שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים במודיעין

שמים קץ למכת העכברים והחולדות עם לוכד עכברים במודיעין!

הדברת מכרסמים בבית פרטי, בדירה, בבניין מגורים, במשרד, במפעל, במוסד ציבור או במרכז מסחרי היא פעולה שמחייבת קודם כל ניסיון רב. בנוסף נדרשים היכרות מעולה עם העכברים והחולדות, מחויבות אמיתית לכל לקוח ולקוחה, זמינות גבוהה ואמינות ללא פשרות. את כל אלה מציעה חברת הלוכד שתשלח אליכם לוכד עכברים במודיעין בכל רגע נתון, גם מעכשיו לעכשיו, ובנוסף מובטח לכם גם מחיר משתלם.

לכידת עכברים במודיעין עם 100% הצלחה!
מתחייבים לפתור את הבעיה
לוכד מכרסמים במודיעין החל מ-300 ש"ח
מחפשים לוכד מעכשיו לעכשיו? נגיע תוך 30 דקות!
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים במודיעין 24 שעות


באילו מקרים חשוב להזמין מיד לוכד עכברים במודיעין?

עכברים מעדיפים שטחים פתוחים, אבל במסגרת החיפושים שלהם אחרי מזון זמין הם מגיעים במקרים רבים לאזור הבנוי במודיעין - גם למרחבי המגורים וגם למקומות שמשמשים למטרות אחרות. עצם הנוכחות של העכברים, גם אם לא רואים אותם, יכולה להיות בעייתית מאוד: המכרסמים הזעירים, שהאורך שלהם בלי הזנב הוא בסך הכל כמו אצבע של בן אדם בוגר, מפיצים חיידקים שגורמים למחלות. בין השאר עלולים בני אדם להידבק מעכברים במחלת הלפטוספירוזיס (עכברת) וגם בסלמונלה (שעלול לגרום בין השאר לשלשולים במשך שבוע, חום גבוה במשך 48-72 שעות, הקאות וכאבי בטן).

הסימנים שמעידים על נוכחות עכבר גם אם לא ראיתם אותו:

1. קולות של כרסום או ריצה מהירה, בעיקר בשעות הלילה.

2. צואת עכברים - הגללים שלהם הם בגודל של גרגרי אורז והצבע שלהם כהה.

3. סימני שיניים - על אריזות מזון, מאכלים, כבלים חשמליים ועוד.

4. הפרשות שומניות לאורך הקירות, במסלולי התנועה של המכרסמים.

בכל מצב כזה כדאי להזמין לוכד עכברים עם ניסיון – התעלמות מהבעיה עלולה לגרום להחמרתה.

 

איפה מסתתרים העכברים והחולדות?

עכברים יכולים להימצא במטבח, בארונות, מאחורי המקרר, בעליית גג, במחסנים שיש בהם בלגן, בתוך חורים בקירות, במרפסות שירות ומרפסות כביסה וגם בתעלות המזגן. לוכד עכברים 24 שעות במודיעין יאתר את מקום המסתור וכך יפטור אתכם מהנוכחות של המכרסמים.

חשוב להדגיש שגם הדברת עכברים וגם הדברת חולדות במודיעין לא כדאי לבצע באמצעות רעל, וזאת מפני שבדרך זו לא ניתן לדעת איפה יתרחש המוות ולכן התוצאה עלולה להיות פגר בתוך הבית במקום שאינו גלוי לעין.

 

איך לוכד חולדות במודיעין יפתור לכם את הבעיה?

חולדות גדולות יותר מהעכברים, ולכן בדרך כלל אפשר להבחין בהן. כדאי לדעת שחולדות יודעות לטפס על קירות וגם לשחות בצינורות ביוב, ולכן עלולות לצוץ בכל מקום, כולל להגיח מהאסלה. מאחר שמדובר בבעל חיים אינטליגנטי ושרדן, האתגר העיקרי של לוכד חולדות במודיעין הוא להיכנס לראש שלהן, להבין מה הן מתכננות לעשות - וכך להיות שם לפניהן ולתפוס אותן.

בחלק מהמקרים אפשר ללכוד חולדה באופן מידי - באמצעות מוט ייעודי או אפילו ביד (כמובן אחרי עטיית כפפות מיוחדות). חשוב להדגיש שחולדה עלולה לנשוך והשיניים שלה חדות, ולכן מומלץ לא לנסות לתפוס אותה בלי ניסיון.

במקרים אחרים לכידת חולדה במודיעין מתבצעת עם מלכודת. האפשרויות הן מלכודת כלוב שמשאירה את המכרסם בחיים כך שהלוכד יכול לשחרר אותו בטבע, מלכודת קפיץ שהורגת את החולדה מיד ומלכודת חשמלית שגם היא ממיתה את המכרסמים.

 

דוגמאות ללכידות שביצענו במודיעין בהצלחה

הניסיון הרב של חברת הלוכד בא לידי ביטוי במספר רב מאוד של לכידות עכברים וגם חולדות. לפניכם כמה דוגמאות מתוך 15 שנות עבודה מוצלחות:

למה קראו לנו?

איך פתרנו את הבעיה?

עלות השירות

עכבר במזגן בדירת 3 חדרים במודיעין

הגענו למקום ופתחנו בסריקות מקיפות. על סמך הממצאים הבנו שהעכבר מסתתר בתעלת המזגן - ואכן כך היה. לכדנו אותו מיד ביד ושחררנו אותו בשטח פתוח הרחק מהבית.

500 ש"ח

חולדות במפעל במודיעין עקב עבודות בנייה בסמוך

לאחר שעובדי המפעל התלוננו על מכת חולדות, הגענו בצוות מתוגבר. פרסנו מלכודות בכל שטח המפעל, במקומות שבהם החולדות עוברות - ולאחר יומיים הבעיה נפתרה.

600 ש"ח

חולדה במייבש כביסה

הגענו לבית במודיעין בשעת ערב מאוחרת. בעלת הדירה זיהתה חולדה בחדר הרחצה, החולדה נבהלה והתחבאה בתוך המייבש והאישה מיהרה כמובן לסגור את דלת המכשיר. מאחר שחולדות הופכות לתוקפניות מאוד כשהן מרגישות מאוימות, האישה הזמינה אותנו לפנות את המכרסם. תפסנו את החולדה עם לוכדן וכך יכולנו לשחרר אותה בטבע.

350 ש"ח

הדברת עכברים במודיעין בבית כנסת

הגענו לבית הכנסת בצאת השבת, לאחר שהוזעקנו על ידי הגבאי. מצאנו משפחה של עכברים מסתתרת בתוך ארון. אספנו את כולם לתוך כלוב גדול ושחררנו אותם בשטח פתוח.

450 ש"ח