אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/11/2021, 15:53
חולדה במטבח:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:55
איך יודעים שיש עכבר בבית:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:53
הדברת חולדות בגג רעפים:

עודכן לאחרונה: 27/10/2021, 15:23
מה ההבדל בין עכבר לחולדה:

עודכן לאחרונה: 09/10/2021, 18:25
לוכד עכברים בגני תקווה:

עודכן לאחרונה: 26/08/2021, 18:55

לוכד עכברים בגדרה

לוכד עכברים בגדרה - הצלחה בטוחה!

עכבר הוא בעל חיים קטן מאוד - האורך שלו הוא בסך הכל 7-8 ס"מ (בלי הזנב) - אבל גם כך הוא עלול לגרום לנזק גדול. מכרסם נוסף שמגיע לעיתים לבתים ועסקים בגדרה היא החולדה, וגם אותה חשוב ללכוד תוך זמן קצר לפני שהיא מספיקה לגרום לנזקים. עם חברת "הלוכד" מובטחים לכם טיפול מהיר בבעיה, 100% הצלחה ומחיר משתלם.


לוכד עכברים בגדרה בזמינות מיידית!
לכידת מכרסמים בגדרה בבית, בגינה, בבור ביוב, בגג רעפים ועוד
הזמינו לוכד מיומן מחיר החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:
לוכד עכברים בגדרה בזמינות מיידית

באילו מקרים מזמינים לוכד חולדות בגדרה?

החולדה אמנם גדולה יותר מהעכבר, אבל לא בכל מקרה תוכלו לראות אותה, במיוחד אם יש לכם חולדה במזגן או בצנרת. מאחר שהחולדה פוחדת מבני האדם, היא תחפש מקומות מסתור (פירוט בהמשך העמוד) ותצא מהם רק כשלא תהיו בסביבה. איך בכל זאת אפשר לדעת שיש חולדה בבית, בחנות או במשרד? הסימנים הבאים מחייבים הזמנת לוכד חולדות בגדרה:

שתן - בדרך כלל מעין שובל צהוב עם ריח שאי אפשר לפספס.

גללים - צואת חולדות היא בגודל של חרצני זיתים והגוון שלה כהה. אם יש אצלכם עכברים הגללים יהיו בצבע דומה אבל קטנים יותר, בערך בגודל של גרגר אורז.

סימני כרסום - חולדות מחפשות אוכל ולכן תוכלו לראות סימני שיניים על מאכלים שנשארו על השיש וגם על אריזות מזון במקומות שונים. עכברים יכולים לנשוך גם כבלי חשמל, צינורות גז ועוד פריטים, רק כדי לחדד את השיניים, כך שיש סיכוי לראות סימני כרסום במקומות רבים.

קולות - צעדי ריצה בשעות הלילה יהיו שייכים מן הסתם לחולדה או לעכבר.

המלצה נוספת היא להזמין לוכד עכברים 24 שעות בגדרה בהקדם - מפני שעכבר שמכרסם צינור גז או כבל חשמל עלול לגרום לנזק חמור במיוחד.

 

איפה מסתתרים עכברים וחולדות?

העכברים והחולדות מגיעים לבתים וגם לעסקים כדי לחפש מזון. בהתאם המטבח (או המטבחון במשרד) הוא המקום שבו הם גם אוהבים להסתתר - למשל מאחורי המקרר, בתוך סדקים בקירות (העכברים), בארון שמתחת לכיור ועוד. מקומות מסתור אפשריים נוספים הם מחסנים, מרפסות שירות, תעלות מזגן, גגות רעפים ועוד.

בהתאם חשוב להזמין לוכד עכברים מומלץ בגדרה שמכיר את כל מקומות המחבוא האפשריים ולכן גם יודע לתפוס את כל המכרסמים בזמן קצר ככל האפשר.

 

איך מתבצעת הדברת עכברים בגדרה?

מכת עכברים בבית, בחנות, במסעדה, במחסן סחורות ובעוד מקומות היא בעיה שמחייבת אסטרטגיה מדויקת. ברוב המקרים הדרך היעילה ביותר של הדברת עכברים היא בעזרת הצבת מלכודות. ניתן אמנם להשתמש גם ברעל עכברים, אבל לשיטה זו יש מספר חסרונות משמעותיים: קודם כל אי אפשר לדעת איפה העכבר ימות, ואם הרעל ישפיע עליו כשהוא במקום נסתר מהעין - יישאר בבית או בעסק פגר של עכבר שאי אפשר לראות אותו, עד שהוא הופך למפגע תברואתי חמור. בנוסף עכבר מורעל עלול להוביל להרעלות משנה - של כלבים, חתולי רחוב, ציפורים ועוד. עוד כדאי לקחת בחשבון שהעכברים אינטליגנטיים מאוד ואם עכבר אחד ימות בגלל רעל החברים שלו ילמדו שלא כדאי להם להתפתות לאותו מאכל מורעל.

