רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בגבעתיים

לוכד עכברים בגבעתיים - פתרון מהיר ויעיל

בגבעתיים חיים לא מעט עכברים וחולדות. רוב הזמן התושבים בעיר השלווה והאיכותית לא מבחינים בקיומם - אבל כשהם צצים בבית או בעסק, התוצאה עלולה להיות לא נעימה ואפילו מזיקה. מעבר לרתיעה המובנת מהמכרסמים, עכברים עלולים להעביר מחלות לבני אדם, חולדות כשהן מפחדות עלולות לנשוך, ובעסקי מזון הנוכחות של מכרסמים עלולה להביא לשלילת רישיון העסק לפרק זמן מסוים ולהפסדים כספיים משמעותיים. הפתרון הוא להזמין לוכד עכברים בגבעתיים, איש מקצוע מנוסה שיתפוס את העכבר או החולדה בזמן קצר ככל האפשר ויאפשר לכם לחזור לשגרה שקטה ונינוחה. לחברת הלוכד ניסיון רב מאוד בתחום, תודעת שירות מפותחת והתחייבות למחירים נמוכים - השילוב המושלם לפתרון הבעיה.

לכידת עכברים בגבעתיים בזמינות 24 שעות ביממה
לוכד חולדות בגבעתיים מחיר החל מ-300 ש"ח
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
מחפשים לוכד מעכשיו לעכשיו? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 

לוכד עכברים בגבעתיים 24 שעות ביממה

 

איפה נמצאים עכברים וחולדות?

הסיבה העיקרית שבגללה מגיעים עכברים וחולדות לבתים ולעסקים היא רצון לאכול. שפע המזון הזמין בכל מקום שיש בו בני אדם בגבעתיים מושך את המכרסמים, וכשהם מגיעים למבנה כזה או אחר הם מאתרים מקומות מסתור שמהם הם יכולים להגיח ולאכול.

מקומות המסתור הנפוצים ביותר של העכברים הם בתוך חורים בקירות, מאחורי המקרר במטבח, בתוך ארונות שיש בהם פריטים רבים ולכן הם מרגישים בטוחים, בתעלות המזגן, בעליות גג, במחסנים ובמרפסות שירות. חולדות יודעות לשחות ולכן הן עלולות להגיע גם דרך האסלה, ויש גם מקרים שבהם מופיעה פתאום חולדה בין החלון לתריס (מכרסם זה מצליח לטפס על קירות מסוימים).

אצל רוב בני האדם התגובה האינסטינקטיבית להופעת עכבר או חולדה היא רתיעה ואפילו בהלה. הדרך הנכונה להתמודד עם הבעיה היא לשמור מרחק מהמכרסמים ולהזמין לוכד עכברים מומלץ בגבעתיים, כאמור אמין ומנוסה.

 

הסימנים הבולטים לנוכחות של עכברים או חולדות

יש גם מקרים שבהם לא רואים את העכבר או החולדה, אבל סימנים ברורים לנוכחות שלהם מחייבים הזמנת מדביר עכברים.

√ סימן אחד הוא גללים. קל מאוד לזהות את הגללים של המכרסמים: אלה של העכברים הם בערך בגודל של גרגרי אורז והצבע שלהם כהה, ואלה של החולדות הם בגודל של חרצני זיתים וגם כן בעלי גוון כהה. הגללים יכולים להופיע במטבח, במרפסת, בעליית הגג ובכל מקום שבו העכברים והחולדות מסתובבים.

√ הסימן השני שחשוב לשים אליו לב הוא כרסום. העכברים והחולדות משאירים סימני שיניים ברורים על כבלים חשמליים, אריזות מזון וכמובן מאכלים שנשארו גלויים במטבח או במקומות אחרים בבית. יש גם מקרים שבהם סימני הכרסום מופיעים על חפצים אחרים בבית, ובכל מקרה רצוי לגלות ערנות.

√ רעשים חריגים בלילה, ובעיקר של הליכה מהירה של רגליים קטנות, הם עוד דרך להבין שיש אצלכם בבית אורחים לא רצויים שמחייבים את הזמנת הלוכד. במידת הצורך ניתן לקבל שירות של לוכד עכברים 24 שעות בגבעתיים.

 

איך לוכד עכברים בגבעתיים מבטיח את פתרון הבעיה?

לכידת עכבר או לכידת חולדה בגבעתיים מחייבות תכנון מדויק של הפעולה. המכרסמים השונים הם בעלי אינטליגנציה גבוהה, ובמיוחד יש להם יכולת הישרדות שעוזרת להם להתחמק מניסיונות לכידה לא מקצועיים מספיק.

בהתאם השלב הראשון הוא גיבוש אסטרטגיה חכמה, כדי להיות כל הזמן צעד אחד לפני העכבר או החולדה. אחרי איסוף כל המידע הרלוונטי לגבי מקומות המסתור בבית או בעסק, מסלולי תנועה אפשריים ועוד, יחליט הלוכד איפה למקם את המלכודות.

חשוב להדגיש שגם פיזור רעל הוא דרך פעולה אפשרית מבחינת מדביר חולדות, אבל במקרה כזה אי אפשר לדעת בוודאות איפה המכרסם יסיים את חייו - כך שהתוצאה עלולה להיות פגר של בעל חיים במקום סמוי מהעין ובעצם מפגע תברואתי קשה. על כן, לוכד עכברים מנוסה תמיד ישתמש בתיבות האכלה עם פיתיון מורעל על מנת למשוך את המכרסם לתוכה ולתפוס אותו בפנים.

עוד כדאי לדעת שהמלכודות המומלצות הן מלכודת כלוב, מלכודת חשמלית ומלכודת קפיץ. מלכודת דבק עשויה להיות יעילה נגד עכברים, אבל הגסיסה הממושכת עלולה להיות לא נעימה לעין.

 

איך בוחרים לוכד חולדות בגבעתיים?

המרכיב החשוב ביותר בתפקוד המקצועי של לוכדי עכברים וחולדות הוא הניסיון. ככל שאיש המקצוע עבר ביותר בתים ובתי עסק והצליח לתפוס ו/או לחסל יותר מכרסמים, כך הוא מכיר טוב יותר את ההרגלים שלהם ובעיקר את הדרכים שבהן הם מנסים להתחמק מהמלכודות.

עוד איכות חיונית לכל לוכד חולדות בגבעתיים היא אמינות ללא פשרות, כדי שתוכלו להיות בטוחים שהבעיה אכן נפתרה. זמינות גבוהה, כולל כאמור שירות 24/7, מבטיחה מענה מידי במידת הצורך והמרכיב האחרון הוא מחירים זולים לשירותי לכידה - שמשתנה בהתאם למורכבות העבודה.

עם חברת הלוכד תוכלו לסמן V על כל הפרמטרים החשובים האלה ולחזור לשגרה האהובה תוך זמן קצר.