שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בגבעת שמואל

לוכד עכברים בגבעת שמואל – תוך 30 דקות אצלכם

איך מדבירים מכרסמים, האם יש ריסוס שיעיל נגד חולדות ועכברים, כמה עולה להזמין לוכד עכברים בגבעת שמואל ואיך הוא מוודא שלא תסבלו עוד מבעיית מכרסמים בעתיד? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

בסביבת גבעת שמואל לא נדיר לראות עכברים וחולדות – בעיקר בשעות הלילה – ותושבים רבים מתמודדים עם בעיית מכרסמים בשלב כזה או אחר בחייהם. כדי לפתור את הבעיה הזו צריך להזמין לוכד עכברים בגבעת שמואל, אך חשוב שזה יהיה אחד שלא רק ילכוד את העכבר וייפטר ממנו, אלא גם יסביר לכם מאיפה הגיע המכרסם, למה הוא הגיע ואיך למנוע את הגעתו בשנית. אנחנו בחברת הלוכד נסייע לכם להיפטר מהמכרסמים לצמיתות, ולא תצטרכו עוד להתמודד איתם, כי תדעו בדיוק כיצד לוודא שלא יגיעו שוב. מעוניינים לקבל הצעת מחיר כבר עכשיו? חייגו אלינו ונוכל לתת לכם אותה ללא התחייבות וגם ייעוץ טלפוני בחינם.

לכידת עכברים בגבעת שמואל 24 שעות ביממה
הזמינו לוכד מעכשיו לעכשיו מחיר החל מ-300 ש"ח
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
לכידת מכרסמים במטבח, במזגן, בגינה ועוד
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים בגבעת שמואל 24 שעות ביממה


לוכד חולדות בגבעת שמואל – ללא צורך ברעלים

אחד היתרונות הגדולים של לכידת חולדות זה שמדובר ביצור די גדול, שקל מאוד למצוא אותו וקל מאוד גם לתפוס אותו – כל עוד משתמשים בכלים הנכונים. אנחנו בדרך כלל לא נעזרים במלכודות לצורך תפיסת חולדות, כי לוכד חולדות בגבעת שמואל מטעמנו יכול ללכוד את המכרסם אפילו בידיים. כך למעשה אין צורך לחכות עד שהעבודה תסתיים, כי הלוכד יבצע אותה תוך דקות מרגע הגעתו. את החולדה כמובן נשחרר חיה הרחק מביתכם.


הדברת עכברים בגבעת שמואל עם פיתיון מורעל

אז מתי למעשה כן מדבירים מכרסמים עם פיתיונות מורעלים? כשיש כמות גדולה שלהם באזור אחד, או אם הם מסתתרים במקומות שהגישה אליהם אינה אפשרית ללוכד. אך אל דאגה, מכיוון שהפיתיונות הרעילים שאנחנו מציבים אינם חשופים סתם כך, אלא נמצאים בתוך תיבות האכלה. מדובר למעשה בקופסאות נעולות שאי אפשר לפתוח ושבהן יש פתח שמאפשר רק למכרסם להיכנס ולאכול מן הרעל. הדברת מכרסמים בשיטה זו נחשבת יעילה מאוד, אולם לוקח קצת זמן עד שרואים תוצאות – בדרך כלל יומיים עד שבוע.


הדברת חולדות בגבעת שמואל בריסוס – זה אפשרי?

בניגוד למזיקים אחרים, אותם אפשר להדביר בריסוס, את החולדות לא נהוג לחסל כך. למעשה אין חומר לריסוס שיעיל נגד חולדות, אולם בכל זאת צריך למצוא פתרונות יצירתיים כדי להדביר אותם באזורים שאליהם קשה להגיע, כמו למשל בתוך בורות ביוב. לשם כך אנחנו משתמשים בפיתיונות מורעלים מיוחדים שמצופים בפוליאתילן, אשר מגן עליהם מפני הרטיבות שבביוב ושומר על שלמותם. כך למעשה מדביר חולדות בגבעת שמואל יכול לטפל בבעיית מכרסמים שעולים מהביוב בלי שום בעיה, כשהפתרון הזה נמצא אצלנו כיעיל מאוד.


כמה עולה להזמין לוכד עכברים בגבעת שמואל?

אז כמה למעשה תשלמו בסופו של דבר ללוכד עכברים מנוסה? תשמחו לגלות שלא הרבה, וזה לא משנה אם זו תהיה הדברה עם פיתיונות רעילים או לכידת חולדה בגבעת שמואל. אנחנו נדאג לכם למחירים זולים ומשתלמים, והנה כמה דוגמאות להדברות ולכידות שביצענו בעבר בעיר:

המקרים שבהם נתקלנו בעיר

מה עשינו כדי לטפל במכרסמים

כמה זה עלה בסופו של דבר

לכידה של עכבר בתעלת מזגן

ניתן היה ממש לשמוע את העכבר מתהלך בתוך התעלה.

הצבנו מלכודת כלוב פשוטה עם פיתיון בתוך התעלה, והעכבר נתפס תוך פחות מ-20 דקות.

350 ₪

לכידה של חולדה ענקית במטבח בגבעת שמואל

לקוח מבוהל הזמין אותנו באופן מידי ב-10 בלילה – לוכד עכברים 24 שעות בגבעת שמואל מטעמנו הגיע תוך רבע שעה.

החולדה התהלכה ללא חשש על השיש וניסתה להסתתר מאחורי המקרר – תפסנו אותה על המקום.

500 ₪

הדברת חולדות בדירת גן

באזור נמצאו סימנים למספר חולדות, מה שהצריך מאיתנו פתרון הדברה יעיל לכולן.

השארנו בגינה שתי תיבות האכלה עם פיתיונות רעילים, וקיבלנו הודעה מהלקוחה אחרי שבוע שסיפרה לנו שהבעיה נפתרה.

400 ₪

הדברת עכברים בעליית גג בגבעת שמואל

הלקוח סיפר שבלילה הוא ראה עכבר מתרוצץ בדירה, אך אינו יודע איפה הוא נמצא.

זיהינו את מסלול ההליכה של העכבר ועקבנו אחריו עד לעליית הגג. הצבנו שם מלכודות מכמה סוגים – תפסנו שם 3 עכברים.

450 ₪

הדברת מכרסמים בבניין בגבעת שמואל

הלקוח דרש שנספק פתרון ידידותי לסביבה, לבעלי חיים ולילדים.

הצבנו תיבת האכלה עם פיתיון מורעל, אליו לא יכולים לגשת ילדים או בעלי חיים.

400 ₪

 

איך למנוע הגעה של מכרסמים נוספים אחרי ההדברה?

אחרי שביצענו את עבודתנו אנחנו ניידע אתכם בנוגע לסיבה שבגללה הגיעו המכרסמים וכן לדרכי הגישה שלהם לתוך דירתכם, ונמליץ לכם על הפעולות שעליכם לבצע לשם הרחקת חולדות שינסו להגיע שוב. בדרך כלל תצטרכו פשוט להימנע מהשארת הגורמים שמושכים אותם חשופים עבורם, ואלו הם מזון, מים ומחסה. עם זאת, לעתים תצטרכו לאטום חורים או חריצים בקירות, וזה יצריך מכם עזרה מקצועית יותר. לוכד עכברים מומלץ בגבעת שמואל ידע להדריך אתכם מה בדיוק עליכם לעשות כדי לוודא שלא תצטרכו להתמודד שוב עם בעיית המכרסמים.