסת דרך החלון ולפעמים דרך חור בקיר. המטבח מושך אותה כי שם יש מזון זמין, טוב וטעים. מציאת חולדה בארון מטבח איננה דבר נדיר. אפילו אם המזון במטבח עטוף ושמור היטב היא עדיין עלולה להגיע אליו כשאתם לא מצפים לכך.

 

עכבר במטבח

 

שיטות לכידת חולדה במטבח

למעשה, יש שתי שיטות לכידה של חולדות בבית, ובעיקר במטבח:

1. השיטה הראשונה היא הצבת מלכודות, שהפיתיון שבתוכן צריך למשוך את החולדה פנימה. בשיטה זו מזהים את מסלול התנועה הקבוע של החולדה לפי הגללים שהיא משאירה בכל מקום. גם אם חולדה תקועה במטבח ולא יכולה לצאת, היא עדיין תשמור בדרך כלל על מסלול תנועה קבוע. משאירים מלכודת במקום שאותו לוכד החולדות בוחר ופשוט ממתינים שהיא תתפתה להיכנס לשם.

2. השיטה השנייה היא לנסות לגלות את המחבוא של החולדה וללכוד אותה שם. בשיטה הזאת משתמשים רק אם אין ברירה, ואם החולדה פיקחית ולא נכנסת למלכודת או לא נלכדת במלכודת דבק, שגם היא אופציה אפשרית.

שימו לב כי בשני המקרים כדאי לפנות ללוכד מקצועי שיבצע את העבודה.


תפיסת חולדה באמצעות לוכדן במטבח של בית פרטי

לכידת חולדה במטבח


עכברים בארון מטבח - לכידה במלכודות

עכברים בארון מטבח

 

איך לוכדים חולדה שנמצאת בארונות מטבח

חולדה נכנסת לתוך ארונות המטבח שמתחת לכיור לעיתים קרובות מאד. למעשה, זה המקום הראשון שהיא מגיעה אליו אם היא מגיעה מהביוב. למרות המקום הקטן, לא פשוט ללכוד את החולדה וזה גם מסוכן אם לא יודעים לעשות את זה בצורה נכונה. השיטה הראשונה ללכידת חולדה היא דווקא לכידה ידנית, על ידי לוכד מיומן. הוא מאתר את החולדה, מביא אותה לפינה ולוכד אותה באמצעות מכשיר ייחודי. כמובן שהוא צריך להשתמש בציוד מיוחד וללבוש כפפות, שימנעו מהחולדה לנשוך אותו. השיטה השנייה האפשרית היא הצבת מלכודת, אם לא מצליחים לאתר את המיקום המדויק או אם החולדה נכנסת לארון ויוצאת ממנו באמצעות חור שיצרה. בכל מקרה, ממש לא מומלץ לפזר רעל ולהרוג את החולדה, פשוט כי אחר כך יהיה קשה לאתר את הנבלה שלה.

אם יש לכם חולדה בתוך המטבח של הבית ואם החולדה נכנסה לתוך הארונות ואתם רוצים ללכוד אותה, אתם במקום הנכון. הלוכד – מומחה בלכידת חולדות ומכרסמים, עומד לרשותכם והוא יבצע את העבודה במהירות ובצורה המקצועית ביותר.