שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בבית שמש

לוכד עכברים בבית שמש - במהירות, ביעילות ובבטחה

אף אחד לא אוהב לגלות אצלו בבית או בעסק עכברים, וגם לא חולדות, ובנוסף יש סכנות שונות בנוכחות של המכרסמים - ולכן חשוב להזעיק לוכד עכברים בבית שמש ולהיעזר במומחיות שלנו אחרי יותר מ-15 שנים בתחום ואינספור לכידות מוצלחות.

לוכד עכברים בבית שמש בזמינות מיידית!
לכידת מכרסמים בחצר, בבית, בעליית גג, במשרד ועוד
הזמינו לוכד מיומן מחיר החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:
 
לוכד עכברים בבית שמש 24 שעות ביממה

 

מה עדיף – להדביר עכברים או ללכוד אותם?

ברוב המקרים לכידה עדיפה בהרבה על הדברת עכברים בבית שמש. קודם כל, כשלא מדבירים עכברים לא נחשפים לכימיקלים שעלולים להיות מזיקים. שנית, רעל העכברים עלול להשפיע כשהעכבר נמצא במקום מסתור ואתם לא תוכלו לראות את הפגר (עד שתריחו אותו, ובמקרה כזה מדובר במפגע תברואתי חמור). עוד סיבה היא שמדבירים רציניים מעדיפים לאפשר לבעלי החיים להישאר בחיים - ופשוט ללכוד עכברים ולהרחיק אותם מהבית או העסק. כשיש כמות גדולה מאוד של מכרסמים כן תתבצע הדברה נגד עכברים וזאת משום שהלכידה אינה יעילה במקרה כזה.

 

איך לוכד חולדות בבית שמש מצליח לתפוס את המכרסם החכם?

חולדות, ולמעשה גם עכברים, הם בעלי חיים עם אינטליגנציה גבוהה. הם גם זריזים ושרדנים, ולכן לא קל ללכוד אותם. בהתאם נדרש ניסיון רב. לוכד חולדות בבית שמש שמכיר אותן היטב יודע איך הן מתנהגות במצבים שונים ולכן גם יודע בדיוק איפה להציב את המלכודות - כך שתוך זמן קצר ככל האפשר החולדה או העכבר ייכנסו אליהן. כשמדובר על מלכודת כלוב המכרסם נכלא והלוכד חוזר אליכם, לוקח את המלכודת ומשחרר את העכבר או החולדה בשטח פתוח רחוק מהעיר. יש גם מקרים שבהם הלכידה מתבצעת באופן מידי, עם לוכדן (מוט מיוחד למטרה זו).

 

לסגור כל חור שמאפשר לעכברים להסתנן אליכם

מרכיב נוסף בשירות הוא לעזור לכם לסגור את הפרצות והחורים שאפשרו את הגעת העכברים. המקומות האהובים על המכרסמים הקטנים שהאורך שלהם הוא בסך הכל 6-10 ס"מ הם המטבח, מרפסות שירות, תעלות מזגן וגם חדרי מדרגות ועליות גג.

אחרי השלמת לכידת חולדה בבית שמש תקבלו מאיתנו המלצות מפורטות, ספציפיות עבורכם, שאם תיישמו אותן לא תצטרכו להיתקל שוב בעכבר או בחולדה אצלכם בבית.

 

איפה עלולים להתחבא עכברים וחולדות ואיך תדעו שהם נמצאים אצלכם?

חולדות יכולות לשחות ולכן כבר היו מקרים שבהם נמצאו חולדות באסלה אחרי ששחו בתעלות הביוב. חולדה יכולה לטפס גם על חלק מהקירות, אלה שאינם חלקים לגמרי, ולכן עלולה להיכנס פשוט דרך החלון. העכברים, בזכות הממדים הזעירים שלהם, יכולים להתחבא גם בתוך חורים קטנים בקירות, מאחורי המקרר, בארונות שיש בהם בלגן ובעוד מקומות.

בחלק מהמקרים לא תצליחו לראות את המכרסם, אבל יש סימנים שמסגירים אותו:

√ צואת עכברים (גללים בצבע חום בגודל של גרגר אורז)

√ גללי חולדות (מעין חרצני זיתים בגוון כהה)

√ סימני שיניים על אריזות מזון סגורות במטבח

√ סימני נגיסה באוכל שהושאר חשוף, כרסום כבלים חשמליים (העכברים והחולדות עושים זאת כדי לחדד שיניים)

√ וגם מעין שובל שומני לאורך קירות.

לוכד עכברים מומלץ בבית שמש מאפשר לשלוח אליו בווטסאפ תמונות כדי לבחון האם באמת יש מכרסמים ונדרשת לכידה מקצועית.

 

לוכד עכברים בבית שמש בזמינות מלאה ובמחיר משתלם

אנחנו בחברת הלוכד מודעים למתח וללחץ שמייצרת הנוכחות של המכרסמים ולכן מספקים שירות לוכד עכברים 24 שעות 7 ימים ביממה, בזמינות גבוהה מאוד. מרכיב נוסף בהתחייבות שלנו - מעבר להגעה מהירה, טיפול מקצועי והומאני בבעיה והמלצות למניעת הופעת מכרסמים נוספים - הוא מחיר אטרקטיבי לכל לכידה, כולל בשעות הערב והלילה ובסופי שבוע.