רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

חולדה במרפסת

מה עושים כשמוצאים חולדה במרפסת – כך תפעלו נכון

איך מגיעות החולדות למרפסת שלנו, מה עושים כשמזהים אחת כזו או אולי כמה חולדות, מהי שיטת הלכידה המוצלחת ביותר ולמי כדאי לפנות שיעשה זאת? תשובות לשאלות אלו ונוספות, כאן, לפניכם.

לא נעים למצוא חולדה בבית או במרפסת הסמוכה לה וגם אם מדובר בחולדה אחת בלבד. יש משהו לא כל כך סימפטי במכרסם הזה שגורם לנו לרתיעה (בלשון המעטה), ואם נוסיף לזה את העובדה שהיא יכולה לגרום למחלות ולהיות סכנה בריאותית של ממש, הרי שמדובר בעניין המצריך טיפול מהיר וסילוק מידי, אחת ולתמיד. מציאת חולדה במרפסת איננה עניין של מה בכך ומומלץ לדאוג להזמין לוכד מקצועי שידאג להרחיק אותה מהמקום, כמו גם להרחקת כל החולדות שבסביבה. חברת הלוכד היא הכתובת הנכונה לפנות אליה במקרים כאלה ודרך מקצועית ומתאימה להיפטר מהחולדה הלא רצויה. הלוכדים המנוסים של הלוכד יגיעו אליכם, ישירות אל המרפסת, ויבצעו את עבודתם כהלכה כך שלא תצטרכו לסבול יותר מנוכחותה של החולדה ושאר חברותיה.

 

איך להיפטר מחולדה במרפסת?
הזמינו לכידת חולדות במרפסת מהיום להיום
מתחייבים לפתור את הבעיה - 100% הצלחה!
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 חולדה במרפסת

אז איך בדיוק הגיעה החולדה למרפסת שלכם?

חולדות בבית ואפילו במטבח הן לא עניין חריג, וכך גם חולדה במרפסת שירות, למשל, מרפסת שמש או מרפסת קטנה. אם מדובר במרפסת שמש, למשל, או מרפסת שצמודה אל הדירה בבניין, החולדה יכולה לטפס בתוך מערכת הביוב עצמה, היא יכולה להגיע לעשות את כל הדרך אל המרפסת בטיפוס חיצוני  ולנצל, למעשה, כל דרך אפשרית כדי להגיע לשם. ואם המרפסת מובילה אל המטבח, היכן שנמצאות שאריות מזון, המוטיבציה שלה להגיע לאותו מקום היא רבה יותר.


שיטות שונות של לכידת החולדה במרפסת

יש כמה דרכים ללכוד חולדה בניקוז של מרפסת או בכל נקודה אחרת בה. שימוש במלכודות הוא אחת מהדרכים, וגם בין הדרכים הנפוצות ביותר כיום. בתוך המלכודת יש להציב פיתיון כדי למשוך את החולדה ישירות פנימה וכך לתפוס אותה, ולאחר מכן את חברותיה. אפשר להשאיר מספר מלכודות במרפסת, ובייחוד במקומות בהם מזהים את הגללים שלה. שיטה נוספת היא לנסות לתפוס אותה לאחר שמזהים את מחבואה. אם אף אחת מהשתיים לא עבדה, אין מנוס מלהשתמש בפיתיונות מורעלים. שימוש בפיתיון מורעל יביא למותה של החולדה ורק לאחר שגופתה תסריח, ניתן לאתר את מיקומה. בכל מקרה, לכל אחת מהשיטות הללו נדרשת רמת מיומנות גבוהה והיכולת להתמודד כהלכה עם המשימה הלא פשוטה.


שלבי לכידת חולדה במרפסת

√ זיהוי חולדה במרפסת - שלב זה ייעשה על ידי הלקוח עצמו, שזיהה סימנים המעידים על קיומה. אם במרפסת עסקינן, הרי שאו שיראה אותה שם פיזית או שיראה גללים שלה (גללים שחורים קטנים בנקודות רבות במרפסת).

√ פיזור המלכודות – כאן נדרשת עבודתו של המדביר שינסה לאתר את אזורי המחייה של אותה חולדה או כמה חולדות ויניח, בהתאם למיקומן, את המלכודות.

√ לכידה ושחרור החולדה על ידי לוכד חולדות מקצועי – מטרת הצבת המלכודות במרפסת היא לא להמית את החולדות, כי אם לתפוס אותן ולשחרר אותן, לאחר מכן, במקום מרוחק, כך שלא תוכל להזיק לאף אחד. יש לוודא שאותה חולדה או חולדות אחרות לא יצליחו לחזור אל המרפסת, מה שאומר סתימת פתחים המובילים אל המרפסת במידת הצורך.


כמה עולה לאתר וללכוד חולדות במרפסת?

עלות איתור ולכידת החולדה נקבעת בהתאם למקום שבו היא נמצאה וגם מידת מורכבות הגישה אליה. כאשר מדובר במרפסת מחיר לכידת החולדה נע בין 300 ₪ ל-500 ₪. ככל שהמרפסת גדולה יותר, כך יידרש מספר רב יותר של מלכודות. ככל שהיא גבוהה יותר, כך יהיה קשה יותר לאתר את אותן הנקודות שדרכן הגיעה החולדה אל המרפסת. כך או כך, מדובר בשירות שמוטב שלא לחסוך בו, ולו כדי לקבל את המענה המקצועי המתאים. זיהיתם חולדה במרפסת?

 

לוכד מקצועי הוא בדיוק מה שאתם צריכים!

זיהיתם חולדה במרפסת שלכם או אולי סימנים שלה? אל דאגה. חברת הלוכד תשמח לעמוד לרשותכם ולשלוח אליכם לוכד עכברים עם ניסיון. תודות לניסיון הרב שלנו בתחום ולרמת המקצועיות הגבוהה, נדע להתמודד עם האתגר הכרוך באיתור ובלכידת חולדה במרפסת שמש או בכל מרפסת אחרת ולהבטיח שזו, וגם אחרות, לא תחזורנה לשם שוב. עם ההגעה אל המרפסת שלכם נתחיל באיתור אותן נקודות, דרכן היא עלתה אל המרפסת ובהמשך נדאג להציב מלכודות כדי לתפוס אותה ואת חברותיה (אם יש כאלו) כמה שיותר מהר.