רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בחיפה

לוכד עכברים בחיפה הפתרונות המתקדמים ביותר

מצאתם גללי עכברים מאחורי המקרר? ראיתם חולדה מתרוצצת בגינה? צאו מהפאניקה והתקשרו אל הלוכד. אנו ערוכים לספק שירותי לכידת עכבר או לכידת חולדה בחיפה בכל שעה לאורך היממה ובמחיר מצוין! אז איך תדעו שיש לכם עכברים בבית? כיצד לוכדים אותם? האם זה כרוך בשימוש ברעל? כל התשובות נמצאות כאן.


לוכד עכברים בחיפה 24 שעות ביממה
לוכד חולדות בחיפה מחיר החל מ-300 ש"ח
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
לכידת חולדות במשרד, במטבח, בגינה, בבית ועוד
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים בחיפה


עכבר חצוף, אולי תעוף? מקומות המסתור הסודיים של העכברים

עכברים וחולדות נחשבים למזיקים נפוצים מאוד בסביבת האדם, אבל גם ליונקים אינטליגנטיים למדי. הם פולשים לבתים וחצרות כדי לחפש מקורות מים, מזון וקינון (לצורך התרבות) ומתמקמים בנקודות מסתור כמו פתחים וחריצים בין הקירות, עליית הגג, המרתף, המחסן ותעלות המזגן. חולדות מסוגלות לעבור גם דרך צנרת הביוב ולטפס על עצים שמהם ניתן לעבור לגג. המכרסמים מנסים לצאת ממקום המחבוא אל מאגרי המזון בבית, מה שעשוי לגרום לכם למצוא אותם גם במטבח. איך יודעים שיש עכבר בבית? בדקו כאן!


לוכד חולדות בחיפה 

 

איפה מתחבאים חולדות ועכברים?

אחרי שהחולדות והעכברים מצליחים לחדור לתוך הבית, הם מוצאים לעצמם מקומות מחבוא לא שגרתיים. הם יכולים להתחבר בתוך ארונות המבטח, או בתוך גומחות וחורים בקירות בית. הם יכולים להתחבא אפילו בתוך התעלות של המזגן. לכן, אם יש חשד להימצאות חולדות או עכברים, כדאי לקרוא למדביר עכברים מקצועי שימצא אותם, יזהה את מסלול התנועה שלהם ויציב מלכודות יעילות. ככלל, למעט מקרים חריגים, ההעדפה היא ללכוד את המכרסמים ולא להרוג אותם.


באיזה שלב תצטרכו לוכד עכברים בחיפה?

אם זיהיתם רעשי כרסום, מצאתם גללי מכרסמים מאחורי רהיטים גדולים (מקרר או תנור לדוגמה) ואפילו הבחנתם במכרסם עצמו, עליכם להזמין לוכד עכברים בחיפה. העכברים נגועים במחלות רבות, המועברות לאדם בנשיכה ובחשיפה לצואה. בנוסף, לפעמים על גופם מתגוררים טפילים שונים, שעשויים להזיק לכם ולחיות המחמד. מסיבות אלו, חשוב להדביר את המקום בהקדם האפשרי ולפעול כבר ברגע שזיהיתם את אחד או יותר מסימני הזיהוי.

 

איך מתבצעת לכידת עכבר בחיפה?

כאשר מדביר עכברים מגיע לשטח, הוא בודק תחילה את סימני הזיהוי הקיימים. אם העכבר עצמו זוהה, הלוכד יבקש לדעת לאיזה כיוון הוא פנה. אם נמצאו סימני כרסום או גללי מכרסמים, הלוכד יוכל לקבוע על פי הסוג והכמות האם מדובר בעכברים או חולדות ובכמה מהם מדובר.

בשלב זה, מנסים להתחקות אחרי נתיבי ההליכה של העכבר ולמצוא את השבילים הקבועים שלו ממקום המזון לנקודת המסתור. ברגע שנמצאו הנתיבים, לוכד עכברים מנוסה יניח לאורכם מלכודות עם פיתיון אכיל כלשהו. מכרסמים ניחנו בחוש ריח מפותח במיוחד ולכן יצאו עוד באותו היום כדי ללקט את הפיתיון. בשלב זה, המלכודת תיסגר עליהם והם יישארו בפנים. רק לאחר הגעתו של לוכד עכברים מומלץ בחיפה למקום פעם נוספת, הוא ידאג לאסוף את המלכודת ולשחרר מתוכה את העכבר באופן הומני בשטח פתוח, ללא פגיעה וללא המתה.

 

האם מותר לפזר רעל נגד עכברים בחיפה?

בעבר היה נהוג לבצע הדברות רבות עם חומרים כימיים רעילים, שהתבררו כמסוכנים בחשיפה לאדם. כתוצאה מכך, התגבר הצורך באמצעי הדברה ירוקה שאינם מסכנים את הסביבה ובריאות האדם. ועם זאת, כאשר מדובר בכמות עכברים משמעותית או בעכברים שחדרו לגינה למשל, רק פיזור רעלים יוכל להתגבר עליה בהצלחה.

