שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים ביבנה

לוכד עכברים ביבנה - מקצוענות, זמינות ומחירים הוגנים

בשטחים הפתוחים שסביב יבנה חיים עכברים רבים וגם לא מעט חולדות. החולדות נמצאות גם מתחת לפני הקרקע, בתעלות הביוב ובמחילות שהן חופרות לעצמן. המזון הרב שיש בבתים ובעסקים של בני האדם מושך את המכרסמים השונים, ולכן מפגש עם עכבר או חולדה הוא לא אירוע נדיר - אבל כן אירוע לא נעים שמחייב מציאת פתרון מהיר. אנחנו מספקים שירות לוכד עכברים 24 שעות ביבנה, וגם חולדות כמובן, על בסיס ניסיון של יותר מ-15 שנים ובאחריות מלאה. בנוסף אנחנו מתחייבים לזמינות גבוהה כולל הגעה מידית במקרה הצורך ועל מחירים נמוכים.

 

לכידת עכברים ביבנה עם 100% הצלחה!
מתחייבים לפתור את הבעיה
לוכד חולדות ביבנה החל מ-300 ש"ח
מחפשים לוכד מעכשיו לעכשיו? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 

לוכד עכברים ביבנה בזמניות 24 שעות


למה חשוב להזמין לוכד עכברים ביבנה ולא לנסות לתפוס את העכבר לבד?

עכבר הוא מכרסם קטן מאוד. האורך שלו, בלי הזנב, הוא בסך הכל 7-8 ס"מ, בערך כמו אצבע של אדם בוגר. לכאורה אפשר לתפוס אותו בקלות - אבל בפועל זו משימה ללוכד עכברים מקצועי בלבד. עכברים הם חכמים וחמקמקים, ומצד שני עלולים לנשוך כשהם מרגישים מאוימים. אם תנסו להתמודד לבד עם הבעיה, רוב הסיכויים שהעכבר יצליח להתחבא ועדיין יישאר אצלכם בבית או בעסק. רק לוכד עכברים ביבנה עם ניסיון יודע איך להיות תמיד צעד אחד לפני המכרסמים הזריזים וכך להשאיר לכם בית ללא אורחים לא רצויים.


איך מתבצעת הדברת עכברים ביבנה?

הדברת מכרסמים היא למעשה לכידתם. שימוש ברעל עכברים אינו מומלץ, וזאת מהסיבה הפשוטה שהוא עלול לפגוע גם בבני אדם ובחיות מחמד. מעבר לכך, רוב סוגי הרעלים לא הורגים את העכבר במקום אלא רק כעבור מספר ימים - והתוצאה עלולה להיות פגר של עכבר במחילה נסתרת, מאחורי המקרר ואפילו בתעלה של המזגן, ובקיצור: מפגע תברואתי חמור.

לוכד עכברים מומלץ ביבנה יציע לכם מספר סוגי כלובים, חלקם כאלה שממיתים את העכבר מיד (בלי שיסבול) וחלקם כאלה שמשאירים את בעל החיים בחיים (לאחר מכן הלוכד חוזר, לוקח את הכלוב עם העכבר לשטח פתוח ושם משחרר אותו).


הדברת חולדות ביבנה בביוב או בגג רעפים

באופן דומה לטיפול במכת עכברים, גם מדביר חולדות ביבנה יבצע בדרך כלל לכידה - אלא אם כן מדובר על מספר גדול של חולדות, או כשהן נמצאות במקום לא נגיש. אם למשל יש מכת חולדות בבניין והמדביר מזהה שמקור הבעיה הוא בביוב, הפתרון יהיה שימוש בפיתיונות מורעלים בתוך תיבות האכלה. החומרים הרעילים פוגעים ביכולת קרישת הדם אצל החולדה, ולכן היא תמות תוך מספר ימים.


תוך כמה זמן לוכד חולדות ביבנה משלים את המשימה?

יש 3 דרכים אפשריות לבצע לכידת חולדה ביבנה: ביד, בעזרת מוט מיוחד שתופס את החולדה ועל בסיס הצבת מלכודות בנקודות אסטרטגיות.

בשיטה הראשונה ובשיטה השנייה הלכידה מתבצעת באופן מידי, כשהלוכד כמובן מוגן מפני נשיכות ושריטות. פעולה בשיטות אלה מחייבת כמובן את מציאת החולדה וגישה אליה. במקרים אחרים ניתן להציב מלכודות ברחבי הבית או העסק, במקומות שבהם הלוכד יודע שהחולדה תעבור על סמך הניסיון שלו.

כמו אצל עכברים, לוכד חולדות ביבנה מציע גם מלכודות שהורגות את המכרסם וגם כאלה שמשאירות אותו בחיים (לשחרור בשטח פתוח ע"י הלוכד).


איך אפשר לדעת שיש לכם מכרסמים בבית או בעסק?

עכברים וחולדות מסתתרים במחסנים, מטבחים (למשל מאחורי המקרר או בירכתי הארון שמתחת לכיור), בארונות במרפסות שירות, בתעלות המזגן, בסדקים בקירות (העכברים), בעליות גג והחולדות יודעות גם לשחות ולכן עלולות להגיח מהאסלה. כמו כן חולדות יודעות לטפס על חלק מהקירות ולכן לפעמים הן מופיעות בין החלון לתריס.

בכל המקרים הנ"ל חשוב להזמין מיד שירות הרחקת חולדות ועכברים - גם כדי למנוע נזקים למזון ולפריטים אחרים, וגם כדי לא להסתכן בזיהומים שמעבירים המכרסמים (סלמונלה, לפטוספירוזיס ועוד).


מקרים שבהם חברת הלוכד טיפלה בהצלחה ביבנה

במשך יותר מ-15 שנים ביצענו מספר רב מאוד של הדברת מכרסמים. הנה כמה מהמקרים היותר זכורים לנו:

הבעיה שעבורה קראו לנו

איך פתרנו את הבעיה?

מחיר

חולדה בגג רעפים בבית פרטי בשכונת נווה אילן

הצבנו במקום תיבת האכלה עם פיתיון רעיל. לאחר מספר ימים חזרנו כדי לפנות את הפגר של החולדה ולבצע חיטוי יסודי בגג

450 ש"ח

עכברים במחסן של סופרמרקט ביבנה

הגענו ביום ראשון בשעת בוקר מוקדמת מאוד מיד לאחר שקיבלנו קריאה. זיהינו קבוצת עכברים. תפסנו את כולם באמצעות מלכודות והסברנו למנהל איך הם הצליחו לחדור למקום כדי שיוכל לאטום את הפרצה

420 ש"ח

3 חולדות במקלט של בניין משותף בשכונת נאות בגין

לכדנו אותן עם לוכדן (מוט מיוחד) ושחררנו אותן בשטח פתוח

400 ש"ח

עכבר בדרת מגורים בשכונת רמות בן צבי ביבנה

הפתרון היה שימוש במלכודת כלוב, ולאחר מכן שחררנו את העכבר בשטח פתוח

220 ש"ח