חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים באלעד

לוכד עכברים באלעד - כדי שתוכלו לישון באמת בשקט

נוכחות של עכברים בדירה, על גג רעפים, בשטחים הציבוריים של בניין או בעסק מייצרת אי שקט משמעותי. בנוסף עכברים עלולים להעביר מחלות שונות, כולל עכברת וסלמונלה, ולכן בכל מקרה שבו מבחינים בהם או מזהים סימנים לכך שהם מתארחים אצלכם - חשוב להזמין מיד לוכד עכברים באלעד. חברת הלוכד מספקת את השירות החיוני 24/7, במקצועיות גבוהה ובמחירים הוגנים, כדי שתוכלו לישון בשקט.

לכידת עכברים באלעד עם 100% הצלחה!
מתחייבים לפתור את הבעיה
הזמינו לוכד מחיר החל מ-300 ש"ח
מחפשים לוכד מעכשיו לעכשיו? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים באלעד בזמינות מיידית


מתי מזמינים לוכד עכברים באלעד?

אם אתם רואים עכבר בארון המטבח, או בכל מקום אחר בבית, ברור לגמרי שצריך להזמין לוכד מקצועי. שימו לב - אם תנסו לתפוס אותו בעצמכם, סביר להניח שהוא יצליח להתחמק, ולא בטוח שתגלו איפה הוא מתחבא. מצב אחר לא רצוי הוא זה שבו העכבר, בגלל הלחץ, נושך אתכם - נשיכה שעלולה להיות כואבת וכאמור גם להעביר מחלות.

הזמנת לוכד עכברים מומלץ באלעד היא הפעולה הנכונה גם כשיש סימנים לנוכחות של עכברים. הסימן המובהק ביותר הוא גללים, שנראים כמו גרגרי אורז כהים. גם הפרשות שומניות סמוך לקירות, במסלולים שבהם העכבר נע ממקום למקום הם סימן אזהרה, ועוד מראה שמחייב קבלת עזרה מלוכד מקצועי הוא סימנים של שיניים על מזונות וגם על כבלים חשמליים או פריטים אחרים בבית.

 

מתי מזמינים לוכד חולדות באלעד?

גם כשחולדה מופיעה אצלכם בבית או בעסק חשוב להזמין מיד לוכד חולדות מנוסה. החולדות הן אינטליגנטיות מאוד, ולכן כדי לתפוס אותן נדרשת היכרות מעמיקה עם צורת החשיבה שלהן. בנוסף, בדיוק כמו העכברים, חולדות שמרגישות מותקפות עלולות לתקוף בחזרה - ולכן רק לוכד חולדות באלעד שיודע איך לשמור על עצמו הוא הגורם הנכון לסלק את המכרסם.

 

הדברת עכברים באלעד - האם אפשר למנוע מהם להגיע לבית?

בניגוד לחרקים כמו נמלים או ג'וקים, במקרה של עכברים אין הדברה מונעת. כדאי להבין שהם מגיעים לבתים ולחנויות כדי לחפש מזון, ולכן הדרך הטובה ביותר לצמצם את הסיכון למפגש עם עכבר אצלכם היא פשוט לא להשאיר מזון חשוף. אם בכל זאת הגיעו אליכם עכברים, לוכד עכברים מיומן מטעמנו גם יסלק אותם וגם יעזור לכם להבין מאיפה הם חדרו לבית או לעסק, כדי שתוכלו לסתום את הפרצה.

 

איך מתבצעת הדברת חולדות באלעד?

הפעולה של מדביר חולדות באלעד היא למעשה לכידה של המכרסם שבדרך כלל חי בשטחים פתוחים או מתחת לפני האדמה, אבל שפע המזון שיש בבתים מפתה אותו להגיע אליהם.

לא כדאי להרעיל חולדות משום שאין דרך לדעת איפה הן ימותו. אם הפגר של החולדה יהיה במקום שאי אפשר לראות אותו, עלול להיווצר מפגע תברואתי חמור. הלכידה לעומת זאת הינה פעולה נקייה ויעילה. אם הלוכד רואה את החולדה ויש אליה גישה, התפיסה תתבצע ביד (כשכמובן איש המקצוע מוגן) או באמצעות לוכדן מיוחד. במקרים אחרים יוצבו מלכודות בנקודות אסטרטגיות.

 

איפה מסתתרים העכברים והחולדות?

לכידה של עכבר או לכידת חולדה באלעד מחייבים בקיאות וניסיון - כדי להבין איפה המכרסמים מסתתרים ואיפה נכון להציב מלכודות. מקומות המחבוא האהובים על המכרסמים הם מחסנים, מטבחים (ובמיוחד מאחורי המקרר או בארון מבולגן), תעלות מזגן, עליות גג ועוד.

מקומות נוספים שבהם עלולים לחיות מכרסמים הם גגות רעפים, בורות ביוב, מקלטים ומקומות נוספים בבניין עצמו ולא בתוך דירה. טיפול מקצועי בבעיה מחייב מציאת מענה מדויק בהתאם למאפיינים הספציפיים בכל מקום.

 

מקרים שבהם טיפלנו באלעד

עם ניסיון של יותר מ-15 שנים, ועם שירות של לוכד עכברים 24 שעות באלעד, טיפלנו כבר באלפי מקרים. לפניכם דוגמאות למספר מקרים שבהם הידע והניסיון שלנו באו לידי ביטוי בלכידה מהירה מאוד ובהחזרת החיים במקום למסלולם התקין.

למה קראו לנו?

מה עשינו?

מחיר

רעשים מגג הרעפים וגללים במטבח בבית פרטי באלעד

גילינו בגג 3 חולדות. פיזרנו מלכודות כלוב, ולאחר שהחולדות נלכדו בהן שחררנו אותן בשטח פתוח. להשלמת השירות ביצענו חיטוי יסודי בגג והמלצנו כיצד לשדרג את האיטום

420 ש"ח

עכבר בחדר ילדים בדירה

הגענו מיד בשעות הערב, איתרנו את העכבר והצלחנו לתפוס אותו ביד

370 ש"ח

עכברים בחנות ירקות

כדי לא להזיק למזון לא השתמשנו ברעל אלא פיזרנו מלכודות קפיץ, שהרגו את כל העכברים בחנות

350 ש"ח

חולדות בבור ביוב של בניין משותף באלעד

השכנים התלוננו על מכת חולדות שיוצאות מבור ביוב, ככל הנראה בעקבות עבודות שונות באזור. פיזרנו פיתיונות מורעלים בבור הביוב, וכעבור זמן קצר הפסיקו לצאת ממנו חולדות

450 ש"ח