שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בכפר סבא

חוזרים לשגרה שקטה בזכות לוכד עכברים בכפר סבא!

באזור כפר סבא, עם כל השטחים הפתוחים שמסביב לעיר, חיים עכברים רבים וגם חולדות. המכרסמים יכולים אמנם למצוא אוכל גם במקומות אלה, אבל שפע המזון הזמין שיש בכל מקום שיש בו בני אדם מושך אותם לבתים ולעסקים ומייצר את הצורך בהזמנת לוכד עכברים בכפר סבא. כשמחפשים לוכד חשוב לוודא שיש לו ניסיון, שהוא מקפיד להתנהל באמינות, שהזמינות שלו גבוהה ושהמחיר נמוך. עם חברת הלוכד מובטחות לכם כל האיכויות האלה ובעיקר לכידה מהירה וחזרה מידית לשגרה.

לכידת עכברים בכפר סבא עם 100% הצלחה!
מתחייבים לפתור את הבעיה
הזמינו לוכד מחיר החל מ-300 ש"ח
מחפשים לוכד מעכשיו לעכשיו? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים בכפר סבא 24 שעות ביממה 

למה חשוב להזמין לוכד עכברים בכפר סבא בהקדם האפשרי?

הסיבה הראשונה שבגללה כדאי להזמין לוכד עכברים 24 שעות היא שעכברים עלולים להעביר חיידקים שגורמים למחלות. במיוחד ישנה סכנה להידבק בסלמונלה שגורמת לשלשולים, הקאות, כאבי בטן וחום גבוה, ובעכברת שעלולה להוביל לכאבי ראש ושרירים ובמקרים קשים גם לתסמונת דימום ריאתי, דלקת קרום המוח ואי ספיקת כליות.

אם הגיעה אליכם חולדה, כדאי לדעת שמדובר במכרסם בעל שיניים חדות מאוד. אמנם החולדה אינה תוקפנית, אבל כשהיא מרגישה מותקפת היא עלולה להגיב בנשיכה.


למה לכידת עכברים בכפר סבא עדיפה על הדברה?

במקביל לאופציה של לכידת עכברים יש גם אפשרות לבצע הדברת עכברים בכפר סבא. מדבירים רציניים מעדיפים את האופציה הראשונה מ-3 סיבות:

1. לא לחשוף את בני הבית או העובדים בעסק לחומרי הדברה שכידוע עלולים להיות בעייתיים.

2. להימנע ממצב שבו עכבר שהורעל מת במקום שאי אפשר לראות, כך שנוצר מפגע תברואתי חמור.

3. בכל מצב שבו אפשר להשאיר את העכבר או החולדה בחיים ופשוט להרחיק אותם מכם, זו האופציה המומלצת.

הדברה תתבצע בעיקר כשאין ברירה, עקב כמות גדולה של עכברים.


איך לוכד חולדות בכפר סבא תופס את המכרסמים?

לכידה של חולדה מתבצעת בשתי דרכים: ביד או באמצעות מלכודת.

√ לכידה ביד עדיפה כמובן אם היא אפשרית, כלומר אם ידוע מיקומה של החולדה ויש גישה אליה. לוכד חולדות בכפר סבא יכול לתפוס אותה ביד (עטויה כפפה כמובן) או להיעזר במוט מיוחד שמנטרל את היכולת של החולדה להתנגד.

√ כשנדרשת הצבת מלכודת הדגש החשוב ביותר הוא למקם אותה בצורה חכמה, כך שהחולדה לא תצליח להתחמק ממנה. בהתאם לניסיון של לוכד חולדות ולהיכרות שלו עם החולדות יש חשיבות עצומה.


סוגי מלכודות לתפיסת חולדות ועכברים

לוכד עכברים מומלץ בכפר סבא משתמש במלכודת כלוב. מלכודת מהסוג הזה משאירה את העכבר או החולדה בחיים, ובהתאם הלוכד יחזור אליכם, ייקח את הכלוב וישחרר את המכרסמים בטבע.

