רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים באשדוד

לוכד עכברים באשדוד – תוך חצי שעה אצלכם!

עכברים או חולדות שנכנסים אל הבית או העסק עלולים לגרום נזק רב. מטבעם הם מכרסמים ולכן לא פעם הם פוגעים בתשתיות כולל בחוטי החשמל וצינורות האינסטלציה. בנוסף לכל אלה, גם העכברים וגם החולדות נושאים איתם מחלות שונות שאלו יכולות לעבור לא רק במגע ישיר אלא גם בשתן ובגללים השם משאירים. מיד עם זיהוי המכרסם כדאי להזמין לוכד עכברים באשדוד. ככל שהמכרסמים יישארו יותר זמן במבנה כך הנזק שהם יגרמו יהיה גדול יותר.

לוכד עכברים באשדוד בזמינות מיידית!
לכידת מכרסמים בבית, בגינה, במטבח, במשרד ועוד
הזמינו לוכד חולדות באשדוד החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים באשדוד 24 שעות


מה עכברים מחפשים בבתים?

אחת השאלות שעולה לא פעם כשמגיע מדביר עכברים היא מדוע הם נכנסים דווקא לבית הנוכחי. מבחינת העכבר או החולדה מקום המגורים האידאלי יהיה חשוך, קריר, עם אוכל זמין ושתייה. מספיק שישנו פתח קטן בעדן החלון, במשקוף או אפילו בתוך הקיר והמכרסמים ידעו לזהות אותו.

ברגע שהמכרסמים ובהם העכברים והחולדות מגלים כי יש להם אוכל ומים זמינים הם יבחרו להישאר במקום ואף לגדל בו את משפחתם. מכך אפשר להסיק כי יש להזמין לוכד עכברים מומלץ באשדוד ברגע הזיהוי ולא להתמהמה. לוכד עכברים מנוסה ומיומן יגיע במהירות, יבחר את סדר הפעולות הנכון, ילכוד את המכרסמים ולבסוף יאסוף אותם בצורה המיועדת לכך וישחררם במקום המיועד לכך.


לוכד עכברים באשדוד יתמקד באזורי המסתור

המכרסמים מאד אוהבים להתמקם במקום בטוח. הם יעדיפו להיות בעליית הגג, בתוך מערכת המזגנים, במחסן ואפילו במטבח. הסיכוי שתפגשו אותם אינו גדול כיוון שהם מפחדים מבני האדם ומבעלי החיים, אך אם תיכנסו למטבח באמצע הלילה יכול להיות שבטעות תיתקלו בהם ואז תרצו להזמין לוכד עכברים 24 שעות באשדוד.

גם כאשר המכרסמים נמצאים באזורי המגורים הם ינסו להסתתר ולכן הלוכד יחליט בדרך כלל לפזר את המלכודות מתחת לכיור, מאחורי המקרר וכמובן בעליית הגג או במחסן. בדרך כלל הלוכד יבחן את האזורים החשודים ויתמקד בהם וזאת כדי להגביר את סיכוי התפיסה במהירות.


טיפים לקראת הלכידה מאת לוכד חולדות באשדוד

שלושת הטיפים הבאים יעזרו לכם בתהליך לכידת החולדה או העכבר שנמצאו במבנה. כמו כן תמיד תוכלו להתייעץ עם לוכד מנוסה כיצד לנהוג. 

 

√ טיפ ראשון – השארת החולדה בתוך הבית

האינסטינקט הראשוני של רוב האנשים הוא לנסות להבריח את החולדה או העכבר החוצה. הבעיה עם פעולה זו היא שהמכרסמים יחזרו חזרה ויהיה הרבה יותר קשה לבצע לכידת חולדה באשדוד אם היא לא בתוך הבית וחשה סכנה. מומלץ להתייעץ עם הלוכד כיצד לנהוג כדי שהוא יצליח לבצע את הלכידה במהירות.

