שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

חולדה במשרד

לכידת חולדה במשרד באופן מהיר ובטוח

חולדה היא מסוג בעלי החיים שרובנו לא רוצים לפגוש, ובוודאי שלא במהלך יום עבודה שגרתי. נוכחות של חולדה במשרד עלולה לשבש במידה ניכרת את ההתנהלות בו, ואפילו לגרום לחלק מהעובדים לחשוש להגיע לעבודה כל עוד יש בו מכרסם או מכרסמים. בהתאם, אם התגלתה אצלכם במשרד חולדה, אל תבזבזו זמן יקר אלא הזמינו מיד לוכדים שיודעים איך לטפל בבעיה זו - המומחים של חברת הלוכד.


איך להיפטר מחולדה במשרד?
הזמינו לכידת חולדות במשרד מהיום להיום
מתחייבים לפתור את הבעיה - 100% הצלחה!
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 

לכידת חולדה במשרד


מה חשוב לעשות מיד כשרואים חולדה במשרד
?

חשוב להבין שחולדות מגיעות למרחבי המחייה של בני האדם כדי למצוא מזון. אין להן כמובן שום עניין לפגוע בבני אדם, ולמעשה מדובר בבעל חיים אינטליגנטי וידידותי ויש אפילו כאלה שמגדלים אותה כחיית מחמד. במשרד מן הסתם אין מקום לנוכחות של חולדות, ולכן הפתרון הנכון הוא להזמין לוכד מקצועי.

שימו לב! אל תנסו לתפוס את החולדה בכוחות עצמכם. אמנם מדובר בבעל חיים די קטן בסופו של דבר (האורך של חולדה ממוצעת הוא 20-40 ס"מ בסך הכל), ללא כוונות זדון, אבל חולדה שמרגישה מותקפת עלולה לנשוך - והנשיכה יכולה להיות כואבת מאוד.

 

איפה עלולות להסתתר חולדות במשרד?

חולדות מבינות שהן חייבות להסתתר כדי לשרוד בסביבת בני האדם. האינטליגנציה הגבוהה שלהן עוזרת להן למצוא מקומות מחבוא גם במשרדים. למשל בארונות מכל הסוגים, בתעלות המזגן, בחדרים המשמשים כמחסן, ויש עוד מקומות שבהם כבר מצאנו חולדות במשרד.

לוכדים מנוסים יודעים לאתר כל חולדה, חמקמקה ככל שתהיה, תוך זמן קצר, וכמובן גם ללכוד אותה במהירות וכך לאפשר לכל צוות המשרד לחזור לשגרה הרגילה.


הסימנים שמעידים על נוכחות של חולדה בתוך במשרד

אם ראיתם את המכרסם - שגודלו כאמור 20-40 ס"מ וצבע פרוותו חום - מן הסתם אתם יודעים בוודאות שיש אצלכם במשרד חולדה ואולי אפילו מספר חולדות (חלק מהחולדות חיות בלהקות). במקרים אחרים הנוכחות של המכרסם הזה במשרד באה לידי ביטוי בסימנים שונים.

סימן אחד הוא גללים של חולדות. הגללים הם בגודל של חרצני זיתים פחות או יותר ובגוון כהה. סימני שני הוא הפרשות שומניות במסלולי התנועה של החולדה, ועוד סימן אפשרי הוא נעיצות שיניים - גם במזונות, גם באריזות מזון וגם בפריטים אחרים במשרד כמו משקופים או כבלים חשמליים (הסיבה לכך היא הצורך של החולדה לחדד את השיניים).

אם גיליתם אחד או יותר מהסימנים האלו, תוכלו לצלם אותם ולשלוח אלינו כדי שנוכל לספק לכם חוות דעת מקצועית האם אכן יש אצלכם אורחות לא רצויות ובהתאם יש צורך לבצע לכידת חולדות במשרד.


איך מתבצעת לכידה של חולדה במשרד?

שירות הדברת חולדות במשרד הוא כאמור לכידתן. פיזור רעל עשוי להיות אפקטיבי בחלק מהמקרים (ובמקרים אחרים לא - בגלל החושים החדים של המכרסמים). אופציה זו לא מומלצת בעיקר כי אין דרך לדעת איפה החולדה תמות, ואף אחד לא רוצה אצלו במשרד גוויה של בעל חיים במקום נסתר.

אם הלוכד רואה את החולדה, הלכידה תתבצע ביד או באמצעות מוט מיוחד שנקרא לוכדן (כשהלוכד כמובן מוגן עם כפפות מיוחדות - אל תנסו לתפוס חולדה בלי בקיאות וניסיון!)

אם החולדה מסתתרת, אופציה נוספת היא הצבת מלכודות. הדגש במקרה זה הוא המיקום האופטימלי של המלכודת, כך שגם חולדות חכמות ייפלו בפח ויילכדו בהן. מלכודת דבק אינה מומלצת משום שהחולדה עלולה להשתחרר, וגם אם לא - המראה של חולדה גוססת לאיטה אינו נעים לעין.

מלכודות אחרות ממיתות את החולדות בן רגע - כך למשל מלכודת קפיץ וגם מלכודת חשמלית. ישנה גם מלכודת כלוב שמאפשרת ללוכד חולדות להרחיק את המכרסם מהמשרד בלי לפגוע בו, אלא פשוט לשחרר אותו בשטח פתוח הרחק מכם.