אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

הדברת חולדות בעסק

לכידת והדברת חולדות בעסק במהירות וביעילות!

אחד הדברים הפחות נעימים שיכולים לקרות בעסק הוא חדירה של חולדות, עכברים ומזיקים אחרים לשטח העסק. לוכדים מקצועיים של הלוכד מתמחים בלכידה של חולדות ועכברים והדברה של מכרסמים מסוגים שונים. חולדה בעסק איננה עניין של מה בכך ונדרשת מקצוענות רבה על מנת ללכוד אותה ולהרחיק אותה במהירות מהעסק, שזה אומר מהמבנה עצמו ומהסביבה הקרובה שלו. מה זה בדיוק הדברה של חולדות ואיך היא מתבצעת? מתי צריך להתחיל את תהליך הדברת החולדות?


איך לסלק חולדות מהעסק?
הזמינו לכידת חולדות בעסק מעכשיו לעכשיו
מתחייבים לפתור את הבעיה - 100% הצלחה!
שירות בפריסה ארצית רחבה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

  חולדות בעסק


איך מתבצעת הדברת חולדות בעסק?

העובדה שיש חולדות בתוך העסק מתבררת בתוך זמן קצר מאוד אחרי שהן הצליחו לחדור פנימה. הן משאירות את הגללים שלהן במסלול הריצה הקבוע שלהן ומתחילות לכרסם כל מיני דברים, כולל אפילו כבלי חשמל. כבר בשלב הזה כדאי לחשוב ברצינות על הדברת חולדות בעסק באופן מקצועי. לרוב, ההתלבטות היא בין הרעלה או הריגה של החולדות לבין לכידת חולדות וההרחקה שלהן מהעסק למקום שממנו הן לא יכולות לחזור. לכל אחד מהפתרונות האלה יש יתרונות וחסרונות. הרעלה עלולה לגרום לכך שהחולדות ימותו במקום שבו קשה למצוא אותן. הרחקה עלולה לגרום לחולדות לחזור, אם הן לא שוחררו רחוק מספיק. מדביר מקצועי יסייע בבחירת שיטת הפעולה המועדפת.

הדברת חולדה בעסק באמצעות רעלים

הדברת חולדה בעסק

 

מה עושים אם יש חולדות שמסתובבות בתוך העסק?

כמובן שהשאיפה היא להרחיק או להדביר את החולדות. עם זאת, חשוב לדעת שכדאי לבצע הרחקת חולדות במועד סמוך ככל האפשר לגילוי שלהן. כששוקלים את השאלה מה עושים כשיש חולדות בעסק, חשוב לקחת בחשבון את הריבוי הטבעי הגבוה של החולדות ואת העובדה שאם לא מרחיקים אותן הן עלולות להפוך למטרד רציני שידרוש עבודה רבה לאורך זמן במטרה לחסל את הבעיה. לכן, העצה החד משמעית שלנו כאן היא לא לדחות את הפתרון ולא להתעכב בקריאה למדבירים ולוכדים המקצועיים שיעשו את העבודה.

 

איך נפטרים מחולדות בעסק בקלות ובמהירות?

ישנן שתי אפשרויות להיפטר מבעית חולדות שנמצאות בתוך העסק ומסתובבות שם. הדברה נגד חולדות ועכברים בעסק יכולה להתבצע באמצעות הרעלה – אבל אז יש לקחת בחשבון שני דברים: הראשון – החולדה עלולה למות במקום שבו יהיה מאד קשה למצוא אותה, ובתוך זמן קצר הריח של הגופה יהיה בלתי נסבל. הדבר השני הוא שהחולדות הן חכמות מאד, ואם יש יותר מחולדה אחת יכול להיות ששאר החולדות לא יאכלו את הרעל, אם הן מבינות שמי שאכלה את הפיתיון מתה. לפיכך, במרבית המקרים יעדיף לוכד מוסמך ללכוד את החולדה או החולדות ולהימנע מהתמודדות עם בעיה נוספת שעלולה להתפתח.

 

איך מתבצעת לכידה של חולדות בעסק?

לכאורה, הדרך ללכוד חולדות היא פשוטה – מניחים מלכודות ומחכים שהחולדה או החולדות ייכנסו אליהן. אבל החולדות הן חיות מתוחכמות מאוד, בעלות אינטליגנציה גבוהה, וקשה לראות איך הן נכנסות למלכודת מרצונן החופשי. האמת היא יותר מורכבת - לכידת חולדה בעסק דורשת היכרות והבנה מעמיקה של החולדות. הדבר הראשון שהמדביר עושה הוא ניסיון להתחקות אחרי מסלול התנועה השגרתי של החולדות. הצואה והלכלוך שהן מותירות מאפשרים לגלות את המסלול הזה במהירות. בהמשך מניח המדביר מלכודות במקומות אסטרטגיים, כאשר בתוך המלכודות הוא מניח פיתיון עסיסי וקורץ במיוחד, שיגרום לחולדה להיכנס למלכודת. במוקדם או במאוחר, החולדה תת-תה להיכנס למלכודת ותילכד בתוכה.

 

הדברת או הרחקת חולדות מהעסק – מה עדיף?

אחרי שהחולדות נלכדו, השלב הבא הוא לחשוב מה לעשות עם החולדה. בדרך כלל, ההעדפה של בעלי עסקים כמו בתי קפה, חנויות, מסעדות ועוד היא להרחיק את החולדה למקום שממנו היא לא תוכל לחזור, אבל לא להרוג אותה. רק במקרים בודדים העדיפות היא אחרת. אמנם בעלי עסקים לא מעוניינים לראות חולדות או מזיקים אחרים בעסק, אבל מצד שני הם גם לא מעוניינים להרוג יצור חי שכל חטאו הוא הרצון לשרוד. לוכדים מנוסים של הלוכד מתמחים בהדברה מקצועית של חולדות והרחקה שלהן מכל עסק במהירות וביעילות. המדבירים מזהים את מסלול התנועה של החולדות, לוכדים ומרחיקים אותן ומאפשרים לעסק לחזור במהירות לשגרה. יש לכם חולדות בתוך העסק? צרו קשר כעת והמדבירים שלנו יפתרו את הבעיה.