רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
רעל עכברים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:56
פינוי פגרים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:49
לוכד עכברים בפתח תקווה:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:45
לוכד עכברים בראשון לציון:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:42
לוכד עכברים בירושלים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:36
הדברת חולדות בעסק:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:29

לוכד עכברים בגן יבנה

איך לבחור לוכד עכברים בגן יבנה?

עכברים ומכרסמים באופן כללי נחשבים למטרד רציני. כאשר הם מגיעים לבית, למחסן או לחנות, הם מכרסמים כל מה שנמצא בדרכם ומשאירים בכל מקום את השתן והצואה שלהם המעבירים מחלות. אם גיליתם עכבר או חולדה בבית שלכם, הדבר הראשון שתרצו לעשות זה כמובן להזמין לוכד עכברים. בעניין זה ודאי עולה אצלכם השאלה, איך לבחור לוכד עכברים בגן יבנה? זו בהחלט שאלה חשובה, כי אתם למעשה מחפשים לוכד מנוסה שידע ללכוד את העכבר במהירות וגם יאתר עכברים נוספים במידה וקיימים.

לכידת עכברים בגן יבנה 24 שעות ביממה
הזמינו לוכד מהרגע להרגע מחיר החל מ-300 ש"ח
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
לכידת מכרסמים בבית, במשרד, במסעדה, בביוב ועוד
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים בגן יבנה 24 שעות

 

על מה לשים דגש כאשר מחפשים לוכד עכברים בגן יבנה?

לוכד עכברים מומלץ בגן יבנה הוא לוכד עכברים שמכיר היטב את החיות המכרסמות. הוא יודע להבחין בריח השתן שלהם, הוא יודע לזהות את הגללים שלהם והאם מדובר בגללים של עכבר או שמא מסתתרת אצלכם חולדה, והוא יודע לזהות לפי כמות הגללים האם מדובר בעכבר אחד או במשפחה שלמה. כמו כן, לוכד עכברים מנוסה ומקצועי יודע לזהות את השביל של העכבר ברחבי הבית וכך גם לזהות את מקומות המסתור שלו. זיהוי מקומות המסתור זה הסוד בלכידת עכברים באופן מקצועי. כאשר הלוכד יודע היכן העכבר מסתתר, הוא יודע היכן לשים את המלכודות ואיך לייצר מצב שלעכבר אין דרך מילוט. מעבר לכך, אתם תדעו שמדובר במקצוען כאשר תחת הטלפון של הלוכד כתוב, לוכד עכברים 24 שעות בגן יבנה. לוכד שעובד בכל שעות היממה הוא לוכד שמכיר היטב את העכברים ויודע ששעות היציאה שלהם מתרכזות בעיקר בלילה.

 

הזמנת לוכד חולדות בגן יבנה כאשר זיהיתם גללים חומים ארוכים

אם במקרה בזמן ניקיון הבית שמתם לב לגללים חומים וארוכים מאחורי הספה או בצידי המקרר, כנראה שמסתתרת אצלכם בבית חולדה. אם כך המצב, אתם חייבים להזמין לוכד חולדות בגן יבנה וכמה שיותר מהר. חולדות נחשבות למכרסם מסוכן, הן נושכות ומעבירות מחלות לאדם ולכן לכידת חולדות בגן יבנה היא דבר מחייב. חשוב מאוד לא לחכות לראות האם החולדה ברחה מהבית, כי זה לא יקרה. בבית שלכם חם ונעים לה ויש לה אוכל ומים בשפע ובינתיים, כאשר אתם חושבים שהיא ברחה, היא מפלסת לה מחילות במקומות שונים בבית, בצנרת, בבטון, בספות, במקרר ובמזגן. כמו כן, אם טוב לה מאוד, היא תביא "חברים" ויחד הם יתרבו וייצרו בבית שלכם משפחת מכרסמים לתפארת. מדביר חולדות בגן יבנה יעזור לכם לפתור את המצב וידאג להיפטר מכל החולדות מנכנסו לביתכם באופן מקצועי ובטוח.

 

מתי יש צורך לבצע הדברת עכברים בגן יבנה?

