רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
רעל עכברים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:56
פינוי פגרים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:49
לוכד עכברים בפתח תקווה:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:45
לוכד עכברים בראשון לציון:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:42
לוכד עכברים בירושלים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:36
הדברת חולדות בעסק:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:29

לוכד עכברים בדימונה

מתי להזמין לוכד עכברים בדימונה?

עכברים וחולדות הם מכרסמים שמאוד אוהבים לשהות בבתים, חנויות, מחסנים וכל מקום שנותן להם מענה של מים, אוכל ומקום מסתור. מדובר בחיות חכמות מאוד שמסתתרות ביום ויוצאות בלילה ולרוב לא תבחינו בהן עד שתראו גללים, מקומות שונים בבית עם סימני כרסום או תרגישו ריח שתן. כמו כן, מי שאינו עוסק בלכידת עכברים וחולדות, לא ידע האם מדובר בכמות גדולה של מכרסמים שהתרבו או במכרסם אחד שהגיע לייצר לעצמו מושב קבע אצלכם בבית. אם אתם גרים בדימונה וראיתם עכבר שרץ לו במהירות שיא, זה הזמן להזמין לוכד עכברים בדימונה שילכוד את העכבר וגם יבחן האם יש צורך בהדברה.

לוכד עכברים בדימונה בזמינות מיידית!
לכידת מכרסמים במזגן, בביוב, באסלה, במטבח, במשרד ועוד
הזמינו לוכד עם ניסיון מחיר החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:
 
לוכד עכברים בדימונה 24 שעות

מה חשוב לדעת על המכרסמים?

ללכוד מכרסמים זה לא דבר פשוט. יש להכיר היטב את סוג המכרסם על מנת להתאים לו פיתיונות ומלכודות נכונות, לגלות היכן הוא מסתתר ולהבין האם מדובר במכת מכרסמים או שבעצם מדובר במכרסם סורר אחד שהגיע אליכם כאורח לזמן רב. המכרסמים הנפוצים ביותר הם כמובן חולדות ועכברים שאמנם שייכים לאותה המשפחה, אך הם שונים במאפיינים שלהם ולכן גם בדרך הגילוי שלהם ולכידתם.

 

איך לוכדים מכרסמים באזורים שונים בבית?

כשמזמינים לוכד עכברים מומלץ בדימונה, אחת השאלות שחוזרת על עצמה כל הזמן היא איך לגלות היכן העכבר או העכברים מסתתרים. בעניין זה חשוב לדעת כי עכברים עשויים להסתתר במקומות שונים בבית, כאלה שלא הייתם חושבים עליהם. הם מאוד אוהבים את החום שמאחורי המקרר, את החלק האחורי של המזגן ולהיכנס מאחורי הבד של הספה. עוד מקום שעכברים מאוד אוהבים והוא לא בבית, זה הרכב שלכם. ודאי תופתעו לדעת כמה מקומות מסתור קיימים בתוך הרכב. חשוב להבין כי בכל מקום שהעכבר מסתתר בו הוא עושה את צרכיו שמכילים פתוגנים המעבירים מחלות לאדם. לכן, אם אתם מגלים כי יש לכם עכבר בבית, ברכב, במחסן או בחנות, גם בשעת לילה, כדאי להזמין שירות לוכד עכברים 24 שעות בדימונה. 