כדי להשלים בהצלחה את ההדברה באמצעות מלכודות, חשוב להניח אותן במקומות נכונים. זהו האתגר העיקרי של לוכד עכברים בגדרה וכדי לצלוח אותו נדרשים ניסיון רב והיכרות עם דרכי החשיבה של העכברים.

 

סוגי מלכודות לתפיסת מכרסמים בגג רעפים

√ מלכודת חשמלית - מלכודת שמשגרת זרם קטלני אל העכבר או החולדה.

√ מלכודת קפיץ - מלכודת שמחסלת את המכרסם באמצעות קפיץ כבד.

√ מלכודת הומנית - מלכודת כלוב שמשאירה את העכבר או החולדה בחיים, כמובן מבלי יכולת להזיק לכם. לוכד עכברים מומלץ יחזור אל הגג וייקח איתו את הכלוב כדי לשחרר את המכרסם בשטח פתוח מחוץ לגדרה.

כשהחולדה במקום נגיש, אופציה נוספת שעומדת לרשות לוכד חולדות בגדרה היא תפיסה מידית - ביד (שכמובן מוגנת עם כפפה עבה) או באמצעות מוט ייעודי שנקרא לוכדן.

 

הדברת חולדות בגדרה בבורות ביוב

חולדות יודעות לשחות ולכן הן עלולות להגיח גם מהביוב. בהתאם מדביר חולדות בגדרה יבחן היטב את בורות הביוב, ובמידת הצורך ישליך לתוכם פיתיונות מורעלים. החומר האפקטיבי ביותר הוא כזה שמחבל במנגנון קרישת הדם של החולדה, כך שהיא לא תוכל לתפקד וכעבור זמן מה תמות.

 

הדברת מכרסמים בגדרה בבניין רב קומות

כשבניין שלם סובל מתופעת החולדות או העכברים יתבצע ניטור מקיף של כל השטח. דגש חשוב אחד הוא כאמור בורות הביוב, ועוד מיקום ספציפי שחשוב לבחון היטב הוא חדר האשפה. מניעת גישה לחדר זה - למשל באמצעות איטום שמונע חורים שדרכם מסתננים המכרסמים - תרחיק את העכברים והחולדות מהמקום ותפחית במידה ניכרת את היקף הבעיה. אם יש מקלט או חללים אחרים שבדרך כלל אין בהם בני אדם ולכן מכרסמים יכולים למצוא בהם מחסה חשוב לסרוק גם אותם ובמידת הצורך להציב בהם מלכודות.

 

דוגמאות לעבודות שחברת הלוכד ביצעה בהצלחה בגדרה

עם ניסיון של יותר מ-15 שנים יש לנו שלל סיפורי הצלחה, גם בגדרה וגם במקומות אחרים ברחבי הארץ, גם עם לכידת עכברים וגם עם לכידת חולדות. בטבלה הבאה תוכלו לראות איך אנחנו מספקים שירות ברמה גבוהה במיוחד וגם עד כמה התמחור אטרקטיבי:

 

העבודה שביצענו

שיטת הפעולה

מחיר

לכידת עכבר בתעלת מזגן בדירה חדשה בגדרה

גרמנו לעכבר לצאת הישר אל המלכודת שהכנו לו

300 ש"ח

לכידת חולדה בגדרה במחסן של מסעדה

הגענו למסעדה תוך 25 דקות כדי שהפעילות בה תוכל להימשך ללא הפרעה. לכדנו את החולדה הגדולה באמצעות לוכדן ושחררנו אותה בטבע

350 ש"ח

לכידת משפחת עכברים במטבח של וילה בגדרה

האמא נתפסה במלכודת, ובחור במרפסת השירות מצאנו 3 גורים. העברנו את כולם יחד לשטח פתוח

400 ש"ח

לכידת חולדה בחדר שירותים

חולדה שהגיעה דרך הביוב והציצה מהאסלה. הלכידה התבצעה בשעת ערב מאוחרת עם לוכדן

320 ש"ח