חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בחולון

לוכד עכברים בחולון – מגיע מיד ולוכד על המקום

למה עכברים מגיעים לביתכם, איפה הם מסתתרים, כמה עולה להזמין לוכד עכברים בחולון והאם אפשר להזמין לוכד גם בלילה או בסוף השבוע? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות!

ראיתם עכבר שהבהיל אתכם? דבר ראשון, הירגעו – הוא מפחד מכם לא פחות מכמה שאתם מפחדים ממנו. דבר שני, הזמינו כמה שיותר מהר לוכד עכברים בחולון דרך חברת הלוכד, על מנת שנוכל להגיע אליכם מיד ונלכוד את העכבר בו במקום. אם מיקומו של העכבר יהיה ידוע, נוכל לתפוס אותו כבר עכשיו, אז נסו לשמור על קשר עין עם המכרסם ולוודא שלא יברח מהמקום שבו הוא מסתתר. אנחנו נגיע תוך זמן קצר, נתפוס אותו ונפטור אתכם מהצרה הזו.

 

לוכד עכברים בחולון 24 שעות ביממה
לוכד מנוסה מעכשיו לעכשיו מחיר החל מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה!
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

  לוכד עכברים בחולון מהיום להיום

 

מה מושך עכברים לבית?

יש 3 דברים שמושכים עכברים, והם מזון, מים ומחסה. אם העכברים יכולים למצוא את אחד או כמה מהם בביתכם, סביר להניח שהם יגיעו אליכם, לכן מומלץ למנוע זאת מהם ככל האפשר. זה אומר לשמור אוכל באריזות סגורות ובתוך ארונות סגורים, לפנות כל מקור של מים עומדים, לטפל בנזילות ולדאוג לסדר וניקיון ברחבי הבית. אם תעשו את זה, לא תצטרכו להזמין מדביר עכברים לביתכם, פשוט מכיוון שלא יהיה לעכברים מה לחפש אצלכם.

בתמונה - חולדה בחלון

לכידת חולדה בחולון


איך לוכד עכברים בחולון יודע איפה העכברים מסתתרים?

העכברים יסתתרו בכל מקום שאליו לא תוכלו להגיע ושבו לא תוכלו לראות אותם, ולמעשה כל מקום שכזה צריך להיות חשוד כאזור מסתור של עכבר. זה כולל אזורים בבית שאתם ממעטים להגיע אליהם, כמו עליית הגג, המרתף או המחסן, וגם אזורים אחרים שלא תשלחו לשם את ידכם, כמו למשל מאחורי רהיטים ומכשירי חשמל. לוכד עכברים מומלץ בחולון שיגיע לביתכם ידע בדיוק איפה לחפש את המכרסמים האלה כדי לתפוס, בלי להשאיר להם סיכוי לברוח.


כמה עולה לכידת עכבר בחולון?

אנחנו מזמינים אתכם להרים אלינו טלפון ולקבל הצעת מחיר ללא התחייבות בהתאם למקרה הספציפי שלכם. אם אתם מעוניינים לדעת כמה אמורה לעלות לכידה, איגדנו לכם כמה דוגמאות ללכידות שונות שעשינו בעיר ושיראו לכם למה אפשר לצפות מבחינת מחירים לשירותי לכידה.

איפה נמצאו עכברים?

איך לכדנו את העכברים?

כמה זה עלה?

לכידה של עכבר בתעלת מזגן

הדיירים בבית סיפרו שהם שומעים רעשים מהמזגן וחשדו שיש שם עכבר.

אכן נמצא עכבר במזגן, וגם גללים. תפסנו את העכבר בעזרת מלכודת כלוב וניקינו את הגללים שלו.

450 ₪

לכידת עכברים בעליית גג

הסתתרו הרבה עכברים מתחת לגג רעפים שלא ניגשו אליו במשך שנים.

נמצאו 6 עכברים – אחד לכדנו עם לוכדן כשעלינו לעליית הגג, ואת 5 הנותרים תפסנו עם מלכודות קפיץ וכלוב.

600 ₪

לכידת עכבר במחסן

הגענו למחסן עמוס פריטים שברור שהסתתרו בו עכברים, שכן ניתן היה לראות את הגללים שלהם.

מרוב עומס הפריטים היה קשה מאוד לאתר את העכברים ולתפוס אותם באופן ידני. השארנו מלכודות קפיץ ותפסנו 3 עכברים.

550 ₪

לכידת עכברים במסעדה

הגענו בדחיפות להדברה במסעדה בעיר, שנמצא בה עכבר.

תפסנו את העכבר מהר מאוד בידיים וסילקנו אותו מהאזור.

300 ₪

 

לוכד עכברים מומלץ בחולון זמין לשירותכם

גם אם עכשיו אמצע הלילה, אל תחששו להתקשר אלינו ולהזמין אליכם לוכד ברגע זה. אנחנו זמינים בכל רגע ונשמח להציל אתכם מהבהלה שגרם לה המכרסם – בין אם צריך ללכוד עכבר ובין אם צריך ללכוד חולדה. חשוב לנו שתרגישו בטוחים בביתכם, ונעשה את כל המאמצים האפשריים כדי להגיע אליכם כמה שיותר מהר – גם בלילה וגם בסוף השבוע. לוכד עכברים עם ניסיון תמיד כאן לשירותכם.