אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בירושלים

לוכד עכברים בירושלים - מתחייבים ל-100% הצלחה!

מחפשים לוכד עכברים בירושלים? אצלנו תקבלו לכידה מהירה, מקצועית ובאמצעים המתקדמים ביותר בשוק. השירות שלנו ניתן 24 שעות ביממה, בכל שכונה בעיר וההמלצות עלינו מדברות בעד עצמן. הזמינו אותנו ומיד תיווכחו שלא רק שנשיג 100% הצלחה במיגור כל העכברים, אלא שגם השירות איכותי והמחיר משתלם לכל כיס.


לכידת עכברים בירושלים 24 שעות ביממה
לוכד חולדות בירושלים החל מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה
זקוקים ללוכד דחוף? 30 דקות הגעה בלבד!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים בירושלים מעכשיו לעכשיו

מסלקים מכרסמים לצמיתות רק עם לוכד עכברים בירושלים

עכברים נחשבים למכרסמים מזיקים. הם יוצאים ממחבואם בלילה כדי לחפש אחר מזון ומותירים אחריהם הפרשות הנגועות בחיידקים רבים (מועברים גם בנשיכה). החיידקים הללו עשויים לגרום לזיהומים ומחלות מעיים רבות אצל האדם. בנוסף, כל מפגש עם מכרסמים בבית או בגינה נחשב לחוויה מבעיתה למדי, כאשר הימצאותם בבתי עסק כמו מסעדות או אולמות אירועים עלולה להביא לסגירה זמנית של המקום מחשש למחדלי תברואה.

כדי לוודא שהמכרסמים יעזבו את המקום בהקדם ולפני שהנזק התברואתי יגדל, פנו אלינו ונדאג לשלוח לוכד עכברים 24 שעות בירושלים שיטפל בבעיה בהצלחה, בכל שעה ויום.

לכידת חולדה בבית בשכונת ארנונה בירושלים

לכידת חולדה בירושלים


איך מוצאים לוכד עכברים מומלץ בירושלים?

כדי להזמין לוכד עכברים, מספיק לבצע חיפוש בגוגל ולקבל מאות תוצאות. ועם זאת, לא כל לוכד שמציע לטפל בבעיית העכברים אצלכם יעשה זאת בהכרח מכוח ההנחיות המפורשות של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, שקובעות מתי מותר ואסור לפזר רעל להמתת מכרסמים. אם דרוש לכם מדביר עכברים, וודאו שהוא בעל רישיון והסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה ושבידו ניסיון רב לטיפול בבעיית מכרסמים בתוך דירת מגורים, חצר או מקום שבו מאוחסן מזון.

 

כך תגלו אם יש עכברים בבית

משפחת המכרסמים נחשבת לאינטליגנטית במיוחד. העכברים והחולדות (עכברושים) שמגיעים לסביבת האדם, יעדיפו להתמקם בנקודת מסתור אפלולית שבה אי אפשר לראות אותם, כמו חריצים בין הקירות והפנלים, תעלות מזגן, עליית הגג או המחסן. אזורים אלו משמשים בין היתר גם כשבילי ההליכה ממקום המחבוא למזון עצמו. על כן אתם עשויים לגלות עכבר או חולדה "על חם" גם במטבח או המזווה.

אם ברצונכם לוודא האם צריך להזמין לוכד חולדות בירושלים, נסו לאתר את אחד או יותר מהסימנים הבאים:

√ ישנם קולות כרסום או ציוצי עכברים (המופקים לצורך תקשורת עם בני מינם) בעיקר בשעות הלילה. במקרים מסוימים, יתכן שתשמעו גם קולות חיטוט ונבירה בפח או טיפופי רגליים בגג הרעפים או תעלת המיזוג. במקרים אחרים, ייתכן שחיית המחמד שלכם בבית תהפוך לחסרת מנוחה ותזזיתית מאוד.

√ איתרתם אריזות מזון פתוחות או מפוזרות, או סימני כרסום ונשיכה על חפצים שונים.

√ קיימות הפרשות ריריות לאורך אחד או יותר מקירות הבית / הפנלים. זו למעשה שביל ההליכה של המכרסם.

√ ישנה צואה הפזורה מאחורי רהיטים גדולים כמו הספה והמקרר. עכבר בודד מפיק עד 100 גללים ביום, לכן אם זיהיתם כמות גדולה מכך, סביר שאתם סובלים מאוכלוסייה שלמה ותאלצו להזמין הדברת חולדות בהקדם.


איך כדאי לבצע הדברת חולדות בירושלים?

