רום בן כהן
רום בן כהן
14/12/2019

תודה לשגיב הלוכד שטיפל לנו בבעיית מכרסמים בעליית גג לאחר שמדביר אחר לא הצליח לפתור, כבר חודשיים אחרי אין זכר לחולדות ולעכברים, כיף שיש אנשי מקצוע כמוכם. יישר כוח

אורטל קימחי
אורטל קימחי
12/09/2019

באמצע הלילה שמעתי רעש במטבח הלכתי לבדוק מה זה וראית חולדה ענקית על השיש, צרחתי ולא ידעתי מה לעשות, ישר חיפשתי בטלפון לוכד עכברים שעובד גם בלילה, הגעתי לשגיב הלוכד שהגיע תוך זמן קצר, ממש לכד את החולדה ועשה סריקה מקיפה והשאיר לי 2 מלכודות למקרה ויש עוד והכל נעשה בחיוך ובמחיר באמת הוגן ביחס לשעה.
תודה לשגיב האלוף על שירות מושלם!

שרה שם טוב
שרה שם טוב
02/01/2020

תודה תודה ועוד פעם תודה, אני גרה בתל אביב וכבר המון זמן סובלת מחולדות, כל הזמן ראינו גללים, הזמנו מדביר שם מלכודות והלך, עד שהגענו אליכם לאחר המלצות רבות, עוז הגיע עשה סריקה מקיפה, תפס 2 חולדות, שם לנו רעלים ותיבות מיוחדות למכרסמים, בנוסף גם שם רעל בביוב. שירות פשוט מקצועי אמליץ עליכם לכל מי שאני מכירה
תודה

אוסנת רחמים
אוסנת רחמים
01/01/2019

חייבת להמליץ על השירות של עוז שפשוט הציל אותי אין מילה אחרת, היה לנו עכבר בבית ולא ידעתי מה לעשות רציתי כבר לעזוב את הדירה וללכת לאמא שלי, הגעתי לעוז הלוכד לאחר המלצות, תוך פחות מחצי שעה היה אצלי לכד את העכבר ממש תוך כמה דקות. 
אין מילים מקצוען

רננה מועלם
רננה מועלם
05/03/2020

תותחים! אני גרה בחיפה והיה לנו עכבר בבית, בעלי ניסה ללכוד את העכבר לבד ללא הצלחה, התקשרתי אליכם הגעתם וכעבור חצי שעה נלכד העכבר.
מקצוענים

שרון סויסה
שרון סויסה
05/02/2020

הייתי בבית עם תינוק וקמתי בלילה וראיתי גללים במטבח, שלחתי לכם ווצאפ, מיד עניתם וזיהתם שמדובר בחולדה, אחרי 20 דקות לוכד חולדות בשם שגיב הגיע, עשה סריקה ומצא את החולדה בין הארונות מטבח, אני ממש ממש מודה לכם על השירות והזמינות.
אנשים ישרים גם לא גבו מחיר מופרז כמו אחרים שהציעו לי מחירים לא הגיוניים

חן יעקב
חן יעקב
29/11/2018

הייתה לנו מכת עכברים בעסק, הזמנתי הדברה נגד מכרסמים מכם והשירות היה ללא דופי, זמינות, מקצוענות ומחיר באמת שאפו.
תודה לכם על הסבלנות

מה חדש
מלכודת חולדות:

עודכן לאחרונה: 27/04/2024, 17:46
מה עושים אם יש חולדה בבית:

עודכן לאחרונה: 10/04/2024, 13:58
הדברת חפרפרת:

עודכן לאחרונה: 15/03/2024, 11:02
ממה חולדות מפחדות:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
לוכד עכברים בקרית אתא:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:11
שסתום אל חוזר לביוב:

עודכן לאחרונה: 10/02/2024, 17:10

לוכד עכברים בפתח תקווה

לוכד עכברים בפתח תקווה בדרך אליכם ללכידה מידית

איך לוכד עכברים בפתח תקווה תופס מכרסמים, מה מושך מכרסמים לדירות, איפה מסתתרים חולדות ועכברים בתוך ומחוץ לבית וכמה עולה להזמין שירותי לכידת מכרסמים? אספנו עבורכם את כל התשובות לשאלות האלה.

כשאנשים רואים עכבר, בדרך כלל התגובה שלהם היא "איכס!" או "אמא'לה!", למעט כמה בודדים שיגידו עליו שהוא חמוד. אם אתם מבין אלו שנגעלים ונבהלים מהמכרסם הזה, אל תרגישו רע, כי יש סיבה טובה לכך. מדובר במכרסם שמעביר מחלות, שנשיכתו מסוכנת ומזהמת ושאף מלכלך את סביבתכם עם צואה ושתן – במיוחד במקומות שבהם אתם שומרים מזון. על כן ברגע שבו אתם מבחינים בעכבר, אל תתמהמהו והזמינו מיד לוכד עכברים בפתח תקווה דרך חברת הלוכד. אנחנו החברה מס' 1 בכל הנוגע ללכידת עכברים וחולדות בעיר, והניסיון והשם שלנו הולכים לפנינו. רק הרימו אלינו טלפון ואנחנו כבר בדרך אליכם.


לוכד עכברים בפתח תקווה מעכשיו לעכשיו!
לכידת מכרסמים מביוב, במטבח, במחסן, בחדר שינה, ברכב ועוד
הזמינו לוכד חולדות בפתח תקווה מ-300 ש"ח
פותרים את הבעיה עם 100% הצלחה
רישיון המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם ופרטים נוספים חייגו לטלפון:

 לוכד עכברים בפתח תקווה שזמין 24 שעות


מה עושה לוכד חולדות בפתח תקווה?

