אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

חולדות בחצר

זה לא נתפס? מה עושים עם חולדות בחצר?

זיהיתם סימנים המעידים על הימצאות חולדה בחצר? זה בהחלט רגע מלחיץ ורוב הסיכויים שגם לא תצליחו להתעלם מכך.

אם החולדה מצאה פינה חמה בחצר שלכם, היא כנראה לא תמהר לעזוב מיוזמתה. למה הן מגיעות דווקא אלינו ואיך אפשר לתפוס אותם? כל מה שצריך לדעת על חולדות בחצר.


איך להיפטר מחולדות בחצר?
הזמינו לכידת חולדות בגינה - 5 דקות מכם!
הצבת מלכודות, פיזור תיבות האכלה, לכידה בידיים
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 

חולדות בחצר

מכרסם בסביבתנו – סימנים לחולדות בחצר

1. שאריות של צואה ושתן – חולדות נוטות להשאיר את הצרכים שלהן בגאווה בטריטוריה בה הן מסתובבות, כך שאם אתם מזהים גללים קטנים שדומים לאורז גדול, זה כנראה חולדה.

2. רעשים במקומות מסתור – שומעים רעשים או מזהים תזוזה מאחורי השיחים או באזור המחסן בחצר? זה כנראה לא הרוח וכדאי לבדוק אם אין שם מכרסם.

3. סימני שיניים או נשיכות – אם גיליתם לפתע שמישהו כרסם לכם את חוטי החשמל בגינה, או עשה נזקים לפינת הישיבה שלכם, זה בהחלט מאפיין ברור של חולדות.

4. זה עכבר או חולדה – אם ראיתם מכרסם רץ בזריזות ואתם לא בטוחים בזהות שלו, חולדה גדולה יותר מעכבר ואורך הזנב שלה בערך בגודל של הגוף שלה.

 

למה החולדות הגיעו אלי לחצר?

* מקום בטוח – אם החצר שלכם מלאה בגרוטאות, בחפצים שאינם בשימוש, בצמחייה מרובה או כל מקום שיכול להוות מקום מסתור, זה בהחלט יכול למשוך חולדות אליכם.

* עצים מסוימים – ישנם עצים כמו עצי פרי שיכולים למשוך את החולדה הצמחונית דווקא אליכם. אין לה בעיה לטפס על העץ ולנגוס בפרי, או לאכול את אלו שנפלו לאדמה.

* אוכל – אם אתם נוהגים להשאיר מזון לבעלי חיים אחרים או שיש לכם פחי אשפה בסביבה, זה גם ימשוך אליכם את החולדה.

* מקורות מים – מעבר למזון חולדות מחפשות מקורות שתיה, כך שאם יש לכם קערות מים, מזגן שמטפטף בלי הפסקה, או ציוד השקיה נוזל, זה בהחלט סיבה טובה שהחולדה תקפוץ לבקר.

* השכנים משפצים – אם באזור שלכם מתבצעות עבודות בניין, כמו שיפוץ של דירה צמודה, או עבודות תשתית של העיירה, ייתכן והרעשים יגרמו לחולדה לנדוד לחצר השקטה שלכם.

 

תפסו אותה על חם! איך תופסים חולדה בחצר?

לא ניתן לתפוס חולדות אלא אם אתם לוכדים מקצועיים ומיומנים. החולדה היא חיה חכמה וזהירה מאוד, וצריך לדעת איך ללכוד אותה, אפילו עם מלכודת כלוב. אין לה בעיה לתקוף כשהיא מרגישה מאוימת, כך שכל הניסיונות שלכם לעשות זאת לבד עלולים לסכן אתכם לשווא.

הזמינו מדביר או לוכד עכברים כמו חברת הלוכד, המבצעים לכידה ממוקדת ומקצועית לכל סוגי המכרסמים בבית או בחצר.

√ מלכודת כלוב – מלכודת מסוג זה מאפשרת ללכוד את החולדה בצורה הומנית מבלי להרוג אותה, כאשר הלוכד מניח את הפיתיון המתאים לתפריט הבררן של החולדה, וכאשר זו נכנסת פנימה לאכול, דלת הכלוב נסגרת עליה והיא נשארת בכלוב בחיים.

√ מלכודת קפיץ – שיטה זו אינה הומנית והורגת את החולדה, או פוצעת אותה. ברגע שהחולדה דורכת על הקפיץ במטרה להגיע לפיתיון, הקפיץ נסגר עליה.

√ רעל – במקרה של מספר חולדות בחצר, או חוסר יכולת לתפוס חולדה נחושה במיוחד, שימוש בתיבת רעל (רק ע"י לוכד עכברים בעל רישיון)ייסע בתפיסתה בצורה יעילה. במקרה כזה חשוב לוודא שאין חיות מחמד באזור, שבעלי הבית מודעים לכך ושאין ילדים קטנים בסביבה.

 

אורח לא רצוי – איך למנוע חולדות בחצר בית פרטי?

מה מושך חולדות

איך אפשר למנוע חולדות בחצר הפרטית

הגינה שלכם

אם הגינה שלכם לא מטופחת זה לא רק עניין אסתטי. יש לדאוג לטיפוח הגינה, לגזום את הענפים והצמחים, לקצץ עשבים ולכסוח הדשא. אם יש לכם עצים בקרבת החלון כדאי לקצץ אותם כדי שלא יטפסו הביתה דרך החלון.

מזון ושתייה

הרחיקו את כל סוגי המזון מהחצר שלכם. חולדות נמשכות גם למזון יבש שמשאירים לחתולי רחוב, קערות עם מים, צינורות מטפטפים, שלוליות מים ופחי אשפה מלאים.

מקומות מסתור

מעבר למזון ומים חולדות מחפשות שקט וביטחון. אם החצר שלכם מלאה בג'אנק, החולדות ישמחו להשתכן שם ולהסתתר לטווח הרחוק.

דרכי גישה

ניתן לצמצם את הגעתן לשטח הגינה, ע"י איטום סדקים, פתחים, הגבהת החומה ושער הכניסה, ניתן גם להשתמש בצמר פלדה שמיועד להרחקת מכרסמים.