רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
רעל עכברים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:56
פינוי פגרים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:49
לוכד עכברים בפתח תקווה:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:45
לוכד עכברים בראשון לציון:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:42
לוכד עכברים בירושלים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:36
הדברת חולדות בעסק:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:29

לוכד עכברים בבאר יעקב

לוכד עכברים בבאר יעקב מהיום להיום

עכברים הם מטרד רציני בבתים, בחנויות ובכל מקום סגור שיש בו מה לכרסם. לא מדובר בעכברים שקניתם בחנות כחיות מחמד ואתם מגדלים בכלוב, אלא באותם מכרסמים קטנים שהגיעו לבית שלכם כי הוא חם, נעים ויש מה לאכול בו. עכברים מכרסמים הכל! רהיטים, בגדים, שקיות, חוטי חשמל, מזון ועוד ולמעשה גורמים לנזק רב בבית. הם משאירים את הגללים שלהם במקומות המסתור שמצאו בביתכם וכך מזהמים מזונות שנשארו פתוחים בבית ומעבירים מחלות לבני הבית. אם אתם גרים בבאר יעקב וראיתם עכבר או גללים שלו, זה הזמן להזמין לוכד עכברים בבאר יעקב.

לכידת עכברים בבאר יעקב 24 שעות ביממה
הזמינו לוכד מעכשיו לעכשיו - 30 דקות הגעה
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
לכידת מכרסמים במטבח, במזגן, בגינה ועוד
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים בבאר יעקב 24 שעות

מתי כדאי להזמין לוכד עכברים ולא שירותי הדברה?

שירותי הדברת מכרסמים מיועדים לכל אותם מצבים שבהם קיימת התפשטות של עכברים בבית או בחנות. מדובר על כמות של עכברים שיצרו בבית שלכם את מקום מגוריהם וכעת הם מתרבים ולכן יש צורך בשירותי הדברה. במצבים שבהם ראיתם עכבר אחד או מעט גללים של עכבר או חולדה, אין צורך בשירותי הדברה ולמעשה הדבר הנכון לעשות הוא להזמין לוכד עכברים מומלץ בבאר יעקב. הלוכד יאתר את העכברים, ילכוד אותם וישחרר אותם בטבע, כמו שראוי ועדיף לעשות. חשוב לומר, שגם אם ראיתם את העכבר רץ בין התנור למקרר באמצע הלילה, אין זה אומר שאתם צריכים לחכות לבוקר, הזמינו מיד לוכד עכברים 24 שעות בבאר יעקב ופתרו את הבעיה.

 

למה עכברים וחולדות אוהבים לשהות במקומות סגורים?

אנשים רבים ודאי אומרים לעצמם, למה שעכבר או חולדה יכנסו אליי הביתה? מה יש להם לחפש אצלי בבית? אז חשוב לדעת כי לעכברים וחולדות יש הרבה מה לחפש אצלכם בבית, במחסן או בחנות. מדובר במכרסמים שההישרדות שלהם תלויה במזון, מים ומקום מחסה ואת כל השלושה יש בתוך הבית שלכם. עכברים וחולדות מאוד אוהבים להסתתר בבתים ובחנויות במקומות חמימים ונעימים. לכן המון פעמים תמצאו אותם מאחורי המקרר, מאחורי הספה, בעליית הגג ובתעלות המחסן. ובלילה, מבלי שתשימו לב, הם יצאו ויכרסמו כל דבר שנמצא בדרכם. אם השארתם אוכל או מים על השיש או השולחן ויש לכם עכבר או חולדה בבית, סביר שתראו בהם כרסומים.

 

איך לוכד העכברים ידע איפה לחפש את העכבר?

לוכד עכברים הוא בעל מקצוע מנוסה שמגיע אליכם עם פיתיונות ודרכים מקצועיות לאיתור המסלול של העכבר. הוא מכיר היטב את המקומות שבהם אוהבים להסתתר עכברים וחולדות ויודע לזהות בקלות את הגללים שלהם. לוכד עכברים מקצועי ישים פיתיונות באזורים אסטרטגיים כמו מאחורי המקרר, האסלה, במרפסות סגורות ומחסנים וסביר שתוך כמה שעות אחדות, העכבר או החולדה יתפסו.

