שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בהרצליה

לוכד עכברים בהרצליה – טלפון אחד והוא אצלכם!

מכרסם אשר נכנס לבית ומתחיל לייצר נזק יכול להיות מתסכל ואף מפחיד. מכרסמים כדוגמת עכברים וחולדות מביאים איתם מחלות שונות ולא סתם חשוב להזמין לוכד עכברים בהרצליה ברגע שזיהיתם סימנים לנוכחותם. התפקיד של הלוכד הוא להבין באיזה מכרסם מדובר, לבחור את הפתרון הנכון ביותר להתמודדות מולו וללכוד ולשחרר במקום המתאים לכך (רחוק מבתי מגורים).

הזמינו לוכד עכברים בהרצליה מעכשיו לעכשיו!
לוכד חולדות בהרצליה מחיר החל מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה עם 100% הצלחה
שירות מהיר בזמינות 24 שעות ביממה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:
 
לוכד עכברים בהרצליה מעכשיו לעכשיו

 

מדוע עכברים וחולדות מגיעים לבית בהרצליה?

ישנה נטייה לחשוב כי עכברים וחולדות נמצאים רק במקומות מטונפים. בפועל, כל לוכד עכברים מומלץ בהרצליה יוכל לספר כי הם מבקרים גם בבתים נקיים. הסיבה לכך שהעכברים או החולדות מגיעים לבית היא שהם מצאו דרך להיכנס וגילו מזון ומים זמינים. המכרסמים מצליחים להיכנס דרך חורים קטנים והם לא צריכים שיפתחו להם את הדלת. ברגע שנעים להם הם יחליטו לגדל במקום את משפחתם ולכן חשוב להזמין מדביר עכברים לפני שהם מתרבים.

גם עכברים וגם חולדות מביאים איתם מחלות שונות. המכרסמים ינסו להתרחק מבני האדם ולכן בדרך כלל לא יהיה מגע ישיר איתם (חוץ מהלוכד שיתפוס אותם) אך אם הם ירגישו סכנה הם ינסו לנשוך ומדובר בסכנה של ממש. כמו כן, כיוון שהמכרסמים אוכלים כל דבר הם עלולים לפגוע בתשתיות לרבות בחשמל, אינסטלציה ומכשירים שונים בבית.


לוכד עכברים בהרצליה יזהה את מקום המסתור

זיהוי עכברים או חולדות יתבצע על ידי מציאת גללים, ריח שתן לא נעים, סימני שתן וגם התרוצצויות קטנות בלילה. המכרסמים לא אוהבים את נוכחות בני האדם ולכן רוב התנועה שלהם תהיה בלילה והם יתחבאו במקומות חשוכים ונסתרים. לוכד עכברים 24 שעות בהרצליה ידע לזהות את עקבותיהם ולמצוא אותם. העכברים והחולדות אוהבים להתחבא במחסנים, בעליות הגג, באזורים פחות נגישים במטבח כמו מאחורי המקרר ואפילו בתעלות המזגן.

 

איפה ואיך מדבירים או לוכדים עכברים וחולדות?

השלב הראשון בדרך להדברה או לכידה של מכרסמים היא לגלות את מסלול התנועה שלהם, בדרך כלל מדובר במסלול קבוע, ואפשר לזהות אותו על פי ההפרשות והצרכים של העכברים לאורך המסלול הזה. בשלב הבא יש להציב מלכודות שבתוכן יהיו פיתיונות שימשכו את המכרסמים לתוכן. אחרי הלכידה אפשר לשחרר את החולדות בטבע או לפתור את הבעיה בכל דרך אפשרית אחרת. 

 

לוכד חולדות בהרצליה – מתי מזמינים אותו?

ההבדל בין חולדה לבין עכבר הוא בגודל וגם באופן ההתנהגות. החולדה חכמה יותר ויודעת להתקשר עם חבריה וחברותיה ולאותת להם במידה והיא חשה סכנה. לכידת חולדות בהרצליה תתבצע לאחר שנמצאו סימנים לחולדה ולא לעכבר ובאמצעים מתאימים. אם העכבר יכול להיכנס למלכודת קטנה עם פיתיון קל, החולדה צריכה מלכודת גדולה יותר והפיתיון צריך להיות הרבה יותר מעניין מבחינתה.

