אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בלוד

לוכד עכברים בלוד - מקצוענים שמספקים תוצאות מידיות

נוכחות של עכברים או חולדות בדירת מגורים, חצר של בית פרטי, מוסד ציבורי או בית עסק עלולה לגרום לנזקים קשים. ניסיון לסלק את המכרסמים או לתפוס אותם ללא עזרה של לוכד מנוסה כמעט אף פעם לא יצליח בגלל שמדובר בבעלי חיים חכמים ועם יכולת הישרדות מרשימה. הפתרון הנכון הוא להזמין לוכד עכברים בלוד בעל ותק ובקיאות מקצועית. חברת הלוכד מספקת את השירות ברמה גבוהה במיוחד ובמחירים נמוכים.

הזמינו לוכד עכברים בלוד 24 שעות ביממה
לכידת חולדות בלוד מחיר החל מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה!
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים בלוד 24 שעות ביממה


באילו מקרים מומלץ להזמין לוכד עכברים בלוד
?

עכברים מעבירים חיידקים מסוכנים שונים לבני האדם ובהם לפטוספירה (שגורם לעכברת) וסלמונלה שגורם למחלות קשות בדרכי העיכול. בנוסף, הם גורמים נזקים לרכוש בגלל הנטייה שלהם לכרסם כל דבר שהם נתקלים בו, והופכים מזון שהם נוגעים בו ללא שמיש. חולדות שחשות מאוימות עלולות להיות תוקפניות, ועוד כדאי לקחת בחשבון שעסק שמתגלים בו מכרסמים עלול לאבד את הרישיון (ועוד קודם לכן את הלקוחות). בהתאם מומלץ להזמין שירות הדברת עכברים בלוד מיד כשנתקלים במכרסמים מכל סוג שהוא.

עכברים וחולדות נמצאים בעליות גג, מטבחים, מחסנים, מרפסות שירות, מאחורי המקרר ובעוד מקומות. בחלק מהמקרים העכברים או החולדות מתחבאים, אבל יש סימנים שמסגירים אותם. בפרט תוכלו לראות קקי של עכבר (שנראה כמו גרגר אורז אבל כהה) או קקי של חולדה (שנראה כמו חרצן זיתים שחור). גם סימני שיניים במקומות שונים מעידים על נוכחות של מכרסמים ועל צורך בשירות לוכד. במידת הצורך תוכלו לשלוח לחברת הלוכד בווטסאפ תמונות של גללים או סימני שיניים כדי לדעת בוודאות האם אכן יש צורך בשירות של מדביר חולדות בלוד.

 

איך לוכד חולדות בלוד מבצע את הלכידה?

חולדות הן חכמות מאוד ובעיקר רוצות לשרוד. בהתאם ההתנהלות מולן חייבת להיות גם כן חכמה.

√ הדרכים שבהן ניתן לנסות לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם:

1. הרחקת חולדות – ביצוע פעולות שונות שיגרמו למכרסמים להסתלק מהמקום. החיסרון של שיטה זו הוא שהחולדה, סביר להניח, תחזור תוך זמן קצר כדי ליהנות מהאוכל שמצאה אצלכם.

2. רעל - שיטה שעשויה לפתור את הבעיה אבל יוצרת בעיה אחרת: פגרים של חולדות, כולל במקומות נסתרים מהעין, והיווצרות מפגעים תברואתיים. עוד כדאי לקחת בחשבון שהחולדות עשויות לזהות את הרעל ולהימנע ממנו.

 

√ שיטות הפעולה המקצועיות האפשריות של לוכד חולדות בלוד הן:

1. לכידה ידנית - כשהחולדה נמצאת במקום גלוי ונגיש, הלוכד יתפוס אותה ביד (כמובן אחרי שעטה כפפות עבות) או באמצעות לוכדן. לאחר מכן היא תשוחרר בשטח פתוח הרחק מהבית או העסק.

2. מלכודת קפיץ / מלכודת חשמלית - מלכודת שממיתה את החולדה באופן מידי כך שהיא לא סובלת.

3. מלכודת כלוב - מלכודת הומנית שמשאירה את החולדה בחיים ומאפשרת ללוכד חולדות מיומן לשחרר אותה בשטח פתוח.

 

לכידת עכברים בלוד בכל שעה

במקרה של עכברים ניתן גם כן להשתמש בכל סוגי המלכודות האלה. אגב, לוכד עכברים מומלץ בלוד לא משתמש במלכודות דבק גם בגלל היעילות הנמוכה שלהן וגם בגלל שהעכברים שכן נלכדים בהן מתים בייסורים קשים מה גם שבני הבית עלולים להיות עדים למחזה הלא נעים. תזכרו שאין צורך לנסות להדביר מכרסמים לבד - חברת הלוכד מספקת שירות לוכד עכברים 24 שעות בלוד במחירים אטרקטיביים ובאחריות מלאה על כל עבודה.


לכידת עכברים וחולדות בלוד - איך אנחנו עושים את זה?

תיאור המקרה

הפעולות שבוצעו על ידי הלוכדים שלנו

עלות השירות

לכידת עכברים בחצר בניין משותף בשכונת גני אביב

על מנת לא לפגוע בבעלי חיים אחרים לא פוזר רעל, אלא הונחו מלכודות. לאחר 3 ימים נפתרה הבעיה ובסך הכל סולקו מהמקום לפחות 4 עכברים.

600 ש"ח

הדברת חולדות במפעל באזור התעשייה הצפוני בלוד

בגלל ריבוי החולדות הוחלט לבצע הדברת מכרסמים. תיבות האכלה ובתוכן רעל פוזרו ברחבי המפעל והבעיה נפתרה.

650 ש"ח

לכידת חולדה בלוד בין החלון לתריס בחדר ילדים

חולדה גדולה במיוחד שטיפסה על הקיר לתוך דירה בקומה הראשונה ונמצאה בין החלון לבין התריס. לוכד עכברים מומלץ מטעמנו שלף אותה משם באמצעות לוכדן ושחרר אותה בשטח פתוח.

300 ש"ח

לכידת עכברים בדירה בלוד הצעירה

משפחת עכברים שהתחבאה מאחורי המקרר נתפסה במלכודות שהלוכדים שלנו פיזרו בדירה. לאחר מכן סיפקנו לזוג המלצות לגבי איטום הפתחים שמהם הגיעו העכברים לבית שלהם.

400 ש"ח