סוג אחר הוא מלכודת חשמלית שהורגת את המכרסם באמצעות מכת חשמל. עוד סוג שגורם למוות מידי הוא מלכודת קפיץ, כשבמקרה זה קפיץ עוצמתי פוגע בגוף של העכבר או החולדה.


איפה מסתתרים עכברים וחולדות?

אחד האתגרים העיקריים של מדביר חולדות ועכברים הוא לזהות היכן הם מסתתרים. העכברים - שאורך הגוף שלהם (בלי הזנב) הוא סנטימטרים בודדים, בערך כמו אצבע של אדם בוגר - יכולים להתחבא בארון שמתחת לכיור המטבח, מאחורי המקרר, בארונות שירות, במרפסות שיש בהן בלגן שמשמש להם כמחסה, בעליות גג ובתעלות המזגן. חולדות עלולות להגיח גם מהאסלה או להופיע דרך חלון. כאמור הסיבה להגעה היא חיפוש אחרי מזון ולכן כדאי לוודא שאין מאכלים חשופים שמושכים מכרסמים. אחרי הלכידה, הלוכדים שלנו יעזרו לכם להבין מאיפה נכנס המכרסם ואיך לסתום את הפרצה.


איך אפשר לדעת בוודאות שיש עכבר או חולדה בבית?

לכידת חולדה בכפר סבא תתבצע בדרך כלל לאחר שמישהו ראה אותה. איך יודעים שיש עכבר בבית? במקרה של עכברים לא תמיד אפשר לראות אותם אבל אפשר לזהות סימנים: סימני שיניים על מאכלים, אריזות מזון וכבלים חשמליים, גללים (שנראים כמו גרגר אורז אבל בצבע כהה) ופסים שומניים לאורך הקירות. ניתן לשלוח בווטסאפ תמונות כדי לקבל חוות דעת מקצועית האם אכן יש צורך בלכידה.


הדברת חולדות בכפר סבא עם רעל – מתי זה עדיף?

ההעדפה שלנו היא תמיד ללכוד את החולדות, אך לא תמיד זה אפשרי. לעיתים אנחנו נצטרך להשתמש בפתרון הדברה יעיל יותר, שהוא הצבת פיתיונות עם רעל, שיחסלו את החולדות תוך מספר ימים בודדים. זה עוזר במיוחד במקרים שבהם יש נגיעות גבוהה מאוד של חולדות, למשל בביוב, שכן החולדה היא יצור חכם מאוד. אם חולדה אחת רואה חולדה אחרת שנלכדה במלכודת, היא תדע להיזהר ממכשיר דומה. עם זאת, לרעל לוקח לכל הפחות יומיים להתחיל לפעול, כך שהחולדות לא יכולות לקשר בין הפיתיון המורעל לבין סיבת המוות של החולדות שסביבן. כך למעשה ניתן לחסל כמות גדולה של חולדות תוך זמן יחסית קצר.


האם הדברת עכברים בכפר סבא עלולה להיות מסוכנת?

אמנם בהדברה משתמשים ברעל, אך לעולם לא בצורה שאינה אחראית. אנחנו מציבים את הפיתיונות הרעילים בתוך תיבות האכלה, שהן מעין קופסאות שחורות עם פתח קטן שמתאים לעכבר. מבעד לפתח יש קיר שצריך ללכת סביבו כדי לגשת לרעל, וכך למעשה גם אם דוחפים את היד פנימה  - אי אפשר לגעת ברעל. התיבות האלה נעולות ומאובטחות, ורק המדביר יכול לפתוח אותן, כך שגם אם ילדים ימצאו אותן, הם לא יכולים לגשת לרעל. לסיכום – הדברת עכברים בבניין או אפילו בתוך הבית, במקרה של כמות גדולה של עכברים בעליית הגג למשל, אינה מסוכנת.