 

√ טיפ שני – הלכידה תתבצע על ידי לוכד המתמחה בכך

לוכד חולדות באשדוד יניח מלכודות ברחבי הבית או המבנה. בתוך המלכודות יחכה לחולדות חומר טעים ומפתה שהן ישמחו להתנסות בו. המלכודת תיסגר בלי לפגוע בחולדה אך תשאיר אותה בפנים והלוכד יוכל להגיע בשנית ולקחת אותה בצורה בטוחה למקום המיועד לכך. השחרור של החולדה מתבצע במקום מרוחק מסביבת מגורים.

 

√ טיפ שלישי – איטום הבית

במקום לחפש עוד פעם מדביר חולדות הפעולה המומלצת בסיום הלכידה היא בדיקה של הבית ואיטום פתחים. זה הזמן לעבור על הרשתות שוב, לבדוק שאין חריצים במשקופים ואם ישנה עליית גג או גג רעפים, לבדוק שאין אזורים ש"מזמינים" את החולדות והעכברים.


מתי חשוב לבצע הדברת חולדות באשדוד?

בדרך כלל, הדברת מכרסמים ומזיקים חייבת להתבצע סמוך ככל האפשר למועד שבו הם התגלו לראשונה. בין אם מדובר בבית פרטי, דירת מגורים או בניין עסקי, הנוכחות של מזיקים בכלל וחולדות בפרט לא רק שאיננה נעימה, אלא גם מסוכנת ביותר. החולדות שחיות בתוך בורות ביוב והגיעו מצינורות הביוב מתמקמות במקומות שונים בבית, החל מארונות המטבח וכלה במזגנים. הן נושאות מחלות ומהוות סכנה לדיירים בבית. סיבה נוספת לכך שההדברה חייבת להתבצע בהקדם היא שהחולדות, בדומה לעכברים ומכרסמים נוספים, מתרבות במהירות גבוהה. זוג חולדות שלא הורחק בהקדם, עלול לייצר משפחה שלמה של חולדות שאותה יהיה קשה למדיי להרחיק.   


איך מבצעים הדברת עכברים באשדוד באופן מקצועי?

הדברה של מכרסמים באשדוד היא, למעשה, האופציה הפחות מועדפת על כלל המדבירים. עכבר שאכל פיתיון מורעל עלול למות במקום שבו יהיה קשה מאד למצוא אותו, עד שכבר יהיה מאוחר והריח של הגווייה יהיה בלתי נסבל. בדרך כלל, לוכד עכברים יעדיף לעשות עבודה יסודית יותר. הלוכד יזהה את מסלול התנועה הקבוע של העכברים. בשלב הבא הוא יטמין מלכודות שבתוכן יש פיתיונות עסיסיים, שיגרמו לעכבר להיכנס פנימה. אחרי שהעכבר נלכד, המדביר אוסף אותו ביחד עם המלכודת ומשחרר אותו במקום שממנו הוא לא יוכל לחזור לתוך הבית. מרבית המדבירים המקצועיים מעדיפים להימנע מניסיונות חיסול של העכברים בתוך המבנה עצמו.

בנוסף להרחקה או הדברה של העכברים, חשוב למנוע מהם את האפשרות לחזור וליהכנס לתוך הבית. לשם כך יש לבצע תיקונים הכרחיים. בין השאר, יש לבצע טיפול בגג רעפים, בעיקר אם וכאשר מתברר שמשם העכברים נכנסו. בנוסף, חשוב לתקן צינורות ביוב פגומים וקירות סדוקים שדרכם המזיקים יכולים לחדור לתוך הבית.


הזמנת לוכד עכברים מומלץ באשדוד

הלוכד יגיע אליכם מיד עם זיהוי העכבר או החולדה בבית או בעסק. אין כל צורך להתמהמה עם הקריאה ואפשר ליצור קשר מיד, בכל שעה של היום ובכל יום בשבוע. זכרו, המתנה עם הטיפול עלולה לגרום להחמרת הבעיה כיוון שהמכרסמים עלולים גם ליצור נזק וגם להתרבות, שני דברים שלא תרצו בביתכם.