 

הדברת עכברים בבאר יעקב במצב של מכת עכברים

הדברת עכברים מבצעים כאשר יש לנו ספק סביר כי בבית שלכם, במחסן או בחנות יש כמות עכברים מכובדת שלא ניתן ללכוד. במצב זה תזדקקו לשירותי הדברת מכרסמים. העכבר בכל לילה משאיר כשמונים גללים לכל היותר. במידה וגיליתם כמות גללים גדולה מאוד מכמות זו, יש יסוד סביר כי יש משפחה של עכברים שמסתתרת אצלכם בבית. אם זיהיתם שבילים שומניים בצבע כהה על הקירות או הרצפה, זהו ככל הנראה השביל שבו הלכו העכברים. אם בכל לילה אתם שומעים רעשים, שריטות וכאילו מישהו פותח שקית חטיפים, זה הזמן להזמין הדברת עכברים.

 

הדברת חולדות בבאר יעקב שהגיעו מתעלות הביוב

חולדות נחשבות למטרד רציני אף יותר מהעכבר. הן גדולות, בעלות יכולת מרשימה של טיפוס, אוכלות כל ומעבירות מחלות. הן ללא ספק מהוות נזק אמיתי לאדם. לחולדות יכולת שחיה וצלילה המאפשרת להן להגיע אליכם דרך צינורות הביוב שעליהן הן לפעמים גם מטפסות. מטרת הכניסה שלהן אליכם הביתה היא להישמר מפני טורפים ולהיות במקום שמספק להם מזון ושתיה. אם גיליתם כי יש בביתכם חולדה, אל תתלבטו ותזמינו מדביר חולדות בבאר יעקב..

 

מה עושים אם יש חולדה במסעדה בבאר יעקב? 

אחד המקומות היותר אהובים על חולדות הוא מסעדות. שם יש להן אוכל בשפע ומקומות מסתור נהדרים במטבח. מכיוון שמדובר במסעדה שרוב הציוד בה הוא מוצרי מזון ומכשירי מזון, ביצוע הדברה באמצעות רעל היא פחות עדיפה, אלא אם אין ברירה. הדבר שהכי מומלץ במצב זה הוא להזמין לוכד חולדות בבאר יעקב.


לוכד חולדות בבאר יעקב בכל שעות היממה

שירותי הלכידה שלנו זמינים לכם בכל יום ובכל שעה, הן בימות השבוע והן בסופ"ש, כך שלא משנה מתי גיליתם אצלכם בבית מכרסם, אתם תמיד יכולים לפנות אלינו ואנחנו נגיע אליכם במהרה תוך חצי שעה! לפניכם פניות לדוגמה שהגיעו אלינו, לחברת הלוכד, העבודה שביצענו ומחיר השירות:

הפניה שהגיעה אלינו

העבודה שביצע הלוכד שלנו

כמה גבינו על שירות זה

לכידה של עכבר בתעלה של מזגן

שמנו פיתיון באזור האחורי של המזגן שגרם לעכבר לצאת ולהילכד במלכודת.

350 ₪

לכידת חולדה בבאר יעקב שהסתתרה בביוב 

הצבנו מלכודת בכניסה לביוב, לאחר לכידת החולדה, פיזרנו רעל באזור זה למניעת הגעה של חולדות נוספות והדרכנו את בעלי הבית לבצע בדיקת תקינות של צינורות הביוב. 

500 ₪

איתור עכברים לפי סימני גללים וסימנים דביקים על הקירות

איתרנו את סימני הגללים בארונות המטבח, מאחורי הספה בסלון ובציידי המקרר. פיזרנו מספר מלכודות ותפסנו שני עכברים. 

700 ₪

איתור חולדה שמסתתרת בחלק האחורי של המקרר

זיהינו את המסלול הקבוע של החולדה כאשר היא יוצאת לכרסם, שמנו מלכודת על אזור המסלול וכאשר היא יצאה היא למעשה נלכדה. 

500 ₪