אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

מה חדש
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/11/2021, 15:53
חולדה במטבח:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:55
איך יודעים שיש עכבר בבית:

עודכן לאחרונה: 03/11/2021, 10:53
הדברת חולדות בגג רעפים:

עודכן לאחרונה: 27/10/2021, 15:23
מה ההבדל בין עכבר לחולדה:

עודכן לאחרונה: 09/10/2021, 18:25
לוכד עכברים באריאל:

עודכן לאחרונה: 26/08/2021, 18:55

לוכד עכברים בגני תקווה

לוכד עכברים בגני תקווה בזמינות מיידית ובמחיר משתלם!

לכל מקום עשויים להגיע מכרסמים. הם מגיעים לבתים פרטיים וגם לבניני דירות ולא משנה באיזו קומה אתם נמצאים. המכרסמים השכיחים ביותר הם עכברים וחולדות שמגיעים אליכם הביתה כי חמים ונעים ויש גם אוכל ומים שזמינים להם. כל עוד התנאים הם כאלה, יש להם למה להישאר ויותר מכך, גם להביא לעולם את דור ההמשך. אם נתקלתם בעכבר או חולדה בבית, זה הזמן להזמין שירות לוכד עכברים בגני תקווה, על מנת למנוע מהם לכרסם כל מה שנמצא אצלכם בבית ולהתרבות. אצלנו בחברת הלוכד מחכים לכם לוכדים מקצוענים שמכירים היטב את משפחת המכרסמים וילכדו עבורכם בקלות את העכבר או החולדה.


לכידת עכברים בגני תקווה עם 100% הצלחה!
מתחייבים לפתור את הבעיה
הזמינו לוכד חולדות בגני תקווה מחיר מ-300 ש"ח
מחפשים לוכד מעכשיו לעכשיו? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים בגני תקווה 24 שעות

הזמינו לוכד עכברים וחולדות בגני תקווה עם ניסיון עשיר

לוכד עכברים מומלץ בגני תקווה הוא לוכד עכברים שמכיר היטב את משפחת המכרסמים. הוא יודע היכן הם אוהבים להסתתר, הוא מכיר היטב את שבילי השתן וגללי הצואה שלהם והוא גם יודע מה הם אוהבים לאכול ואיך המזון האהוב עליהם יעזור להוציא אותם מהמחבוא ולהילכד. המטרה של לוכד העכברים והחולדות הוא לא להרוג אותם, אלא ללכוד אותם בעודם בחיים ולהחזיר אותם לטבע, רחוק מאזור המגורים שלכם. מדובר על עבודה של מקצוען בתחום המצריכה ידע רחב על אורח החיים של משפחת המכרסמים.

 

למה לוכד עכברים צריך להיות זמין גם בלילה?

לא כולם יודעים, אך את העכברים והחולדות המסתתרים אצלכם בבית לא סביר שתראו באור יום. זהו זמן שהם נמצאים במחבוא שלהם. זמני היציאה יהיו בדרך כלל בלילה במטרה למצוא אוכל ומים. לא פעם היו אנשים שראו חולדה שיוצאת מהמחבוא בשתיים עשרה בלילה ישירות לכיוון המטבח, ממש לפני שהלכו לישון. במצב כזה, ללכת לישון כאשר אתם יודעים שחולדה מסתתרת אצלכם בבית, זה לא תענוג גדול ואפילו מסוכן. מה שאתם צריכים זה לוכד 24 שעות בגני תקווה שיגיע וילכוד אותה עבורכם.


למה להזמין לוכד חולדות בגני תקווה ולא לבצע את הלכידה לבד?

איך מתבצעת עבודתו של לוכד חולדות בגני תקוה? זו שאלה שאנשים רבים רוצים לדעת כדי לבדוק האם הם יכולים לבצע את העבודה בעצמם. נכון, קיימות שיטות ביתיות שניתן לבצע, אך כדי לתפוס את החולדה במהירות, יש להכיר היטב את אורחות חייה ולזה צריך מקצוען בתחום. לכידת חולדה בגני תקווה על ידי לוכד חולדות תתבצע לאחר שהוא בדק את סימני השתן ואיתר את המחבוא. לאחר פעולות אלו, ישים הלוכד במקום אסטרטגי מלכודת עם פיתיון אורגני ובתוך שעה עד מספר שעות מועטות היא תילכד.

