רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
קקי של עכבר או חולדה:

עודכן לאחרונה: 26/06/2022, 13:54
חולדה במטבח:

עודכן לאחרונה: 25/05/2022, 16:45
הדברת חולדות:

עודכן לאחרונה: 25/05/2022, 16:41
הרחקת חולדות:

עודכן לאחרונה: 20/04/2022, 17:01
חולדה ברכב:

עודכן לאחרונה: 20/04/2022, 16:27
מלכודת עכברים:

עודכן לאחרונה: 20/04/2022, 16:16

לוכד עכברים בחדרה

לוכד עכברים בחדרה - כי לאף אחד לא מגיע לסבול

עכברים וגם חולדות הם אורחים מאוד לא רצויים. אמנם בסרטים הם נראים חמודים, אבל במציאות הם עלולים להעביר לאדם חיידקים מסוכנים (למשל סלמונלה ולפטוספירוזיס) וגם לנשוך אתכם ואת חיות המחמד שלכם (בעיקר החולדות, כשהן מרגישות מותקפות). אם ראיתם אצלכם בבית או בעסק עכבר או חולדה, או אפילו אם אתם רק חושדים בנוכחות של מכרסם, אל תבזבזו זמן אלא הזמינו מיד לוכד עכברים בחדרה. חברת הלוכד מספקת שירותי לכידה 24/7, במחירים נמוכים ובאחריות מלאה, ולא פחות חשוב, בזמינות גבוהה כדי שלא תצטרכו לסבול אפילו דקה מיותרת.

לכידת עכברים בחדרה 24 שעות ביממה
הזמינו לוכד מהרגע להרגע מחיר החל מ-300 ש"ח
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
לכידת מכרסמים בחצר, בביוב, ברכב, באסלה ועוד
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים בחדרה 24 שעות ביממה


איך לוכד עכברים בחדרה פותר לכם את הבעיה?

יש שתי שיטות עיקריות ללכוד עכברים או חולדות: ביד או באמצעות מלכודות. היתרון העיקרי של השיטה הראשונה הוא המידיות שלה - ואם הזמנתם לוכד עכברים 24 שעות בחדרה, תוך זמן קצר מאוד תוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה בלי שום הפרעה. חשוב להדגיש: רק לוכד עכברים מיומן ומנוסה, שמצויד בכפפות עבודה, יכול ללכוד עכברים או חולדות ביד בלי להסתכן שלא לצורך - לא מומלץ לנסות זאת בעצמכם!

כשלא ניתן להשתמש בשיטה הראשונה, בעיקר בגלל שהעכבר מסתתר, הלכידה תתבצע באמצעות מלכודת. האפשרויות הן מלכודת חשמלית שהורגת את העכבר או החולדה במקום, מלכודת קפיץ שגם היא ממיתה את המכרסם ומלכודת כלוב שמשאירה את העכבר בחיים (ואז הלוכד משחרר אותו בשטח פתוח). כשיש יותר מעכבר אחד המלכודות שממיתות אותם עלולות להיות לא יעילות כי העכברים האחרים יזהו את הגוויה וידעו להיזהר.


למה עדיף ללכוד עכברים ולא לפזר רעל?

רוב המדבירים לא ממליצים על פיזור רעל. הסיבה לכך היא שהרעל לא ממית מיד את העכברים או החולדות, כך שלמעשה אין שליטה על המקום שבו יימצא הפגר. אם הרעל ישפיע כשהמכרסם במקום לא גלוי לעין, תוכלו לדעת שיש אצלכם בבית או בעסק פגר רק כשהוא יתחיל להסריח - חוויה לא נעימה ואפילו מסוכנת מבחינה תברואתית. רק כשאין ברירה אחרת, תתבצע הדברת עכברים בחדרה בדרך זו.


באילו מקרים כדאי להזמין לוכד עכברים בחדרה?

עכברים וחולדות הם מכרסמים חכמים מאוד ובעיקר מצטיינים במציאת מקומות מסתור. בין האפשרויות הנפוצות: מאחורי המקרר, בארון שמתחת לכיור, בתוך חורים קטנים בקירות, בתעלות המזגן, בעליית הגג, בפינה שקטה במרפסת השירות ועוד.

