שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 27/02/2024, 20:20
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10
תיבות האכלה לחולדות:

עודכן לאחרונה: 09/11/2023, 14:45
מה לשים במלכודת עכברים או חולדות?:

עודכן לאחרונה: 31/10/2023, 14:12

לוכד עכברים ביהוד

לוכד עכברים ביהוד ואיך לוכדים עכברים במהירות

אחת הבעיות הבלתי צפויות שעלולות להתעורר בווילות, בתים משותפים ומבנים שונים היא חדירה של עכברים לתוך המבנה. לוכד עכברים ביהוד יפעל בצורה מקצועית, בדרך לסילוק העכבר או לחילופין הדברה יעילה שלו. מהו לוכד עכברים? איך קורה שהעכברים מצליחים לחדור לבית גם אחרי פעולות מניעה מפורטות? איפה עכברים מסתתרים בתוך הבית? היכן ניתן למצוא לוכד עכברים מקצועי ומנוסה? להלן התשובות.

לוכד עכברים ביהוד בזמינות מיידית!
לכידת חולדות ברכב, באסלה, בביוב, בארון ועוד
הזמינו לוכד עם ניסיון מחיר החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים ביהוד 24 שעות

לוכד עכברים מומלץ ביהוד ואופי העבודה שלו

לכידת עכברים היא תחום התמחות ייחודי. אופי העבודה של לוכד עכברים 24 שעות ביהוד הוא מקצועי מאד, ומבוסס על לימוד מעמיק של התחום וחקירה של התנהגות מכרסמים, בדגש על חולדות ועל עכברים. העבודה של לוכד עכברים מנוסה מתחלקת ל-3 חלקים:

1. זיהוי מקום המסתור: זיהוי מקום המסתור שבו יכולים עכברים להסתתר הוא מלאכת מחשבת של לימוד האופי וההתנהגות שלהם.

2. לכידת עכברים: פיזור מלכודות באופן שיביא ללכידה של עכברים ויפחית או יחסל את הנוכחות שלהם במבנה, בבית או בכל מקום אחר.

3. זיהוי עכברים שלא נלכדו: בשלב שאחרי פיזור המלכודות, טורח המדביר לזהות אם קיימים עכברים בנוסף על אלה שנלכדו במלכודות השונות. אם זוהו עכברים כאלה, ייתכן ויהיה צורך לבצע הדברה שלהם באמצעות רעל.


איך לוכד חולדות ביהוד מבצע את העבודה?

מי שהמקצוע שלו הוא לכידת עכברים וחולדות, לומד מהר מאד את אופן ההתנהגות של החולדות ואת ההעדפות שלהן. כל לוכד חולדות ביהוד לומד כבר בתחילת הדרך שהחולדות אינן בוחלות בשום מזון ויכולות לחיות כמעט בכל מקום ובכל תנאי. עם זאת, יש לחולדות הרגלים קבועים המסגירים את מקומות המסתור שלהן. אחד המאפיינים המייחדים את החולדה במובחן ממכרסמים אחרים, היא רמת האינטליגנציה הגבוהה והיכולת שלה ללמוד מניסיונם של אחרים. לכידת חולדה ביהוד מתבצעת תוך ניסיונות להונות אותה ולגרום לה לנגוס מפיתיון. הבעיה היא שאם חולדה אחת נוגסת בפיתיון ונפגעת, כל החולדות האחרות פשוט יימנעו מלעשות טעות דומה.


מה חשוב לדעת על עכברים כשמבצעים הדברת עכברים ביהוד?

המאפיין העיקרי של עכברים הוא כאמור היכולת של העכבר ללמוד ולהסיק מסקנות. לדוגמה, היכולת של עכבר לזהות את הקשר בין אכילה של חומר כל שהוא לבין מוות. היכולת הזאת אצל עכברים, ובמיוחד אצל חולדות, היא הגורם המכריע לכך שמרבית המומחים העוסקים בתחום של הדברת חולדות נמנעים בדרך כלל מלנסות ולהרעיל אותם. ההעדפה היא ללכוד אותם, ולאחר מכן להחליט מה עושים בהם.


למה הדברת חולדות ביהוד לא תמיד מומלצת?

החולדות, כמו העכברים, הן בעלות אינטליגנציה גבוהה ויכולת לזהות במהירות גורמי סיכון כגון פיתיונות רעילים. לכן גם מדביר חולדות ביהוד יעדיף בדרך כלל לזהות את מסלול התנועה של החולדות שהצליחו להסתנן לתוך המבנה ולפזר מלכודות במטרה ללכוד אותן. סיבה נוספת להעדפה של שיטת הפעולה הזאת היא שחולדות שאכלו פיתיונות מורעלים אינן מתות במקום. לפעמים הן מתות במקומות שבהם קשה למצוא אותן, מה שמוביל להתפתחות של מפגע ריח ומפגע תברואתי משמעותי.


