חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

חולדה בצנרת

חולדה בצנרת ואיך ללכוד אותה במהירות?

אחד המצבים הפחות נעימים שיכולים להתרחש הוא מצב שבו חולדה מצליחה לחדור לתוך הצנרת של הבניין בכלל ולצנרת של בית או דירת מגורים בפרט. מציאה של חולדה בצנרת עלולה להצביע על קיומה של בעיה לא פשוטה המצריכה הן את סילוק החולדה והן ביצוע תיקונים בצנרת.

חברת הלוכד שמתמחה בלכידת חולדות מקצועית תסייע לכם בגילוי מהיר של החולדה ובלכידה והרחקה שלה. מתי מצליחה חולדה לחדור לתוך הצנרת של מבנה ומה זה אומר? איך אפשר ללכוד את החולדה במהירות האפשרית? אילו פעולות נדרשות במקביל לביצוע הלכידה של החולדה? גלו כבר עכשיו.


איך לסלק חולדות מהצנרת מהר?
אפשרות התקנת אל חזור במקום
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 חולדה בצנרת ביוב

 

מתי ואיך חולדה מצליחה להיכנס לצנרת?

אחד המאפיינים העיקריים של החולדה הוא היכולת הגבוהה שלה להסתגל לכל מצב. תכונה נוספת שלה היא החושים החדים שלה והיכולת לזהות מזון ממרחק גדול. כאשר מוצאים חולדה בצינור ביוב, זה אומר שיש אי אילו פרצות בצינור או פתחים פתוחים שמאפשרים לחולדה לחדור לתוך הבית, בדרך כלל דרך פתח האסלה בשירותים. זאת הסיבה העיקרית לכך שהחולדות מצליחות להיכנס דווקא לתוך בתים שנמצאים בבניינים ישנים שהצנרת שלהם לא טופלה ולא הוחלפה במשך שנים רבות. מי שמעוניין למנוע את המצב המביך הזה צריך לטפל בצנרת ולכל הפחות לאטום את כל הפתחים האפשריים, כולל פתחי הביוב הגלויים. מדובר בפעולה פשוטה שתצמצם את הסיכויים לחוויה ממש לא נעימה.

 

חולדה שנכנסה למערכת הביוב

 חולדה בביוב


מה צריך לעשות כשמגלים חולדה בתוך הצנרת של הביוב?

אם וכאשר מגלים שיש חולדה שכבר הצליחה לחדור לתוך הצנרת, חשוב לבצע שתי פעולות במקביל: הפעולה הראשונה היא לכידת חולדה במהירות הרבה. לכידה של חולדה בצנרת ביוב צריכה להתבצע במקצועיות. העדיפות היא ללכוד את החולדה ולהרחיק אותה, ולא לנסות להרעיל אותה. הנימוק העיקרי לכך הוא שלרוב קשה לזהות את המקום שבו החולדה מתה, מה שעלול להפוך למטרד קשה של ריח בתוך כמה ימים אחרי המוות שלה. הטעם השני הוא חשוב בעיקר מנקודת המבט ההומאנית השוללת הריגה של חיה אם אין בכך צורך.

 

מה עושים אחרי לכידה של חולדה בצנרת?

אחרי שלוכדים את החולדה, הצעד החשוב הבא הוא לזהות את כל הנקודות שמהן יכולה חולדה או כל חיה אחרת לחדור לתוך הבית. כאשר מזהים את הנקודות צריך לסתום אותן במהירות. כאשר שוקלים איך לטפל בחולדות בצנרת חשוב לדעת שבכל מקרה הטיפול הוא כולל ולעולם לא מסתיים רק בלכידת החולדה. צריך לוודא קודם כל שלחולדה אין צאצאים. בהמשך חשוב לטפל בצנרת, לסתום פרצות או אפילו להחליף קטעי צנרת פגומים בשלמותם. אם איתרע מזלכם ויש לכם חולדה בתוך הצנרת של המבנה, אתם במקום הנכון. כדאי ליצור קשר כעת עם הלוכד – חברה מקצועית המתמחה בלכידת חולדות ומכרסמים שונים אחרים. לוכד מנוסה מטעמנו יגיע אליכם, יזהה את נתיב התנועה של החולדה וילכוד אותה במהירות וביעילות.