חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בבת ים

הזמינו לוכד עכברים בבת ים, כי בית הוא לא מקום לעכברים!

עכברים בבית הם מטרד שקשה להיפטר ממנו, לכן יש צורך להזמין חברת הדברה מקצועית. אם אתם גרים בבת ים ואתם זקוקים לשירות של לוכד עכברים, אז הגעתם למקום הנכון! כיוון שבעיית העכברים והחולדות נפוצה בכל שעות היום והלילה,  קיים אצלנו שירות של לוכד עכברים בבית ים לזמינות מידית בכל שעה שתרצו.

לוכד עכברים בבת ים 24 שעות ביממה
לוכד חולדות בבת ים מחיר החל מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה!
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

  לוכד עכברים בבת ים 24 שעות ביממה


אילו סוגי עכברים וחולדות נפוצים בישראל?

על מנת לבצע הדברת מכרסמים בצורה הטובה ביותר, יש להכיר את סוגי העכברים והחולדות הנפוצים בישראל ולהבין את מקומות המסתור שלהם. לפניכם תיאורם של סוגי העכברים והחולדות הנפוצים בישראל:

סוגים

איפה הם מסתתרים?

חולדת החוף או חולדת הביוב

אוהבת לגור בצינורות ביוב

עכבר השדה

נמצא בתשתיות הבית, כמו צינורות מים, תעלות מזגן.

עכבר מצוי

מרתפים, עליות גג, גרוטאות, מחסנים, מטבח

חולדה מצויה

בבתים ובחצרות

 

למה יש לכם עכברים וחולדות בבית בבת ים?

עכברים אוהבים מאד גינות ולהתחבא בין שיחים, שגדלו פרא במיוחד, ובפרט עכברי השדה אוהבים להתחבא במקומות מוסתרים, כמו למשל ארונות חשמל, צינורות מים, תעלות מזגן, וכן בסדקים ובחורים. כמו כן עכברים אוהבים מחסנים מלאי ציוד מבולגן, אז אם המחסן שלכם אינו מסודר, בוודאי שתוכלו למצוא שם עכברים שמחפשים מקום מסתור, וכך המחסן הוא מקום מושלם. אם יש לכם ערמות גרוטאות או קופסאות אוכל פתוח, סביר להניח שיום אחד האורחים הלא רצויים האלו יבקרו גם אצלכם.  

 

איפה לוכד עכברים בבת ים ימצא את העכבר או החולדה?

המקומות שבהם העכברים וחולדות אוהבים להיות משתנים (הכל תלוי בסוג המכרסם שחדר לסביבתכם), ולכן על לוכד עכברים מומלץ בבת ים להכיר זאת, לפי סוגי המכרסמים.

עכבר השדה נמצא בשדות ובתשתיות, כמו צינורות מים ותעלות מזגן, ולעומתו העכבר המצוי אוהב להתחבא במצבורים שונים וניתן למצוא אותו במחסנים ובעליות גג. כמו כן הוא אוהב מצבורי אוכל, ולכן ניתן יהיה למצוא אותו במטבח, אבל את החולדה המצויה ואת חולדת החוף ניתן למצוא בעיקר בתעלות ביוב או במחילות. על כן, על לוכד עכברים מיומן להכיר את המקומות שבהם המכרסמים מתחבאים וללכוד אותם בדרכים שונות.

 

איך מתבצעת לכידת מכרסמים בבת ים?

את העכברים והחולדות מדבירים רק לעיתים רחוקות, משום שרעל הורג את העכבר או החולדה במסתור ומשאיר פגר שעלול לגרום לסכנות בריאותיות קשות, לכן לוכד עכברים 24 שעות בבת ים יפזר בסביבה שלכם מלכודות על מנת ללכוד חולדות או עכברים.
סוגי מלכודות קיימות:

√ מלכודת דבק – מלכודות אלו הכי פחות יעילות. הן מדביקות את העכבר אליהן, וכך הן בעצם לוכדות אותו.

מלכודת כלוב – מלכודות אלו אמנם מעט מסורבלות, אך הן אינן גורמות סבל לעכבר, וכך הן פועלות על ידי הנחת פיתיון. ברגע שהעכבר אוכל את הפיתיון הוא נלכד בתוך הכלוב.

מלכודות קפיץ – מלכודת זו נחשבת למלכודת היעילה ביותר, וגם אינה מסורבלת, בכך שהיא פועלת על ידי פיתיון שהעכבר אוכל, והקפיץ נסגר עליו.

√ רעל עכברים – הנחת תיבות האכלה שיש בהן רעל עכברים תתבצע על ידי מדביר עכברים מוסמך. החיסרון העיקרי הוא שהעכבר לא מת באופן מידי מהרעל אלא לאחר כשבוע.

 

איך פועל לוכד חולדות בבת ים?

החולדות נחשבות לחיות חכמות וערמומיות מאד, הן יודעות לתקשר אחת עם השנייה ולהזהיר את כל הקהילה על הסכנה הקיימת. על כן, לפני הנחת מלכודות כלוב ומלכודת קפיץ על מדביר חולדות לחשוב על התוכנית על פיה הוא הולך להתמודד עם החולדות שחדרו לביתכם או לבית העסק שלכם. כפי שהבנתם, לכידת חולדה בבת ים דורשת מיומנות ומקצועיות. על כן, אם יש לכם חולדה בבית אל תהססו להזמין לוכד חולדות בבת ים.