הדברת עכברים מבצעים כאשר לוכד זיהה אצלכם בבית, במחסן או בחנות מכת עכברים. מכת עכברים קל לזהות, במצב כזה אתם תראו עכברים שרצים בבית לא רק בלילה, אלא גם בשעות היום וגם כמות הגללים שיהיו מפוזרים ברחבי הבית שלכם תהיה גדולה מאוד. אם זהו המצב, לוכד עכברים מקצועי יפזר בכל האזורים שזיהה בהם את מסלול העכברים תיבות האכלה. תיבות האכלה הם למעשה מלכודות עם פיתיון אורגני או רעיל. כאשר העכבר מזהה את הפיתיון, הוא יאכל אותו וילכד בתוך התיבה. אם הפיתיון הוא רעיל, העכבר ימות ואם לא, הוא רק ילכד. המשמעות של תיבות האכלה היא שהמדביר אינו משאיר לכם את הפגרים של עכברים, הוא אוסף את התיבות וכך מוציא את הפגרים מהבית שלכם. לעיתים קיימים מצבים של מכת עכברים בסדר גודל עצום שלא מאפשרת לכידה של העכברים בתיבות האכלה. במצב כזה,מדבירים משתמשים בשיטות הדברה שונות אחרות שגורמות לכל המכרסמים למות ולאחר מכן יבוצע פינוי פגרים.

 

הדרך הנכונה לביצוע של הדברת חולדות בגן יבנה

חולדות אוהבות לשהות בגגות רעפים, בבורות ביוב ובצנרת של בית או בניין. במקומות אלו יש להן מקום מסתור חמים ומהם הן יכולות להיכנס אליכם בקלות הביתה לקחת אוכל ומים ולחזור במהירות אל מקום המסתור. כאשר חולדה בבניין מרגישה שנוח לה, היא מתחילה להתרבות במקום המסתור. מכת חולדות זו אחת המכות שאתם בהחלט רוצים להימנע ממנה. הן עושות נזק מטורף למקומות שהן שוהות בהן ומעבירות מחלות. במצב כזה אתם חייבים להזמין הדברת חולדות ממדביר מקצועי שיודע לזהות את מקומות השהיה של החולדה, ללכוד אותה וגם להדביר במידת הצורך. ברגע שראיתם חולדה אחת או סימנים המעידים עליה, אל תחכו, הזמינו מדביר.

 

למה חשוב להזמין לוכד עכברים בגן יבנה עם המלצות?

כדאי להזמין לוכד כאשר אתם חושדים שמסתובבת אצלכם מכרסמים. לוכד חולדות מקצועי ידע לחפש את החולדה במקומות המסתור האהובים עליה. הוא יבדוק מאחורי הספות, מאחורי המקרר, בארונות המטבח המחוברים לצנרת ואפילו באסלה, שגם משם היא עשויה להגיע. במידה ויזהה כי יש יותר מחולדה אחת, הוא יבצע הדברת חולדות במידה ועוסק גם בזה או יזמין עבורכם מדביר חולדות מקצועי. תוכלו לראות בטבלה הבאה את סוגי העבודות של לוכדים ומדבירים והעלות שלהם.

סוג השירות

מה בוצע בפועל

כמה גבינו על השירות

לכידת עכבר בתעלת המזגן

זיהינו את התעלות שיצר העכבר במזגן ואת חור היציאה, הצבנו מלכודת עם פיתיון ולכדנו את העכבר.

350 ₪

הדברת חולדות בגג רעפים

זיהינו כי יש מכת חולדות בגג הבית. עלינו לגג, פיזרנו 10 תיבות האכלה עם פיתיון ולכדנו את החולדות.

650 ₪

לכידת עכבר שמתחבא מאחורי המקרר

זיהינו את המסלול של העכבר אל אזור המקרר, הצבנו מלכודת עם פיתיון ולכדנו את העכבר.

300 ₪

לכידת חולדה שמגיעה מאסלת השירותים

זיהינו כי החולדה מגיעה אל אסלת השירותים מהצנרת. הצבנו מלכודות פיתוי גם בקצה האסלה ובדלת השירותים וחיכינו שתצא, ברגע שיצאה נלכדה במלכודת.

450 ₪