איפה מכרסמים אוהבים להסתתר?

חולדות, עכברים ומכרסמים בכלל עשויים להגיע למקומות שונים במבנה. אחד המקומות החביבים עליהם הם גגות רעפים ובורות ביוב בבתים ובניינים ישנים. המקומות הללו משמשים מקומות מסתור מצוינים, שמהם יוצאים המכרסמים ללקוט מזון. במרבית המקרים, מכרסמים שונים בדגש על חולדות, ימצאו את מזונם במקומות המסתור עצמם. לפיכך, הצעד הראשון בדרך לביצוע הדברת מכרסמים וכן הרחקת חולדות הוא זיהוי מדויק של מקומות המסתור שלהן.

 

הדברת ולכידת מכרסמים מחירים מומלצים

עכברים וחולדות חודרים לתוך במים או מבנים אחרים, בעיקר משום שהדבר אפשרי. האפשרויות נובעות מצינורות ביוב פגומים, קירות סדוקים או מחוררים ובכלל מבנים שהתחזוקה שלהם לקויה. בשנים האחרונות, בעקבות חפירות שבוצעו בדרך לבניית הרכבת הקלה, נפגעו מקומות מסתור של עכברים וחולדות. החולדות עלו אל פני השטח ובמקרים רבים חדרו לבתים ולמבנים אחרים. חולדות ועכברים מגיעים למחסנים, לתעלות המיזוג, לעליית הגג ואפילו לארונות המטבח. חולדות ועכברים יכולים להסתתר מאחורי המקרר, באסלה בשירותים ובתוך חורים בקירות, או במרווחים שבין קירות שונים בתוך הבית.

להלן רשימת מקרים שבהם טיפלו מדבירים בעכברים שחדרו לבתי מגורים:

איפה נלכד העכבר

מה אופי העבודה שבוצעה

מחיר הדברה או לכידה

עכבר בתעלת מזגן ביהוד

הגענו בשעות הערב, בעקבות תלונה על רעשים במזגן. גילינו סימנים המעידים על חולדות בתעלת מזגן. פיזרנו מלכודות עם פיתיונות. למחרת בבוקר הגענו ואספנו שתי חולדות שנלכדו. כמו כן אטמנו את החוק שממנו חדרו העכברים לתעלת המזגן.

ס"ה מחיר 300 ₪ + מע"מ לכל חולדה שנלכדה

עכבר במזווה 

הגענו לבקשת הלקוח בשעות הצהריים. בבית מזווה גדול ולפי הגללים וסימנים אחרים הבנו שאכן יש עכבר במקום. פיזרנו מלכודות במסלול ההתקדמות המשוער של העכברים. למחרת אספנו שני עכברים, בדקנו ואטמנו את החור ממנו חדרו העכברים. כמו כן המלצנו לדיירי הבית לאטום טוב יותר את המזון במזווה.

ס"ה מחיר 400 ₪ + מע"מ

עכבר בקיר 

עכברים הצליחו להיכנס בין הקיר הדקורטיבי בסלון לבין הקיר של הבית. הגענו שעתיים אחרי הקריאה, בשעות אחרי הצהריים. בבדיקה ולפי סימנים שונים הבנו שיש חולדות בקיר. הצבנו מלכודות ונלכד עכברוש אחד גדול. בנוסף, אטמנו את החורים שדרכם חדר העכברוש לקיר.

ס"ה מחיר 250 ₪ + מע"מ

עכבר בגג רעפים

דיירי בית דו קומתי הזמינו אותנו בעקבות רעשים בגג הרעפים. זיהינו נוכחות של עכברים. פוזרו מלכודות לאורך מסלול התנועה של העכברים. נלכדו שני עכברים קטנים, שהצליחו לחדור ככל הנראה דרך נקב בגג הרעפים. אחרי הלכידה, נסתם גם החור בגג.

ס"ה מחיר 500 ₪ + מע"מ עבור לכידת 2 עכברים

אם יש לכם עניין ללכוד עכברים שחדרו לבית, להרחיק או להדביר אותם, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת והלוכדים של הלוכד יחזרו אליכם בהקדם. הם יזהו את נקודת החדירה של העכברים, יפזרו מלכודות או פיתיונות, בהתאם למצב ולצרכים וידבירו את הפולשים הבלתי רצויים.