העכברים יוצאים מהחורים רק כשהם מרגישים בטוחים. בהתאם ייתכן שכלל לא תראו אותם, אלא רק סימנים לנוכחות שלהם:

√ סימני שיניים - על אריזות מזון, מאכלים שנשארו על השיש במטבח וגם פריטים שאינם אוכל כמו למשל כבלי חשמל (כי העכברים כל הזמן מחדדים שיניים).

√ גללים של עכבר - שנראים כמו גרגרי אורז אבל בצבע כהה. הגללים של החולדה כהים גם כן, ובגודל של חרצני זיתים.

√ רעשים בלילות - בעיקר הליכה/ריצה עם רגליים קטנות.

ניתן לשלוח אל לוכד עכברים מומלץ בחדרה תמונות (עם קקי של עכבר או חולדה וגם של סימני שיניים) בווטסאפ ולקבל תשובה מוסמכת האם אכן יש אצלכם מכרסם.

 

הזמינו לוכד חולדות בחדרה רק עם ניסיון!

המפתח העיקרי של לכידת חולדה בחדרה, במהירות ובהצלחה, הוא ניסיון (שרלוונטי כמובן גם לצורך לכידת עכברים). הסיבה לכך היא הערמומיות של המכרסמים - רק לוכדים שנמצאים תמיד צעד אחד לפני העכבר או החולדה, ויודעים לצפות את ההתנהגות שלהם, יכולים לנצח אותם בקרב המוחות ולסלק אותם מהבית שלכם בדרך היעילה ביותר.

פרט לניסיון מגיע לוכד חולדות בחדרה גם עם לוכדן - מוט מיוחד שמאפשר לכידת חולדות יעילה גם כשאי אפשר לעשות זאת ביד וכשאין סיבה לפזר מלכודות ולהמתין שהמכרסם ייכנס אליהן.

 

דוגמאות לשירותי לכידת עכברים בחדרה שביצענו

לכל מדביר חולדות בחדרה יש מן הסתם לא מעט סיפורים על קריאות שקיבל ועבודות שביצע. הנה מספר דוגמאות לעבודות שביצע הצוות המיומן של הלוכד:

למה הזמינו אותנו?

מה עשינו?

מה המחיר שגבינו?

עכבר קטן בגן ילדים בשכונת בית אליעזר

הגענו למקום תוך 20 דקות. העכבר הסתתר בפינת הבובות. לכדנו אותו מיד ביד, שמנו בכלוב ושחררנו אותו בטבע

300 ש"ח

חולדה בחדר שירותים בבית פרטי בשכונת נחליאל

שיחת טלפון שקיבלנו ביום שבת בבוקר. בעלת הבית הייתה לחוצה מאוד בגלל שראתה חולדה בשירותים. תפסנו את החולדה עם לוכדן ושחררנו אותה בשדה מחוץ לחדרה

400 ש"ח

מכת עכברים במפעל בחדרה

העובדים במפעל סיפרו לנו שכבר הרבה זמן יש עכברים במפעל, ושלאחרונה הם התרבו. ביצענו ניטור מלא של שטח המפעל, פיזרנו מלכודות באזורים שונים - ותוך שבוע המפעל היה נקי מעכברים

550 ש"ח

חולדה ברכב במרכז חדרה

נהגת מבוהלת סיפרה לנו שירדה מהרכב, וכשחזרה ראתה בתוכו חולדה. החולדה התחבאה מתחת למושב והלוכד המיומן שלנו זיהה אותה מיד, לכד אותה כדי שלא תברח לכביש ושחרר אותה בשטח פתוח מחוץ לעיר

350 ש"ח

 

בנוסף כולל השירות שלנו עצות פרקטיות לטובת הרחקת עכברים וחולדות מכל מקום, ובעיקר סתימת הפרצות שמאפשרות להם להגיע אליכם - כך שתוכלו לדעת בוודאות גם שהשטח נקי וגם שלא יגיעו אליכם מכרסמים חדשים.