רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בזכרון יעקב

לוכד עכברים בזכרון יעקב - במהירות, ביעילות ובהצלחה

זכרון יעקב שוכנת בלב שטחים פתוחים. זהו כמובן אחד הגורמים לאיכות החיים הגבוהה בישוב המטופח, אבל מצד שני הקרבה מביאה אל הבתים והעסקים גם בעלי חיים שעלולים לגרום נזקים ובפרט עכברים וחולדות. הזמנת לוכד עכברים בזכרון יעקב פותרת את הבעיה במהירות וביעילות - ובמיוחד אם בחרתם בלוכדים המנוסים של חברת הלוכד. השירות ניתן גם בשעות הערב ובסופי שבוע, תמיד בזמינות גבוהה ובמחירים משתלמים מאוד.

 

לוכד עכברים בזכרון יעקב בזמינות מיידית!
לכידת מכרסמים בבית, בגינה, באסלה, במטבח, ברכב ועוד
הזמינו לוכד חולדות בזכרון יעקב החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 

לוכד עכברים בזכרון יעקב 24 שעות ביממה


שיטות הפעולה של לוכד עכברים בזכרון יעקב

כשהלוכד מגיע לבית, לעסק או למוסד ציבורי, השלב הראשון הוא בדיקת השטח ואיסוף מידע על מנת לצייר תמונת מצב מלאה ומדויקת. בהתאם למספר העכברים או החולדות ולמיקומם מתקבלת ההחלטה כיצד לפעול.

באופן עקרוני יש 3 שיטות אפשריות: הדברת עכברים בזכרון יעקב, הצבת מלכודות או לכידת עכברים מידית.

1. לכידה מידית

לכידה של עכברים או חולדות באופן מידי אפשרית כשהמיקום שלהם ידוע וכשניתן להגיע אליו. בפרט זה המצב כשהמכרסמים לכודים בנקודה מסוימת שלא מאפשרת להם לברוח. במקרים אלה הלוכד תופס את העכבר ביד, כמובן לאחר שעטה כפפה עבה, ותוך כדי שהוא מתנהל בחוכמה כדי לוודא אחיזה מלאה במכרסם. אם זו חולדה, ניתן להיעזר גם במוט ייעודי שנקרא לוכדן. חשוב להדגיש שלכידה מיד וביד לא מומלצת למי שלא מיומן בכך - החולדה עלולה לנשוך אתכם וגם עכבר עלול להשאיר סימני שיניים לא נעימים.


2. הצבת מלכודות

לכידה של עכבר כמו גם לכידת חולדה בזכרון יעקב אפשרית בעזרת שני סוגים של מלכודות: אלה שממיתות את המכרסם במקום - מלכודת חשמלית ומלכודת קפיץ - ואלה שמאפשרות לאיש המקצוע לשחרר את העכבר או החולדה בשטח פתוח הרחק מהישוב. הצבה של המלכודות בנקודות מדויקות היא חובה כדי למנוע מהמכרסמים הערמומיים להתחמק מהן.


3. הדברה

פתרון שנבחר רק כשאין ברירה אחרת וכשמספר העכברים גדול מכדי שאפשר יהיה להציב מלכודות ולתפוס את כולם בזמן סביר הואהדברת מכרסמים בבית או בעסק. פיזור הרעל חייב להתבצע בחוכמה, ועוד יותר חשוב להבין שהעכברים עלולים למות בכל מקום. כדי שלא להישאר עם פגר שמרקיב אט אט רצוי להיות ערניים בטווח הזמן הקרוב שאחרי ההדברה.


הדגשים החשובים לבחירת לוכד חולדות בזכרון יעקב

לכידה של חולדה מחייבת קודם כל לניסיון נרחב. בנוסף חשוב להכיר היטב את המכרסמים החכמים כדי להיות תמיד צעד אחד לפניהם, וכך להצליח ללכוד אותם. עוד דגש הוא הזמינות - נוכחות של חולדה בבית גורמת לחששות טבעיים ולכן מן הסתם רצוי שהלכידה תתבצע במהירות. חולדה בבית עסק עלולה להבריח לקוחות וגם לפגוע במוניטין של המקום. לוכד חולדות בזכרון יעקב שמעניק אחריות מלאה על השירות סומך על עצמו, ולכן גם אתם יכולים לסמוך עליו ללא שום חשש. המרכיב האחרון הוא המחיר - עם חברת הלוכד מובטחות לכם כל האיכויות החשובות שפורטו, וגם מחירים משתלמים לכל לכידה.


איך המכרסמים נכנסים לבית ואיפה הם מתחבאים?

עכברים יכולים לחדור אל מקומות המחיה שלנו דרך סדקים צרים במיוחד, חרכים מתחת לדלת, חלון שהושאר פתוח ועוד. גם חולדות יכולות לצוץ ממקומות שונים כולל חלונות ואפילו אסלות. מטרת ההגעה היא מזון ולכן המקום שאליו נמשכים המכרסמים הוא המטבח, אבל גם בעליות גג, מחסנים, תעלות מזגן וארונות אפשר להיתקל בהם. מקום מסתור אהוב נוסף הוא מאחורי המקרר וגם סדקים בקירות, כולל כאלה שנקראים זעירים, עלולים לאכלס עכברים. לוכד עכברים מומלץ בזכרון יעקב יעזור לכם להבין האם יש לכם עכברים בבית, מהן נקודות התורפה בבית/בעסק ואיך לספק לכך מענה.

אם נתקלתם בגללים של מכרסמים, כדאי להזמין לוכד. צואת עכברים נראית כמו גרגרי אורז שהשחירו, והגללים של החולדות הם בגודל של חרצני זיתים וגם כן בצבע שחור. גם סימני שיניים מעידים על נוכחות של עכברים או חולדות.


דוגמאות לשירותים שבוצעו ומחירים

לפניכם מספר דוגמאות לפעולות שביצענו כדי לאפשר לאנשי זכרון יעקב לישון בשקט. כדאי לציין כי לוכד עכברים 24 שעות בזכרון יעקב עשוי לגבות מחיר מעט גבוה יותר בשעות הלילה או בסופי שבוע.

שירות

תיאור הפעולה

המחיר שנגבה

לכידת עכבר בתעלת מזגן בזכרון יעקב

זוג צעיר ששמע קולות מהתעלה הזעיק אותנו. איתרנו עכבר שהיה תקוע בתעלה, הוצאנו אותו ביד ושחררנו בטבע.

250 ש"ח

הדברת חולדות בזכרון יעקב בחצר בית הספר

במהלך שיפוץ שבוצע בבית הספר הגיעו למקום 5 חולדות. לכדנו את כולן באמצעות מלכודות כלוב שפוזרו במיקומים אסטרטגיים.

500 ש"ח

לכידה של חולדה בשירותים של בית פרטי

הגענו בשעות הערב אחרי שבעלת הבית זיהתה חולדה. לכדנו את החולדה באמצעות לוכדן ושחררנו אותה בשטח פתוח.

300 ש"ח

לכידת עכברים במחסן של מפעל

ביצענו טיפול משולב שכלל הדברה והצבת מלכודות קפיץ. בנוסף סייענו לבעל המפעל לאטום את המחסן כדי שלא יגיעו עכברים אחרים

650 ש"ח