איך בעצם תופסים עכבר? מדובר בחיה חמקמקה במיוחד שקשה מאוד לעקוב אחריה, מכיוון שהיא זריזה ונוטה להתחבא במקומות מסתור שלא קל להגיע אליהם. עם זאת, לוכד חולדות בפתח תקווה נעזר בציוד מיוחד שמאפשר לו לתפוס את החולדה ללא שום בעיה, כשלעיתים זה יהיה מוט ארוך (שנקרא לוכדן) או מלכודת מתוחכמת. כשמשתמשים במלכודת, הטריק הוא לגרום לחולדה להגיע אליה, ואת זה אנחנו עושים עם פיתיון רב עוצמה שמושך את החולדה תוך דקות ספורות. אתם תתפלאו לגלות עד כמה מהר מדביר חולדות יכול לתפוס חולדה עם מלכודת.

לכידת חולדה בדירה בפתח תקווה באמצעות מלכודת דבק

לוכד חולדות בפתח תקווה


מה מושך חולדות ועכברים לבתים בפתח תקווה?

העיר פתח תקווה היא אחת הערים הוותיקות ביותר בישראל, והבנייה בה באזורים מסוימים היא די ישנה. בבניינים ובתים ישנים יש לא מעט חריצים וחורים בקירות שבהם יכולים להסתתר עכברים או אפילו שדרכם הם יכולים לחדור לבית, אך לא רק מי שגר בבניין ישן צריך להזמין מדביר עכברים. מה שמושך חולדות ועכברים זה שילוב של כמה גורמים – מזון שנשאר חשוף, מים שזמינים להם ומחסה ששומר עליהם בטוחים. כל עוד אלו לא יהיו זמינים עבורם, המכרסמים עלולים להגיע אליכם.

 

איפה מסתתרים מכרסמים בתוך הבית?

בתוך הבית החולדות יכולות להסתתר בכל מקום שיספק להן הגנה ושבו הן ירגישו מוגנות. בדרך כלל יהיה זה מקום חשוך שלא מתקרבים לשם אנשים, כמו למשל עליית הגג או המרתף – במיוחד אם יש שם הרבה חפצים זרוקים. לוכד עכברים מומלץ בפתח תקווה ידע עם זאת לחפש את המכרסמים גם מאחורי רהיטים ומכשירי חשמל גדולים, כמו למשל תנור, מקרר וכדומה. הרהיטים שבמטבח הם מוקד ידוע להימצאות עכברים וחולדות. פרט לכל אלה, צריך לבדוק גם תעלות מזגן אם יש לכם מזגן מרכזי בבית.

 

איפה מסתתרים עכברים וחולדות מחוץ לבית?

מחוץ לבתים החולדות והעכברים יסתתרו בדרך כלל בביוב, משם הם גם יכולים להגיע ישירות לתוך הבית. לחולדות יש יכולת טיפוס מצוינת בתוך צינורות, ולא פעם הזמינו אותנו לצורך לכידת חולדה בפתח תקווה שעלתה מהאסלה. פרט לכך, בבניינים שלצדם יש חדר אשפה, החולדות נוטות להסתתר גם שם, אך גם בפחי אשפה חשופים שמלאים בזבל. בדרך כלל תראו את החולדות משוטטות במהלך הלילה, כשבמהלך היום הן מסתתרות בחריצים, בחורים ובביוב.

 

שיטות הדברת עכברים בפתח תקווה

את העכברים תמיד מומלץ ללכוד, ולכן זה בדיוק מה שננסה לעשות. הטריק הוא למצוא את המכרסמים האלה, שקטנים הרבה יותר מאשר חולדות, אך ניסיוננו מסייע לנו לדעת איפה בדיוק לחפש אותם. העכברים בדרך כלל יסתתרו מתחת לגגות רעפים, מעל לגגות אקוסטיים, ובאופן כללי בסביבת המטבח – מאחורי המקרר. לכן אלו יהיו האזורים שבהם נציב מלכודות דבק, שמגיעות עם ריח שמושך את המכרסמים, והם נתפסים בהם ולא יכולים לברוח. לעיתים נבחר לשלב גם מלכודות כלוב עם פיתיון מסוג אחר, על מנת לוודא שהעכברים יילכדו במאה אחוז. כמובן שאם נמצא את המזיקים נתפוס אותם באופן ידני, אולם לרוב יהיו כמה מהם, ולכן תמיד מומלץ להציב גם מלכודות.


דרכי הדברת חולדות בפתח תקווה

החולדות הן מכרסמים חכמים מאוד, ואם חולדה אחת רואה שאחרת נתפסה במלכודת, היא תדע להיזהר ממנה ולא להתקרב אליה. לכן מלכודות עובדות פחות ביעילות על חולדות, שיכולות אפילו להשתחרר ממלכודות דבק, על אף שייסבלו מפציעות עקב כך. אם נמצאו חולדות בבניין או בבור הביוב, הדרך הטובה ביותר להדביר אותן תהיה בעזרת פיתיונות רעילים. אל חשש, כי הפיתיונות נמצאים בתוך תיבות האכלה, שהגישה אליהן מתאפשרת רק למכרסמים ולא לבעלי חיים אחרים או לילדים. תוך מספר ימים כל חולדה שתאכל מהפיתיונות הרעילים תמות, ותוך שבוע תפסיקו לראות את המכרסמים האלה באופן מוחלט.


 

כמה עולה להזמין לכידת עכבר בפתח תקווה?

אצלנו תזכו למחיר הזול ביותר ללכידת עכברים מקצועית. רק אנחנו שולחים אליכם לוכד עכברים 24 שעות בפתח תקווה במחיר שמתחיל ב-300 שקלים בלבד. קיבלתם הצעת מחיר זולה מחברה מתחרה? צרו איתנו קשר ואנחנו נתחייב להוזיל גם אותה!