חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

מה חדש
רעל עכברים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:56
פינוי פגרים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:49
לוכד עכברים בפתח תקווה:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:45
לוכד עכברים בראשון לציון:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:42
לוכד עכברים בירושלים:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:36
הדברת חולדות בעסק:

עודכן לאחרונה: 10/01/2022, 15:29

לוכד עכברים בכפר יונה

לוכד עכברים בכפר יונה – הגעה מידית ומחירים הוגנים

איפה צריך לחפש עכברים, האם רעל ההדברה מסוכן לילדים ולבעלי חיים, כיצד מונעים מהמכרסמים להגיע שוב וכמה עולה להזמין לוכד עכברים בכפר יונה? על כל השאלות האלה נענה לכם כאן.

סביר להניח שהעכברים שמצאתם מפחדים מכם בדיוק כמו שאתם מפחדים מהם, ואולי אף יותר, אך זה לא מה שימנע מהם לנסות שוב ושוב לאכול מהמזון שבביתכם. אם העכבר הגיע לבית שלכם, שום דבר לא יבריח אותו, ורק לוכד עכברים בכפר יונה יוכל לסלק אותו מבלי שיחזור שוב לעולם. אנחנו פועלים בשלל שיטות שונות לצורך לכידת העכברים, כשברשותנו שלל כלים וסוגי מלכודות שמסייעים לנו לבצע את העבודה. אנחנו בוחרים בשיטה המתאימה לכל מקרה לגופו, כשהניסיון רב השנים שלנו הוא זה שמדריך אותנו באופן ביצוע הלכידה. כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת ללכידת עכבר או כמה עכברים אתם צריכים רק להרים אלינו טלפון או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס שכאן באתר, ותגלו במהרה כמה אפשר לחסוך עם הלוכדים המומלצים של חברת הלוכד.

לוכד עכברים בכפר יונה בזמינות מיידית!
לכידת חולדות ברכב, באסלה, בביוב, בארון ועוד
הזמינו לוכד עם ניסיון מחיר החל מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים בכפר יונה 24 שעות ביממה


איפה יחפש לוכד חולדות בכפר יונה את המכרסמים?

החולדות מסתתרות בכל מקום חשוך שאליו אתם ממעטים להגיע, וזה כולל את עליית הגג של הבית שלכם, המחסן שבחצר, אזורים נסתרים במטבח, כמו מאחורי המקרר או התנור, ותעלות המזגן. מכיוון שלעיתים חולדות מגיעות מהביוב, הן יכולות לצוץ אפילו באסלה ולהסתתר מאחוריה. לוכד חולדות בכפר יונה יחפש את המכרסמים בכל המקומות האלה ויספק טיפול מתאים – בין אם ילכוד אותן ביד ובין אם יציב עבורן מלכודות. כך או כך, תוך זמן קצר החולדה תיתפס ולא תטריד אתכם יותר.


הדברת עכברים בכפר יונה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים

אנשים רבים חוששים מפני הרעלים שבהם משתמשים מדבירים ולוכדים לצורך הדברת מכרסמים, אך האמת היא שאין לכם כלל מה לחשוש. אנחנו לעולם לא מפזרים רעלים באופן שרירותי וסתם כך על הרצפה, וזה תמיד ייעשה בצורה אחראית ומבוקרת. בין אם נדרשת הדברת מכרסמים בגג רעפים ובין אם יש מכרסמים בלובי של הבניין, הדרך הפשוטה והיעילה ביותר להדביר אותם עם רעלים היא להציב אותם בתוך תיבות האכלה. הרעלים משולבים עם פיתיון והם משופדים בתוך תיבות נעולות, כך שאין אליהם גישה לילדים או לבעלי חיים שאינם מכרסמים קטנים. במקרה של הדברת בורות ביוב, אנחנו יכולים להציב בתוכם ישירות רעלים שמצופים בפוליאתילן על מנת שלא יירטבו.


הדברת חולדות בכפר יונה ומניעת הגעתם בשנית

אחרי שהדברנו את החולדות חשוב לנו לוודא שהן לא יחזרו עוד, ולכן אנחנו נותנים בידיכם את כל הכלים והמידע הדרושים לכם לשם כך. ראשית נאתר את מקור ההגעה של המכרסמים ונדריך אתכם כיצד לטפל בו. זה יכול להיות למשל חור בקיר או פתח אחר שקיים בביתכם ולא ידעתם עליו. מדביר חולדות בכפר יונה ידע בדיוק מה לחפש ואיפה. לאחר מכן נסביר לכם כיצד למנוע את גורמי המשיכה של המכרסמים, שהם מים, מזון ומחסה. אם אין דרך להיפטר מהגורמים האלה, נסייע לכם עם הרחקת חולדות כפי יכולתנו. כך או כך, אם תפעלו על פי ההוראות שלנו אחרי שנבקר אצלכם ספק שתראו עוד מכרסמים בסביבתכם.


כמה עולה הדברה או לכידת חולדה בכפר יונה?

אז כמה בעצם משלמים על כל השירות הזה? תשמחו לשמוע שהמחיר דרכנו הוא כלל לא יקר. תוכלו לבדוק את המחירים במחירון שלנו כדי לראות טווחי מחירים כלליים ללכידת או להדברת מכרסמים, אולם נוכל כבר עכשיו לתת לכם כמה דוגמאות לעבודות שביצענו בעבר בעירכם ושיראו לכם כמה שילמו לקוחות אחרים במצבים דומים לשלכם. אלו הם המחירים שתוכלו לצפות להם מאיתנו.

מקרים שנתקלנו בהם בעיר

מה עשינו כשהגענו

כמה זה עלה ללקוחות

הדברת עכברים בגינה פרטית

הלקוחה דרשה שלא נשתמש ברעל, כדי להימנע מהדברה משנית של ציפורים בגינתה.

לוכד עכברים מקצועי מטעמנו השתמש אך ורק במלכודות הומאניות עם פיתיונות (חמאת בוטנים). תוך 3 ימים תפסנו 5 עכברים, ולא נראו עוד מכרסמים באזור.

600 ₪

לכידת חולדה בבית פרטי

חולדה נתקעה בין החלון לתריס של אחד החדרים בבית.

החולדה ככל הנראה הגיעה מבחוץ ונתקעה בתוך החלון. לוכד עכברים מומלץ בכפר יונה מטעמנו פירק את החלון, לכד אותה שחרר אותה הרחק מהבית.

350 ₪

לכידת עכבר במטבח באמצע הלילה

קיבלנו שיחה ב-1 בלילה וביקשו שנגיע בדחיפות ללכוד את המכרסם.

שלחנו לדירה לוכד עכברים 24 שעות בכפר יונה שתפס את העכבר, שהסתתר מאחורי המקרר.

550 ₪

הדברה חולדות בסופרמרקט

החולדות ככל הנראה התרבו במקום במשך זמן מה, כי היו שם לא מעט.

הדברנו את החולדות בעזרת פיתיונות מורעלים שהוצבו בתוך תיבות האכלה. הבעיה נפתרה תוך פחות משבוע.

600 ₪