את הרעל רשאי לפזר מדביר חולדות ועכברים מקצועי בלבד, בעל רישיון והסמכה מתאימים מהמשרד להגנת הסביבה ובחומרים והמינונים המאושרים לשימוש מטעם משרד הבריאות. אם מדובר בעכברים בבית עם ילדים או בגינה שבה שוהות חיות מחמד, נדאג ללכידה באמצעות תיבות האכלה סגורות עם פיתיון מורעל, שרק המכרסמים מסוגלים לחדור אליהן ולהיחשף לרעל.


הדברת חולדות בחיפה והחזרת החיים לקדמותם

הדברת חולדות הופכת לעניין חיוני ברגע שהן חודרות הביתה. זאת בגלל הריבוי הטבעי הגבוה שלהן, שעלול להפוך אותן לבעיה של ממש בתוך זמן קצר. מצד שני, האופציה להרעיל את החולדות היא למעשה האפשרות האחרונה שבה יבחר מדביר מקצועי. החולדות מתרכזות בתוך בורות ביוב, וקשה מאד עד בלתי אפשרי לאתר אותן אחרי ההרעלה. מה שזה אומר בעצם הוא שהן עלולות למות, להסריח ולזהם את כל הסביבה. לכן, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא ללכוד חולדות שנמצאות בתוך בניין או בית ולהחזיר את החיים לקדמותם.


איך מבצעים הדברת עכברים בחיפה באופן מקצועי?

גם עכברים, בדומה לחולדות, הם יצורים בעלי אינטליגנציה גבוהה יחסית. הם מסוגלים מהר מאד לזהות חומרים או פיתיונות מרעילים ולהימנע מלאכול אותם. על כן, השאיפה היא להרחיק גם עכברים, וגם זה מוקדם ככל האפשר לפני שהם יתרבו. בנוסף, אם יש צורך חשוב לבצע טיפול בגג רעפים ובאזורים אחרים שדרכם יכולים העכברים לחדור לתוך הבית. חשוב לתקן גם סדקים בקירות, בצנרת המים והביוב ובמקומות נוספים שמהם הם יכולים להיכנס לתוך הבית.  

 

לוכד חולדות בחיפה 24/7 לשירותכם

עכברים הם יצורי לילה מובהקים ולכן המפגש איתם מתקיים בעיקר בשעות החשכה. אנו זמינים לקריאות מכם לאורך כל שעות היממה ונוכל לשלוח לוכד עכברים בחיפה 24 שעות שיפעל לאיתור ולכידת המכרסמים באותו הלילה, ללא המתנה מיותרת מצדכם. אנו מתחייבים לשירות מהיר, אדיב ומקצועי בכל שעה ויום, כולל סופי שבוע, חגים ומועדים, בין אם מדובר בלכידת עכברים או הדברת מכרסמים. בנוסף ניתן להתייעץ עם לוכד חולדות בחיפה טלפונית לפני הגעתו, כדי לקבל פתרונות מהירים לזיהוי נוכחות של מכרסמים בבית.

 

מתי צריך הדברת חולדות בחיפה?

בכל מקרה שבו מתגלה חולדה, גם בבית וגם בעסק, מומלץ לבצע הדברה באופן מידי. אף חולדה לא תיעלם מעצמה, ובמיוחד לא אם היא מוצאת מזון נגיש ובשפע עבורה. בנוסף, חולדות שמרגישות מאוימות עלולות לנסות לתקוף גם בני אדם וגם חיות מלמד, ולכן אסור להתעלם מהנוכחות שלה (גם אם היא "רק" במחסן או בחצר).


איך להדביר עכברים בחיפה במהירות?

הבסיס לטיפול מהיר ויעיל בבעיית עכברים הוא ניסיון. אנחנו יודעים איפה הם מתחבאים, אנחנו יודעים לזהות מראש את נתיבי התנועה שלהם ובהתאם אנחנו יודעים איך ואיפה להציב את המלכודות או את תיבות ההאכלה כך שהבעיה תיפתר תוך זמן קצר ככל האפשר.


 

שאלות ותשובות על לכידה והדברת עכברים בחיפה

כדי שהשטח יהיה נקי מהמכרסמים הקטנים גם בעתיד, אנחנו נאתר עבורכם את המקומות שדרכם הגיעו העכברים, ונמליץ לכם על פתרונות אפקטיביים שיחסמו את הדרך.
רוב אנשי המקצוע לא ממליצים על אמצעי זה, מפני שהוא גורם סבל נוראי לעכבר ועלול לייצר גם מראות קשים עבורכם.
גללים של עכבר מזכירים גרגרי אורז, אבל בצבע כהה. גללים של חולדות נראים כמו חרצנים של זיתים, גם כן בצבע שחור.
כשמשחררים את החולדה או העכבר במרחק של ק"מ ומעלה מהמקום שבו נתפסו, אין סיכוי שהם יחזרו אליכם.