חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

מה חדש
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/11/2021, 15:53
חולדה במטבח:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:55
איך יודעים שיש עכבר בבית:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:53
הדברת חולדות בגג רעפים:

עודכן לאחרונה: 27/10/2021, 15:23
מה ההבדל בין עכבר לחולדה:

עודכן לאחרונה: 09/10/2021, 18:25
לוכד עכברים בגני תקווה:

עודכן לאחרונה: 26/08/2021, 18:55

לוכד עכברים באריאל

לוכד עכברים באריאל בעל ניסיון רחב

מכרסמים הם מטרד רציני בבתים ובכלל במקומות סגורים. הם מכרסמים כל מה שנקרא בדרכם ומותירים שתן וצואה בכל מקום. מעבר למטרדים הללו, כאשר הם חשים שהבית שלכם, החנות או המחסן הם מקום נעים ונוח עבורם, הם מתחילים להתרבות. בכל מצב שבו יש לכם עכבר או חולדה בבית או לחילופין הרבה מהם, זה הזמן להתקשר אל לוכד עכברים באריאל שיבוא ויציל אתכם מהמצב הזה.


לכידת עכברים באריאל עם 100% הצלחה!
מתחייבים לפתור את הבעיה
הזמינו לוכד חולדות באריאל מחיר מ-300 ש"ח
מחפשים לוכד מעכשיו לעכשיו? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 

לוכד עכברים באריאל 24 שעות

בחירת לוכד עכברים מקצועי באריאל

עבודת הלכידה של עכברים וחולדות צריכה להיעשות בצורה מדויקת ועם ידע בתחום. לוכד עכברים מומלץ באריאל הוא לוכד בעל ניסיון רחב שמכיר את צורת המחיה של המכרסמים והדרכים שבאמצעותן ניתן ללכוד אותם בקלות ומבלי לפגוע בהם. המטרה היא לא לפזר רעל בכל מקום, אלא להשתמש בפעולות שבהן העכבר או החולדה נשארים חיים ומועברים חזרה אל הטבע.

 

ללכוד עכברים גם בשעות הלילה

לוכדים רבים מציעים שירות של 24 שעות. הסיבה לכך טמונה בעובדה כי עכברים וחולדות מסתתרים במהלך היום ויוצאים בלילה. אנו נראה עכברים וחולדות מסתובבים במהלך היום כאשר יש בבית או בחנות מכת עכברים או חולדות. במידה ומדובר בעכבר אחד או חולדה אחת, לרוב לא נראה אותם מסתובבים במהלך היום. אם ראיתם מכרסם מסתובב אצלכם בבית בלילה, הזמינו לוכד עכברים 24 שעות באריאל באופן מיידי וכך תדאגו שמכרסמים לא יתרבו בביתכם.

 

איך לדעת שיש לכם חולדה בבית?

אחת הדרכים לדעת כי יש אצלכם מכרסם בבית וגם לדעת האם מדובר באחד או יותר, היא לראות גללים המפוזרים בפינות בבית. ככל שכמות הגללים גדלה, אנו נחשוד כי לא מדובר במכרסם אחד. אם ראיתם גללים חומים ארוכים, כנראה שמדובר בחולדה. אם מצאתם גללי חולדות בתוך בית או חנות הזמינו לוכד חולדות באופן מיידי ומגרו את התופעה כמה שיותר מהר.

 

לוכד חולדות באריאל המשתמש בפיתיון אורגני

לכידת חולדה באריאל נעשית בעזרת מלכודות עם פיתיון אורגני. חולדות מאוד אוהבות מאפים, ולכן מאפה יכול להיות פיתיון אורגני מצוין. את המאפה שמים בכניסה למלכודת. את המלכודת ישים הלוכד במקומות אסטרטגיים שאליהם החולדה עשויה לצאת. לוכד חולדות באריאל מקצועי ומנוסה בתחום יכיר את סימני השתן של החולדה וידע באילו מיקומים היא מסתתרת ושם ישים מלכודת. כאשר המלכודת נמצאת במקום הנכון, תוך מספר שעות ניתן ללכוד את החולדה בקלות.

