חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים באשקלון

לוכד עכברים באשקלון כבר בדרך אליכם!

הוא מתרוצץ בלילה בבית, מכרסם את שאריות האוכל והקופסאות הסגורות, מעביר מחלות ומשאיר שבילים של ריח נוראי. ברגע שנכנס אליכם עכבר הביתה דבר אחד ברור – אתם רוצים להזמין לוכד עכברים באשקלון ומהר. העכבר יכול להיראות תמים אבל הוא מעביר מחלות, משתכן במקום שנוח לו ואם יהיה לו נעים מדי הוא בטוח לא יעזוב מרצונו ואפילו יקים בביתכם את משפחתו.


לוכד עכברים באשקלון בזמינות 24 שעות ביממה
מתחייבים לפתור את הבעיה
לוכד חולדות באשקלון החל מ-300 ש"ח
מחפשים לוכד מעכשיו לעכשיו? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים באשקלון בזמינות מיידית

 

מה עושים כשיש עכבר בבית באשקלון?

רבים חושבים כי עכברים ושאר המכרסמים מגיעים רק לבתים מלוכלכים. למעשה, הם מגיעים למקום בו הם יוכלו לחיות בצורה האופטימלית. כל שנחוץ להם הוא אוכל, מים, מקום מסתור ויכולת להיכנס לתוך המבנה ואם הם ימצאו את כל אלה, הם יגורו בביתכם גם אם הוא נקי. ברור כי מומלץ להימנע מהשארת אוכל בחוץ או בקופסאות שהעכברים יכולים לכרסם, אך ככל הנראה זה לבד לא יפתור את הבעיה ולא יעזור להרחיק מכרסמים. אם כבר זיהיתם עכברים, תרצו להזמין לוכד עכברים מומלץ באשקלון.


לכידת הומנית של חולדה בחצר עם מלכודת כלוב

לכידת הומנית של חולדה באשקלון בחצר עם מלכודת כלוב


זיהוי לצורך הזמנת לוכד עכברים באשקלון

הדבר הראשון שיש לעשות זה לזהות את נוכחותו של העכבר. הסימנים הברורים ביותר יהיו גללי צואה קטנים כאשר מעט מהם מעידים על נוכחות של עכבר יחיד ורבים מעידים בדרך כלל על התיישבות המשפחה במקום. בשני המקרים יש צורך להזמין לוכד עכברים 24 שעות באשקלון. סימנים נוספים הם שתן שיכול גם להיות צהוב וגם להריח רע וכן תנועות מהירות של הליכה בשעות הלילה כשכולם ישנים.


המקומות האהובים על העכברים וכיצד יפעל לוכד מכרסמים באשקלון

עכברים אוהבים מקומות שנעים לשהות בהם ושהם לא נגישים לבני האדם. באופן כללי הם מפחדים מאנשים ומחלק מבעלי החיים ולכן יעדיפו להתמקם בעליות גג, מחסנים, תעלות מזגן, בקצוות של ארונות המטבח ומקומות אחרים חשוכים. יש לציין כל המכרסמים יחפשו תנאים דומים ולכן אחת המשימות של לוכד עכברים באשקלון היא לאתר את המיקום של המכרסם על מנת ללכוד עכברים ביעילות.


ההבדל בין לוכד עכברים לבין לוכד חולדות באשקלון

לוכד יכול לסלק את כל המכרסמים מהבית. ההבדל בין לוכד חולדות באשקלון לבין לוכד עכברים הוא בסוג העבודה שתתבצע. בשני המקרים עליו לזהות את המיקום בו נמצא המכרסם, לפזר את המלכודות המתאימות כך שילכד בהן ולבסוף לקחת אותו ולשחררו במקום המתאים לכך. כדי לדעת מול איזו עבודה הוא עומד יכול להיות שהלוכד יבקש לראות את הסימנים של המכרסם ואפילו לשלוח אליו צילום של הגללים כדי שיעריך במה מדובר וגם כמה מכרסמים נמצאים בבית.


לכידה מול הדברת מכרסמים באשקלון

בעבר נהוג היה להזמין מדביר עכברים כדי לטפל בבעיה. היום כמעט ולא נעשה שימוש ברעל גם כיוון שמדובר בפעולה שהיא פחות הומנית וגם בשל החשש מכך שהמכרסם ימות במקום נסתר בבית ואי אפשר יהיה לפנות את השאריות שלו, מה שיגרום לריח נוראי. רק במקרים שאין ברירה אפשר להזמין מדביר חולדות אך לרוב לוכד מקצועי יבצע את העבודה הטובה ביותר.

 

להזמין לוכד חולדות באשקלון בהקדם האפשרי

לכידת חולדה באשקלון צריכה להתבצע בהקדם. ככל שתמתינו עם המכרסם בביתכם כך ייגרם יותר נזק והסכנה תהיה גדולה יותר. חולדה או עכבר שנכנסו לבית יקימו משפחה לאחר שיתמקמו. כמו כן, באופן טבעי הם יכרסמו דברים מסביב והם לא ידעו להבדיל בין קופסה שבתוכה נמצאת ארוחה מפנקת לבין כבל חשמל או אפילו צינור מים. הטיפ החשוב ביותר הוא להזמין לוכד בהקדם האפשרי.

הלוכד מעמיד לרשותכם ניסיון רב והבנה בדרך הפעילות של המכרסמים. ברגע שגיליתם עכבר, חולדה או אפילו עכברוש בבית, צרו קשר.