אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

חולדה בבניין

חולדה בבניין המגורים – איך היא מגיעה לשם ומה אפשר לעשות

חולדה בתוך בניין עלולה להפוך למטרד משמעותי. מעבר לחרדה שהיא מעוררת בדיירים, החולדה עלולה לגרום לנזקים רבים. לוכדים אמינים ומומלצים של חברת הלוכד הם מומחים ללכידת חולדות, עכברים ומכרסמים, מגיעים במהירות ומבצעים את עבודת הלכידה במקצועיות וביעילות. מהם המאפיינים החשובים של חולדות ואיפה אפשר למצוא אותן? מהן הבעיות העיקריות שחולדה עלולה ליצור? איך החולדה מגיעה לבניין ואיך היא נכנסת אליו? באילו שיטות מבצעים הדברת חולדות בבניין מגורים או במבנים עסקיים? מהן העלויות הכרוכות בהדברה? את כל התשובות תוכלו למצוא כאן.


איך לסלק חולדות מבניין מגורים מהר?
הזמינו הדברת חולדות בבניין מעכשיו לעכשיו
לייעוץ דרך הווצאפ בחינם לחצו כאן
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

חולדה בבניין


למה מתחילה מכת חולדות בבניין?

נוכחות של חולדות, עכברים ומזיקים אחרים בבניין היא בדרך כלל תוצאה של העדר טיפול מתאים מצד אחד והאפשרות של החולדות למצוא מסתור ומזון במבנה ובסביבתו מצד שני. מכת חולדות בבניין מתחילה כאשר משהו פוגע בתחום המחיה הרגיל שלהן, בתוך צינורות הביוב ובאופן כללי מתחת לאדמה. החולדות שוכנות בדרך כלל קרוב למקום המגורים של בני אדם אבל רחוק מהעין. אם משהו פוגע בהן או חודר לתחום המחיה שלהן, החולדות פשוט ינסו למצוא מקום אחר ולפעמים זה יהיה בתוך מבנים ובנייני מגורים. הדברה נגד חולדות צריכה לפגוע בחולדות עצמן, אבל גם להתייחס למקומות המסתור שלהן ולמקורות המזון.


תפיסת חולדות בבניין מגורים

חולדות בבניין במלכודת דבק


יש לכם חולדה בבניין? מה הבעיות שחולדות יכולות לגרום

חולדה היא מכרסם שחי במקומות מזוהמים. לפיכך, לכל מקום שהחולדות מגיעות הן מביאות איתן את הסכנה לזיהום ולמחלות הנובעות ממנו, בין אם מדובר על חולדות בבניין מגורים משותף או על חולדות בבניין משרדים. מדובר בנשאיות ידועות של מחלות מהקשות ביותר שידעה האנושות, שגרמו בעבר למותם של מיליוני בני אדם. החולדה עצמה היא חיה לא אסתטית, שאוכלת הכל ועושה את הצרכים שלה בכל מקום שבו היא נמצאת. על הגוף של החולדה חיים גם לא מעט טפילים, שעלולים לגרום לנזקים בריאותיים קשים.  טיפול בחולדות בבניין ובכל מקום אחר נועד להרחיק אותן מהמקום בכל דרך אפשרית. בנוסף לכל מה שנאמר כאן חולדות יכולות גם לנשוך, מה שעלול לסכן מאד את הבריאות של מבוגרים וילדים, וגם של חיות המחמד בבית.

 

חולדה ענקית בבניין

 

הדברת חולדות בבניין ואיך החולדות נכנסות אליו

חולדה היא חיה שיכולה להסתגל לנסיבות משתנות ולאזורי מחיה מגוונים. בדרך כלל, החולדה משתדלת להתרחק מסכנות – ובני אדם הם סכנה. אבל לפעמים החולדה מגיעה דווקא לבנייני מגורים ונכנסת אפילו לתוך דירות. אם רוצים לבצע הדברת חולדות בבניין כמו שצריך, חשוב לגלות תחילה את דרכי ההגעה שלהן. הדרך האפשרית ביותר היא באמצעות צנרת הביוב. דרכים אפשריות אחרות הן טיפוס על מרזבים ודרך הגינה. כשמחפשים את הדרכים הנכונות איך לטפל בחולדות בבניין, גילוי דרכי הכניסה לבניין זה הדבר החשוב. רק אחר כך אפשר לעשות פעולות נוספות. כמו כן יש להזמין מדביר חולדות מקצועי שישים מלכודות בדרכים הקבועות שבהן החולדות עוברות.

 

איך מטפלים כאשר מוצאים חולדה בבניין

למעשה, יש שלוש שיטות עיקריות של הדברת חולדות. השיטה הראשונה היא לכידת חולדות והרחקה שלהן. השיטה השניה היא הרעלה של החולדות והשיטה השלישית היא חסימה של כל דרכי הגישה האפשריות לבניין. אפשר לומר כי השיטה השלישית היא לא בדיוק הרחקה, אלא ניסיון מושכל למנוע את חדירת החולדות למבנה, והתרבות אפשרית שלהן בתוכו. חסימת דרכי הגישה היא תמיד רצויה, כצעד מונע.

1. הרחקת חולדות: השיטה הזאת מחייבת גילוי המקומות שבהם עוברות החולדות ומקומות המסתור שלהן והטמנת מלכודות. בתוך המלכודות יהיו פיתיונות שיגרמו לחולדות להיכנס אליהן.

2. הטמנת פיתיונות מורעלים: כדאי להשתמש בשיטה הזאת רק אם אין ברירה. הסיבה היא שאחרי שאכלו פיתיון מורעל, חולדות עלולות להסתתר במקום שבו יהיה ממש קשה למצוא אותן ולמות שם. רק כאשר הגופה תסריח, יהיה אפשר לגלות אותה.

 

כמה עולה להדביר חולדות בבניין משותף?

המחירים של הדברת או הרחקת חולדות נעים בטווח שבין 300 ₪ לבין 500 ₪. חולדות הן בעיה לא פשוטה וקשה מאד לאתר אותן ולטפל בהן בביקור אחד. מקומות המסתור שלהן רבים ומגוונים. על כן, המחירים ישתנו בהתאם לחומרת הבעיה, למורכבות הלכידה או ההדברה ולמספר הפעמים שהמדביר הגיע למקום לצורך ההדברה. אם אתם רוצים להדביר חולדות בחדר אשפה של בניין למשל, הפעולה תהיה מורכבת, בגלל הזמינות של המזון וריבוי דרכי המילוט של החולדות, לכן גם מחיר השירות יהיה גבוה יחסית לעומת לכידת חולדה יחידה במשרד.

אם יש לכם עניין להדביר חולדה במקלט של בניין או להרחיק חולדה אחת או יותר מכל מבנה אחר, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת עם הלוכד ועשו את הצעד הנכון לפתרון הבעיה.