 

הדברת חולדות באריאל במצבים של מכת חולדות

מכת חולדות זה מצב שבו יש כמות עצומה של חולדות שהתרבו במקום מסוים, כך שקשה מאוד ללכוד אותן. במצב כזה לא תהיה ברירה ויהיה עליכם להזמין מדביר חולדות באריאל. מכת חולדות בדרך כלל תהיה בגגות רעפים, במקלטים ומחסנים שאלו מקומות חשוכים, חמימים שניתן לשהות בהם מבלי להיתפס והם גם קרובים למקורות מים ואוכל. במקרים אלו מדביר חולדות יאלץ להשתמש בפיתיון רעיל.

 

הדברת עכברים באריאל המסתתרים במקומות ייחודיים

עכברים אוהבים מאוד אזורים קטנים וחמים, ולכן הם מסתתרים בתוך תעלות המזגן, תעלות מאחורי המקרר, ארונות מטבח וכל מקום שבו הם יכולים מצד אחד להישמר ומצד שני, לצאת ולמצוא אוכל. במקומות הקטנים האלו הם גם מתרבים וכאשר הם מתרבים בכמויות, בדומה לחולדות יהיה קשה לתפוס אותם בעזרת פיתיון אורגני. הפתרון היעיל במקרה זה הוא הדברתם בעזרת מדביר עכברים מנוסה.

 

כמה עולה שירות של לכידת מכרסמים?

לכידת מכרסמים היא עבודה שמשתנה על פי מיקום המכרסם. חולדות אוהבות לשהות במקומות כמו עליית גג, תעלות ביוב, צנרת, בורות ביוב וכדומה. עכברים אוהבים תעלות מזגן, מנוע של רכב, הצד האחורי של המקרר וארונות המטבח. על לוכד עכברים מקצועי להבין את המיקום, להתאים את צורת העבודה ועל פי זה לקבוע את המחיר. בטבלה הבאה תוכלו לראות דוגמאות לעבודות שביצענו בחברת הלוכד.

מיקום המכרסם

איזו עבודה הלוכד שלנו ביצע

כמה גבינו על השירות

חמש חולדות המסתתרות בגג רעפים בבית פרטי

הלוכד שלנו הבין כי מדובר בחמש חולדות והחליט ללכוד אותם ולא להדביר. הוא עקב אחר מסלול השתן שלהן ובחר מקומות אסטרטגיים בגג בהם הניח מלכודות עם פיתיון אורגני. לאחר 24 שעות נתפסו כל חמשת החולדות. הלוכד לקח אותן והחזיר לטבע, רחוק ממקום המגורים.

550 ₪

מכת חולדות במקלט של בניין

הגענו למקלט של בניין מלא בחולדות בכמות עצומה. הדרך היחידה לעזור לדיירי הבניין הייתה בעזרת הדברת החולדות. ביצענו הדברה על ידי פיתיונות רעילים. לאחר מספר שעות המקום היה נקי מחולדות, אחרי שהוצאנו את הפגרים.

750 ₪

חולדה שמסתתרת באסלת השירותים

החולדה שהסתתרה באסלת השירותים הייתה חולדה חמקנית וחכמה במיוחד. היא ידעה מתי לצאת ומתי להסתתר. אנו שמנו פיתיון אורגני ריחני במיוחד, כך שלא הייתה לה ברירה והיא יצאה ונלכדה במלכודת.

350 ₪

עכבר תקוע בתעלות המזגן

העכבר המדובר היה תקוע בתעלת המזגן. שמנו פיתיון אורגני של חמאת בוטנים האהובה על עכברים ולאחר שעה וחצי הוא נלכד.

350 ₪