לוכד חולדות בהרצליה חייב להכיר את התנהגות החולדות החכמות כדי להצליח במשימה. עליו לתפוס את החולדה במקום בו היא מתגוררת ולהצליח לפנות אותה החוצה למקום מרוחק. היום נהוג להזמין לוכד ולא מדביר חולדות כיוון שהפעולה המתבצעת היא לכידה ושחרור במקום המיועד לכך. כדאי לזכור כי חולדה אחת שתרגיש בנוח בבית תבחר בו במקום המתאים להקמת משפחתה ופינוי של חולדות רבות יהיה תמיד יותר מאתגר מלכידה של חולדה אחת יחידה.

 

מתי מתעורר הצורך לבצע הדברת חולדות בהרצליה?

למעשה, מרגע שהחולדות חדרו לתוך הבית או המבנה באופן כללי, יש צורך דחוף להוציא אותן משם. זה יכול להיות באמצעות ביצוע הדברת חולדות או באמצעות ההרחקה שלהן מהמקום. ההעדפה של לוכדים ומדבירים מקצועיים היא תמיד להרחיק את החולדות. המכרסמים הכל כך פיקחים האלה מגיעים מתוך בורות ביוב פתוחים, או צינורות ביוב סדוקים. לחילופין, החולדות מטפסות מהר מאד ויכולות להגיע גם מהגג. לכן,
טיפול בגג רעפים שנעשה בצורה מקצועית יכול בהחלט למנוע חדירה של מכרסמים שונים לתוך הבית.


האם הדברת עכברים בהרצליה עדיפה על לכידת עכברים?

אחת הסוגיות שמדבירים מקצועיים מתמודדים איתן לא אחת היא ההחלטה האם להדביר את העכברים או לנסות ללכוד אותם. התשובה לשאלה הזאת היא מורכבת אבל די ברורה. אם יש אפשרות ריאלית ללכוד עכברים שנכנסו לתוך בניין או בית מגורים, הלכידה היא בהחלט האפשרות העדיפה. הסיבה לכך היא שעכברים שאכלו פיתיונות מורעלים עלולים למות בתוך מקומות מסתור שבהם יהיה קושי למצוא אותם. כתוצאה, הגופות שלהם עלולות להפוך למטרד ריח במקרה הטוב, ולסכנה בריאותית של ממש אם לא מאתרים אותן בזמן במקרה הפחות טוב. אם ברור שהעכברים כבר בתוך הבית, השאיפה היא ללכוד אותם בעזרתו של לוכד מקצועי.


בחירת לוכד עכברים בהרצליה

חיפוש אחר הלוכד הנכון לביצוע עבודת הלכידה לא חייב להיות מסובך אך יש לשים לב למספר כללים. הראשון הוא לבחון כי מדובר בלוכד אשר מנוסה בתחום ויודע כיצד עכברים וחולדות מתנהגים. כדאי לשים לב בשיחת הטלפון לשאלות של הלוכד, לבדוק מתי הוא יכול להגיע ולברר כיצד הוא עומד לבצע את העבודה. היום תתבצע לכידה ולא הדברה כדי למנוע מצב של מוות של המכרסם במקומות שקשה להגיע אליהם.

הלוכד מציע שירות מקצועי לתושבי הרצליה והסביבה ומאפשר לכם להיפטר מהמכרסמים בביתכם במהירות וחשוב לא פחות, ביעילות. לאחר איתור מקום המחייה של המכרסמים הוא יפזר את המלכודות המתאימות ויגיע לבסוף לפנות את המכרסם שנתפס. חשוב לדעת כי השחרור יתבצע במקום מתאים, רחוק מהבית ומבתים אחרים וזאת כדי למנוע חזרה של המכרסמים לביתכם.