רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בנתניה

לוכד עכברים בנתניה מזמינים רק דרך הלוכד!

אין ספק שעכברים וחולדות מהווים מטרד רציני, בטח כשמדובר בבית הפרטי שלכם. ההתמודדות עם עכברים וחולדות יכולה להיות משימה לא פשוטה ומעבר לאי הנעימות שבחוויה, הם עלולים גם לפזר צואה בכל פינה ולהדביק אותנו במחלות. אז אם זיהיתם עכבר או חולדה בבית, עליכם להזמין לוכד עכברים בנתניה דרכנו שיתפוס את החולדה או העכבר במקום.


הזמינו לוכד עכברים בנתניה 24 שעות ביממה
לוכד חולדות בנתניה מחיר החל מ-300 ש"ח
מתחייבים לפתור את הבעיה!
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלי חיים
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

לוכד עכברים בנתניה בזמינות 24 שעות

מתי תצטרכו להזמין לוכד עכברים בנתניה?

במידה וזיהיתם שיש לכם עכבר בבית, תצטרכו להזמין לוכד עכברים מומלץ בנתניה, שיאתר את העכבר וילכוד אותו. לא תמיד מדובר במשימה פשוטה בשביל מדביר עכברים, קחו בחשבון שהמדביר יצטרך להשאיר בבית מלכודות שילכדו את העכבר.


מתי תצטרכו להזמין לוכד חולדות בנתניה?

חושבים שיש לכם חולדה בבית? זה הזמן להזמין לוכד חולדות בנתניה מקצועי שיאתר את החולדה וילכוד אותה. לכידת חולדה בנתניה יכולה להיות עסק לא קשה במיוחד, אך אם מדובר במכת חולדות, צפו לטיפול מאתגר שלעיתים יכול לכלול מספר ביקורים.


לכידת חולדה בנתניה בחצר


איך מאתרים חולדות ועכברים בבית?

לוכד עכברים בנתניה יסרוק את השטח וינסה למצוא סימנים המעידים על הימצאות חולדה או עכבר בבית, ברוב המקרים באמצעות סימני הצואה שלהם. לאחר מכן, הוא יבדוק אם מדובר במכרסם בודד או במכת מכרסמים שתקפה את הבית.


איך מדבירים חולדות ועכברים בבית?

המדביר ינסה לתפוס את החולדה או העכבר ולשחרר אותם בטבע, הרחק מהבית. במידה ולא איתר אותם, הוא ישאיר מלכודות עם ריח משיכה חזק שלא הורגות את המכרסמים. במידה והלקוח מעוניין שהחולדה או העכבר ימותו, לוכד עכברים מומלץ יוכל להשתמש במלכודת קפיץ שננעלת על המכרסם והורגת אותו.


איך מדבירים חולדות ועכברים בבית קרקע בנתניה?

בבית קרקע המדביר יצטרך לשים רעלים בביוב, על מנת שהחולדות והעכברים יברחו למעלה. בנוסף, הוא יצור "רשת הגנה" לבית בעזרת תיבות האכלה עם פיתיון רעיל, על מנת שהמכרסמים לא יכנסו אליו. העכבר או החולדה יכנסו לתיבת האכלה, יאכלו מהפיתיון וימצאו את מותם לאחר 48 שעות לכל היותר. אל דאגה, החולדות והעכברים לא ימותו בקרבת הבית שלכם, הם תמיד מעדיפים למות הרחק מהסביבה שבה הם שהו.


מה גורם לחולדות והעכברים להגיע לביתכם?

באופן כללי גם החולדות וגם העכברים מגיעים לבית שלכם על מנת לחפש מזון. הם מתניידים ברוב המקרים דרך מערכת הביוב, פחי האשפה ולמעשה כל מקום שיכול להציע קור ולחות. איזה מזון הם מוצאים שם? פירות, צמחים, זרעים וירקות, רהיטים כאלה ואחרים ואפילו צואה של בעלי חיים אחרים.


איפה תמצאו עכברים וחולדות בבית?

ברוב המקרים תמצאו את העכברים והחולדות במקומות מסתור, כמו מאחורי המקרר, בחדר שינה, במטבח שבו הם מחפשים אוכל, בגינה שבה יש גם מזון טרי וגם מקורות מים ועוד. לעיתים תוכלו למצוא אותם גם באסלה, זאת במידה והם מגיעים דרך מערכת הביוב. יש לכם מחסן או עליית גג? אל תתפלאו שדווקא שם תמצאו עכברים וחולדות, מקום מסתור קריר וחשוך.


איך תדעו שיש לכם חולדה בבית?

החולדה נוטה להשאיר בבית גללים שמאד דומים בצורתם לגרגירי אורז. בנוסף, היא משאירה את הגללים הללו באותו מקום. אם ניקיתם את המקום ולאחר מכן הופיעו שוב הסימנים הללו, סביר להניח שיש חולדה בבית. בכל מקרה, מדביר חולדות ידע לאתר את הסימנים בצורה מקצועית ויסביר לכם איך יודעים שיש חולדה או עכבר בבית.


מה עושים אם חולדה תקפה אתכם?

תתפלאו, אבל חולדה יכולה לנשוך או לשרוט. לא בגלל שחולדות תוקפניות, אלא מכיוון שהן פוחדות מאד מבני האדם וככה הן מתגוננות. במידה ונפגעתם מחולדה, פנו מיד למיון על מנת לוודא שלא נדבקתם במחלה והזמינו את חברת הלוכד שתאתר את החולדה ותלכוד אותה.