שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

חולדה בקיר

חולדה בקיר – איך לטפל בה במהירות וביעילות?

חולדה היא אחד המזיקים היותר בעייתיים שחיים בקרבת בני האדם. מה שהופך את החולדה לבעייתית היא היכולת שלה להסתגל לכל מצב. תכונה נוספת שעוזרת לחולדה לשרוד היא היכולת שלה ללמוד במהירות ואפילו להסיק מסקנות. לדוגמה, אם מדביר פיזר רעל קטלני ואחת החולדות אכלה אותו ומתה, שאר החולדות פשוט לא יגעו יותר ברעל.

הלוכדים המקצועיים של הלוכד מתמחים בטיפול במגוון רחב של מכרסמים ובעיקר בלכידת חולדות. איך חולדה מגיעה לקירות? מה אפשר לעשות כדי להדביר או להרחיק את החולדה מהבית? מה עושים אם וכאשר מתברר שיש חולדה בקיר גבס? לפניכם כל התשובות.


שמעתם רעשים של חולדות בקיר גבס?
הזמינו לכידת חולדה בקיר מהיום להיום
לייעוץ עם לוכד בווצאפ לחצו כאן
מחיר מבצע מטורף ללכידת במקום
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:
 
חולדה בריקות הבית

 

למה חולדות בקירות זה כל כך בעייתי?

חולדה היא אחד היצורים החכמים ביותר. ואם להוסיף לכך את כושר ההישרדות הגבוה שלה, אפשר להבין את החששות של דיירים ובעלי בתים מפני חדירה של חולדה. בבניינים ישנים שומעים הדיירים לעיתים קרובות רעשים של חולדות בקיר שהם בעצם קולות החפירה והכרסום של החולדות ואת הרעש שהן מקימות כאשר הן רצות הלוך ושוב בתוך הקיר.

בדרך כלל, חולדה יכולה להגיע לתוך הקיר בשתי דרכים:

1. להיכנס לבית מהחצר, תוך טיפוס על מרזב או על ענפים של עץ שגודל קרוב למבנה.

2. על ידי חפירת מנהרה מתחת למבנה ומציאת הדרך הטובה ביותר להיכנס לתוך הבית.

לפעמים קורה שחולדה נכנסת לתוך מרווח קטן שקיים בתוך הרבה קירות בבית, בדגש על קירות גבס. הדרך המהירה ביותר היא לנסות ללכוד את החולדה בתוך הקיר.


איך מדבירים חולדה שנמצאת בקיר?

כאשר חולדה הצליחה להיכנס לתוך הקיר, יש שתי אפשרויות:

1. לנסות להרעיל את החולדה – הרעלה יכולה להצליח, אבל החולדה עלולה למות במקום שבו יהיה קשה למצוא אותה. במקרה כזה, היא יכולה להסריח ויהיה קשה ואף בלתי אפשרי להיפטר מהריח.

2. ללכוד חולדות בצורה מקצועית ומהירה – באמצעות מלכודת שמונחת בתנועה של החולדה וגורמת לה להיכנס פנימה באמצעות פיתיון איכותי.  


איך נפטרים מחולדה בקיר גבס?

קירות גבס הם למעשה קירות שעשויים מחומרים קלים ולרוב הם נועדו לדקורציה. איך החולדה מגיעה לתוך הקיר? מה עושים אם יש חולדה בקיר גבס? התשובה לשאלה הזאת היא פשוטה – מנסים למשוך את החולדה לתוך מלכודת, באמצעות פיתיון ממש איכותי. מדובר בעבודה מקצועית ולא פשוטה. במקביל לפיתיון, צריך להשתדל שכל מה שאכיל בבית יישאר סגור היטב, כך שהמלכודת תישאר בעצם הפתרון היחיד עבור החולדה. במקרים קיצוניים, ורק אם אין ברירה, צריך לחשוב על פתרון רדיקלי יותר, בדמות שבירת חלקים מהקיר.


מציאת פתרון הולם לבעיה של חולדות בקיר

אם קיים חשש סביר שיש לכם חולדות בקיר ואם אתם ממש רוצים להיפטר מהן, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת והלוכדים המנוסים של הלוכד יחזרו אליכם בהקדם. לוכד מיומן מטעמנו יסייע לכם לפתור את הבעיה ולסלק את החולדות מתוך הקיר ומתוך הבית בכלל במהירות וביעילות.