 

הדברת חולדות בגני תקווה במקלטים

מקלטים, מחסנים וגגות רעפים הם בית גידול נוח מאוד עבור חולדות. חמים ונעים שם, חשוך והמקום מספיק קרוב לאוכל ומים. במקום כזה הן אוהבות מאוד להתרבות והמון פעמים דיירי בניינים ובעלי מחסני חצר מתלוננים על מכת חולדות. במצב של מכת חולדות אתם לא תזמינו לוכד, אלא יש צורך בהזמנת מדביר חולדות בגני תקווה. זהו מצב שלכידה אינה יעילה ואין ברירה אלא להשתמש בחומרי הדברה רעילים. חשוב לציין שפעולה זו תיעשה אך ורק במצב של מכת חולדות או ליד בורות ביוב לצורך מניעה.

 

הדברת עכברים בגני תקווה על ידי מדביר מנוסה

עכברים, בדומה לחולדות מתרבים בקצב מהיר מאוד ומכיוון שהם קטנים הם עשויים להסתתר במחילות בבתים או ליצור מחילות בארונות ולהסתתר בהם. במידה ולוכד עכברים יזהה כמות גללים גדולה מהרגיל, הוא ידע כי מדובר במכת עכברים. כמו כן, אם אתם ראיתם עכבר שמסתובב במהלך היום, הסבירות שיש מכת עכברים גבוהה יותר. במצב כזה תזדקקו להדברת עכברים על מנת להיפטר מהם אחת ולתמיד בבית שלכם.

כמה יעלה לכם לכידת מכרסמים או הדברה בגני תקווה?

עלות לכידה או הדברה של מכרסמים משתנה על פי סיפור המקרה והקושי לתפוס את המכרסם. בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מעבודות שביצענו והעלות שגבינו.

קריאת העבודה שקיבלנו

העבודה שביצענו

העלות שגבינו

חולדה שמסתתרת מאחורי מכונת הכביסה

מדובר בחולדה חכמה שחיפשה מקום שיהיה קשה לתפוס אותה. הצמדנו את מכונת הכביסה אל הקיר, על מנת למנוע שני צדדים שמהם היא יכולה להימלט. שמנו בצד הפתוח מלכודת עם מאפה ריחני. החולדה יצאה על מנת לאכול ונלכדה בתוך המלכודת.

350 ₪

חולדה שעולה דרך המרזב אל גג הבית

מדובר על חולדה שמצאה דרך להיכנס אל הבית ולצאת ממנו מבלי שישימו לב. דיירי הבית החלו לראות כרסומים וכך גילו כי יש חולדה בבית. אנו שמנו מספר מלכודות באזור היציאה והכניסה עם מאפה ריחני, עד שלבסוף היא נלכדה.

400 ₪

עכבר שמסתתר מאחורי המקרר

העכבר הקטנטן הסתתר מאחורי המקרר ויצר לעצמו תעלה קטנה. שמנו לו מלכודת עם פיתיון בטעם חמאת בוטנים והוא כבר מצא את דרכו אליה בקלות.

350 ₪

עכבר שיצר מחילה בתוך תעלת המזגן

העכבר שבאנו ללכוד הוא עכבר שכבר דיי הרבה זמן חופר את התעלה. גילינו את פתח התעלה, וידאנו שאין חור יציאה ושמנו מלכודת עם פיתיון אורגני. לאחר כשעתיים העכבר יצא ונלכד.

400 ₪

כמות גללים קטנים וחומים שהולכת וגדלה במקומות שונים בבית

בעלי הבית תיארו מצב שבו יש גללים חומים קטנים שהולכים ומתרבים. הבנו שמדובר במכת עכברים וכאשר הגענו גם זיהינו זאת. מצאנו כי העכברים מסתתרים בתוך חור בארון המטבח, שמנו תחילה פיתיונות וכאשר יצאו המון עכברים, שמנו פיתיון רעיל נוסף.

600 ₪