 

לוכד חולדות בדימונה שמגיע בכל שעות היממה

חולדה נחשבת למפגע תברואתי בשל היכולת שלה להעביר מחלות לאדם והאפשרות שלה להתרבות מהר. מדובר במכרסם גדול וחכם מאוד ולכן לאדם שאינו מנוסה בתחום יהיה קשה מאוד ללכוד חולדה. החולדה יוצאת החוצה בעיקר בלילה כשכל בני הבית ישנים. זה בדיוק הזמן שהיא מחפשת אוכל ומים וזה בדיוק הזמן שתראו אותה רצה ממקום למקום במידה ואתם ערים. הלילה הוא הזמן המתאים ביותר ללכידת מכרסמים ולכן אם ראיתם חולדה באמצע הלילה אתם תזדקקו ללוכד חולדות שעובד 7\24 ויכול לבצע לכידת חולדה בדימונה בכל שעות היממה. אפשרות נוספת שתזהו כי יש לכם חולדה בבית היא באמצעות סימני כרסום של פירות ששמתם בתוך קערה בשולחן. אם זיהיתם משהו כזה, הזמינו באותו הרגע שירות של לוכד חולדות בדימונה ותסיימו את יחסיכם עם החולדה כמה שיותר מהר.

 

באילו דרכים מדבירים מכרסמים?

הדברת מכרסמים תתרחש כאשר המדביר זיהה כי יש בבית שלכם, במחסן או בחנות מכת מכרסמים. הוא יזהה את המקומות שבהם הם נמצאים ולפי זה יתאים את פעולת ההדברה. הדברה של מכרסמים כוללת שימוש בפיתיונות רעלים ואמצעי לכידה, כי אף אחד לא מעוניין שיהיה לו פגרים של עכברים בבית. אם המדביר זיהה עכברים בעליית הגג, הוא ישים מספר פיתיונות עם רעל באזור הזה, אם העכבר מסתתר במזגן, הוא ישים פיתיון מאחורי המזגן שיגרום לעכבר לצאת מתעלת המסתור שיצר לעצמו ובאמצעות הפיתיון הוא גם יילכד במלכודת. כך יבצע לוכד עכברים את העבודה גם אם העכברים מסתתרים באזורים שונים במטבח.

 

הדברת עכברים בדימונה ללא נזק לאדם

הדברת עכברים נעשית לרוב באמצעות פיתיונות רעל שסגורים בתוך תיבות האכלה סגורות. אנו דואגים שעבודת ההדברה לא תזיק לבני הבית. לעיתים, במצב שיש לדוגמא תינוקות זוחלים, נשתמש בפיתיונות אורגניים שאינם מזיקים כמו חמאת בוטנים שאהובה על המכרסמים הקטנים.


הדברת חולדות בדימונה באזור הביוב

חולדות מאוד אוהבות את צינורות הביוב. יש להן יכולת שחיה וצלילה מדהימה וזה אזור שיש בו המון אוכל ומים עבורן. מהביוב הן מתניידות אל החצרות שלכם ובמפתיע גם אל הצנרת הביתית. כבר היו מקרים שהזמינו לוכד או מדביר חולדות בדימונה כי חולדה הגיחה לפתע מאסלת השירותים. הדברת וגם הרחקת חולדות היא דבר מחייב כי הן מזיקות לאדם ומתרבות בקצב מהיר מאוד. תוכלו לראות בטבלה מטה דוגמאות לשירות שאנו בחברת הלוכד ביצענו עבור לקוחות.

מקום המסתור של המכרסם

העבודה שביצענו במקום

כמה גבינו על השירות

עכבר שמסתתר בתוך אזור המנוע ברכב 

הנחנו פיתיון קרוב לאזור המנוע על מנת להוציא את העכבר וכאשר יצא הוא נתפס במלכודת

450 ₪

חולדות שמתרבות בעליית גג רעפים 

ביצענו הדברה ולכידה באמצעות פיתיונות רעל

650 ₪

 עכברים שיצרו להם כוך בקיר של מרפסת השירות 

זיהינו את הכוך, בכניסה אליו שמנו פיתיונות שמשכו את העכברים לצאת, שם חיכתה להם מלכודת

500 ₪

חולדה שיצרה מחילה בארונות המטבח 

איתרנו את המחבוא של החולדה בארון, בעזרת פיתיון הבאנו אותה לפינת הארון, מקום שלא איפשר לה לברוח ולכדנו אותה

600 ₪