אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

חולדה ברכב

לכידת חולדה ברכב – איך עושים את זה נכון?

כשהחולדה נמצאת בתוך הרכב הבעיה היא חמורה במיוחד. לוכדים מיומנים של חברת הלוכד – מומחה ללכידת חולדות, עכברים ומכרסמים אחרים, מסייעים ללקוחות בתחומים האלה, כולל גם לכידת חולדה ברכב שזאת בעיה בפני עצמה. איך מגיעה חולדה לרכב? מהם המאפיינים העיקריים של חולדות? התשובות בהמשך המאמר.


מצאתם חולדה ברכב מה עושים?
הזמינו לוכד חולדות מעכשיו לעכשיו
מחיר נוח לכל כיס
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לבירורים ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

חולדה ברכב


איך חולדה מגיעה לרכב ומה לעשות?

חולדות יכולות להגיע לרכב, אם הרכב הוא המקום המתאים ביותר מבחינתן, נכון לרגע מסוים. בתוך הרכב נעים לחולדה, יש לה שקט יחסי ויש לה גם הרבה מזון. חולדה באוטו יכולה לאכול הרבה דברים שלנו, בני האדם, הם ממש לא נראים כמו אוכל: חוטים, חלקי גומי או עור ועוד מגוון חומרים. אם בזמן שבחוץ קר ואין מה לאכול הרכב מציע חום ומזון, החולדה תיכנס אליו. מבחינת החולדה גם אין בעיה שהדלתות סגורות, כיהיא יכולה למצוא כניסה לרכב בדרכים שונות. היא יכולה להיכנס דרך המנוע או למצוא את השניה שהדלת של האוטו הייתה פתוחה. אז מה עושים כשיש חולדה ברכב? בדרך כלל, הדרך המהירה והנכונה להוציא את החולדה היא לקרוא ללוכד חולדות מנוסה. חשוב ללכוד את החולדה ולא לנסות להרעיל אותה בתוך הרכב.

חולדה ענקית ברכב

חולדה ענקית ברכב


איך לוכדים חולדה שנמצאת בתוך הרכב?

לכידת חולדה שכבר נכנסה לתוך הרכב יכולה להתבצע בשתי דרכים עיקריות:

√ הצבת מלכודות בתוך הרכב עצמו

√ גילוי המחבוא של החולדה ולכידה שלה בצורה מקצועית

באשר למלכודות - הן יכולות להיות מונחות על מסלול ההליכה של החולדות. בתוך המלכודת חשוב לשים פיתיון, וחשוב שהוא יהיה ממש אטרקטיבי. החשיבות של הפיתיון נובעת מהעובדה שלחולדה יש כבר מזון בתוך הרכב – חוטי חשמל, כבלים, ציפויים ועוד. דברים שלבני אדם נראים בלתי אכילים לגמרי מהווים מזון לגיטימי וטוב בעיני החולדות. לכן, רק פיתיון שייראה טוב וטעים יותר יכול לפתות חולדה להיכנס למלכודת.


סרטון איך לוכדים חולדה שנכנסה לרכב

 

למה לא מומלץ להדביר חולדות באוטו?

אם החולדה לא נלכדה, יש צורך לבדוק כל פינה ברכב בצורה מקצועית. רק מדביר חולדות עם ניסיון שמסוגל לחשוב כמו שהחולדה חושבת יוכל לאתר את מקומות המסתור שלה. התשובה לשאלה איך לוכדים חולדה בתוך הרכב היא שמנסים לחשוב מראש איפה היא יכולה להתחבא ולנסות להגיע למחבוא שלה. ממש לא מומלץ לפזר ברכב רעל, ובטח לא בלי מלכודת. הסיבה היא שגם ברכב קטן ממש קשה לאתר חולדה מתה והיא יכולה להסריח הרבה זמן.

אם יש לכם עניין ללכוד חולדה שהצליחה להיכנס לתוך הרכב, אתם נמצאים במקום הנכון. לוכדים מומלצים מטעמנו מתמחים בלכידת חולדות ומכרסמים אחרים. כדאי ליצור קשר כעת והלוכדים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.