הדברת חולדות בבורות ביוב מתבצעת באמצעות רעל. אי אפשר כמובן סתם לפזר רעל בתוך בור ביוב - אלא יש להשתמש בפיתיונות עם ציפוי מיוחד שמגן עליהם. במקביל כולל השירות שלנו ניטור מקיף בשטח הבניין כדי לוודא שלא מסתתרות בו חולדות. אם מתגלות חולדות שכבר הגיחו מהביוב נלכוד אותן מיד, ובמקרים אחרים נציב בחצר, בסמוך לבורות הביוב, תיבות האכלה ובתוכן פיתיונות עם רעל. אם הונחה תיבת האכלה, וחולדה נגסה בפיתיון עם רעל, היא תמות תוך 3-5 ימים. בהתאם חשוב מאוד לוודא שבפרק זמן לא נגרמות הרעלות משנה עקב מגע של בעלי חיים אחרים (כלבים, חתולים, ציפורים) עם הפגר של החולדה. אנחנו כמובן נגיע ונפנה מיד את החולדות המתות ונמליץ לכם על צעדים פשוטים שימנעו הגעת חולדות חדשות.

חולדה שנתפסה במלכודת בדירה בירושלים

לכידת חולדה בירושלים


הדברת עכברים בירושלים בגג רעפים – הקושי העיקרי

עוד מקום מועד לפורענות הוא גג רעפים. החללים הגדולים שמתחת לגג רעפים הם מקום מסתור מצוין לחולדות וגם לעכברים. גם כשמדובר על בית פרטי וגם על בניין עם מספר קומות, בני אדם כמעט ולא מגיעים אל האזור שמתחת לגג, ולכן המכרסמים מרגישים בו בטוחים. הבעיה היא שמהגג הם יורדים כמובן לשטחי המחייה של בני האדם כדי לחפש מזון. עקב קשיי הגישה לגג הרעפים הדברת מכרסמים במקום כזה מבוססת על הצבת מלכודות - או כאלה שהורגות את העכברים ואז נבוא כדי לפנות את הפגרים, או כאלה שלוכדות אותן בתוך כלוב ואז נבוא שוב כדי לקחת איתנו את הכלוב עם העכבר ולשחרר אותו בשטח פתוח.


למה להזמין לוכד חולדות בירושלים אצלנו?

בעיקר את הלכידות מבצעים עם מלכודות, אך במקרים מסוימים ניתן לחסל את המכרסמים גם על ידי פיזור רעלים. אם ישנם עכברים בתוך הבית, לוכד עכברים מוסמך יעדיף להימנע מלהמית אותם מאחר וקיים חשש למוות במקום מסתור לא ידוע. השימוש במלכודות מתאים גם כאשר צריך לבצע לכידת חולדה בירושלים שאותרה כבודדת. אם מדובר במקום שיש בו אוכלוסייה גדולה כמו חדר פחים, מחסן או חצר ללא חיות מחמד, ניתן להשתמש ברעל בתוך תיבות האכלה. הלוכדים שלנו תמיד יוודאו כעבור מספר ימים שהמקום נוקה לחלוטין ממכרסמים ושהם הורחקו מהמקום לצמיתות.


שאלות ותשובות לפני הדברה ולכידת מכרסמים בירושלים

עכברים שמגיעים לבית או עסק בירושלים עלולים להעביר לנוכחים חיידקים מסוכנים כמו סלמונלה או לפטוספירה שגורם למחלת העכברת. בנוסף הם עלולים לגרום לזיהום של מזונות ולפגיעה בכבלי חשמל עקב הנטייה שלהם לכרסם אותם.
סימן אחד הוא גללים במקומות שונים בבית (בגודל של גרגר אורז ובגוון כהה), סימן נוסף הוא רעשים בשעות הלילה (כרסומים / ציוצים / רגליים קטנות), וישנם גם סימני שיניים על אריזות מזון וגם כבלי חשמל.
לכידת עכבר בירושלים ללא ניסיון וידע מקצועי עלולה להימשך זמן רב מאוד בגלל הצבת מלכודות במקומות לא אידיאליים. בנוסף כדאי לקחת בחשבון שעכברים הם בעלי חיים חכמים ושרדנים, ועלולים לזהות מלכודות שהונחו שלא באופן מקצועי.
כן. לוכד עכברים בירושלים יכול להשתמש במלכודת כלוב שרק כולאת את העכבר ולא הורגת אותו. לאחר מכן הוא ייקח את הכלוב וישחרר את העכבר בשטח פתוח באזור ירושלים.